Şimdi Ara

Fuji X20- X100 ve Sony Rx100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta belirttiğim bu 3 fotoğraf makinasından birini almayı düşünüyorum. Daha önce DSLR kullandığımdan özellikle sabit lensli makine tercih ediyorum. Fuji'de x100 (x100s olmayacak), Sony'de ise Rx100 I (Rx100 II olmayacak) tercihim.
    En fazla verebileceğim 2. el fiyat 900tl. Fuji X20 ise fiyat yönünden 2.el de daha uygun diğer iki makineye göre.

Makinelerin az çok üzerindeki lens aralıkları,vizör, sensor boyutları hakkında bilgim var. Örneğin X20 alıcak olursam diğerlerine göre kıyaslandığında boşa mı para harcamış olurum?
    Varsa bu 3 makineyi kullanan arkadaşlardan tecrübe ve izlenimlerini öğrenmek isterim.

• Fujifilmshop sayesinde X30 incelemiştim ikinci elini bulabilirseniz çok güzel bir makine kendi incelemem linktehttp://birmuhendisinhayati.com/fujifilm-x30/

x100S ve x100 temiz ikinci eli bulması ve satması zor. Sony RX100 serisi küçüklük harici bir artısı bana göre yok. Ben X100T alıcaktım setimi sattım ancak şimdilerde X30+go pro 4 alma fikri canlandı ne kadar ufak o kadar iyi mantığında :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.