Şimdi Ara

ftr yi seçmek isteyenler soruları varsa sorabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben gecen sene ist üni ftr kazandım genel olarak ftr yada istanbul üni ftr ile ilgili soruları olan arkadaşların sorularını cevaplayabilirm

• Ygsden girmeyi dusunuyorum. Acaba eczacilik mi yoksa ygsden ftr mi yazsam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @q7resma62 selam hocam, benim mf3 sıralama 12k. Tıpla ftr arası kararsızlık yaşıyorum. Eğer bilgin varsa tıpla-ftr yi kıyaslayabilir misin. Birde bunların dışında önerebileceğin bölüm-fakülte varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dry06

Ygsden girmeyi dusunuyorum. Acaba eczacilik mi yoksa ygsden ftr mi yazsam?

benim düşüncem belki objektif olur muyum bilemiyorum ama bana ftr daha mantıklı geliyor cok sayıda unide ftr acılmasına ragmen hocalardan ve yapılan seminerlerden anladıgım kadarıyla daha cok fizyoterapist eksikliği var ama yinede bu meslekte genelde yaşlı engelli insanlarlada ugraşacagından biraz psikoloji sağlam olmalı
  • ygs ile lys farkı var mı varsa fark nedir mezun olunca fark oluyormu herkes birşey diyo bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: z0rr0nur

@q7resma62 selam hocam, benim mf3 sıralama 12k. Tıpla ftr arası kararsızlık yaşıyorum. Eğer bilgin varsa tıpla-ftr yi kıyaslayabilir misin. Birde bunların dışında önerebileceğin bölüm-fakülte varmı?

kardeşim bizim bazı dersler çapada oluyodu ve biz tıp derslerini de gorduk bazılarını bu sene tıp ı ben baştan beri istemiyodum ama derslere girince insanın içinde keşke cok çalıssaydım da tıpa gitseydim diye bir duygu uyanıyor bana kalırsa tıp bambaşka bir dünyadır ama çok kişi aynı şeyi soyluyor ama tıp okumak gerçeken zordur hevesliysen bu puana kacırma derim ama tıp istemiyorum dersen o sıralamaya cok iyi bölümlerde gelebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.