Şimdi Ara

FTATTHTD KULÜBÜ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
979
Cevap
1
Favori
27.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başın gövdenden ayrılınca ayaklarını ve gövdenin agırlıgını hissetmeyeceksın evlat
    bu konuda seni temin ederim
    quote:

Orjinalden alıntı: silencer01

quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

başın gövdene agır geldı sanırım
    quote:

quote:

2. baskan mı?
    MONARŞİ dedim. okumadım sanırım
    quote:

quote:

aferin evlat
    üye dediğin başkanının yanında, topiğinin dibinde olmalı.
    (1000 dönüm senın)
    quote:

Demiştim size, başkan iyi günde kötü günde hep topicinin görevinin başında olur diye, dinlemediniz beni.

İşte geldi Büyük Başkan

Patagonya'daki arsadan haberdarım başkan, kaç metrekare veriyosun?

İkinci başkan GΣ©ΣĶЏ$Џ, sizin de köyde bağ bahçeniz vardı sanırım.

Senin arsa teklifini de alayım, konuyu değerlendireceğim.

silencer01'i olan kazanır

Benim için halen tüzükde yazanlar geçerli.

Henüz hiçbirinizin darbesini tanımadım

Gövdem de ayaklarıma ağır geldi, sırtına al da bi işe yara

• quote:

başın gövdene agır geldı sanırım

quote:

başın gövdenden ayrılınca ayaklarını ve gövdenin agırlıgını hissetmeyeceksın evlat
    bu konuda seni temin ederim

• quote:

quote:

2. baskan mı?
    quote:

quote:

aferin evlat
    (1000 dönüm senın)
    quote:

Demiştim size, başkan iyi günde kötü günde hep topicinin görevinin başında olur diye, dinlemediniz beni.

İşte geldi Büyük Başkan

Benim için halen tüzükde/b]yazanlar geçerli.

benim tüzüğüm

• quote:

Orjinalden alıntı: tedoa®

quote:

quote:

2. baskan mı?
    quote:

quote:

aferin evlat
    (1000 dönüm senın)
    quote:

İşte geldi Büyük Başkan

Benim için halen tüzükde/b]yazanlar geçerli.

benim tüzüğüm

Evet senin tüzüğünü tanıyorum
    Güzel tüzükdür allah için yani

• .ıçımızdan tüzük uydurmayalım
  • quote:

.ıçımızdan tüzük uydurmayalım

şikayet ettim.. böyle konuşmaların derneğimizde yapılması yasak

• kimi kime şikayet ediyorsun
  • quote:

kimi kime şikayet ediyorsun

ayağını denk al.. her an yerden kesilebilir.

• benımle duzgun konus.
    unutma; bir zamanlar omuzundaki apoletleri benım sayemde takmıstın ve onları yine ben cıkarttım.
    tekrar istiyorsan benımle iyi gecınmelisin
    quote:

Orjinalden alıntı: GΣ©ΣĶЏ$Џ

quote:

• bende üye olamıyor muyum şimdi..

dernek kaybetti...
  • sen gonullerın uyesısın.
    quote:

Orjinalden alıntı: Deitel

bende üye olamıyor muyum şimdi..

dernek kaybetti...
  • quote:

benımle duzgun konus.
    unutma; bir zamanlar omuzundaki apoletleri benım sayemde takmıstın ve onları yine ben cıkarttım.
    quote:

quote:

seninle iyi geçinmem için hiç bi sebep yok, derneği mahvettin zaten. bir an önce erken seçim olması lazım dernekte, eğer kendine güveniyosan olağanüstü genel kurulu toplarsın seçime gideriz.

• Kendime guvenmıyorum, boyle iyi
    quote:

quote:

benımle duzgun konus.
    quote:

quote:

seninle iyi geçinmem için hiç bi sebep yok, derneği mahvettin zaten. bir an önce erken seçim olması lazım dernekte, eğer kendine güveniyosan olağanüstü genel kurulu toplarsın seçime gideriz.

• 28 ARALIK İLK BİLDİRİSİ...

28 Aralık 2006 tarihinde, Türk Silahlı Kuvvetleri, "Emir ve komuta zinciri içinde ve emirle" dernek yönetimine el koydu.

Yasama ve yürütme yetkilerini kullanacak bir Milli Güvenlik Konseyi kuruldu. Konsey, Genelkurmay Başkanı Orgeneral GΣ©ΣĶЏ$Џ , Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral MTC, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral THE LEGEND RETURNED, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral SİLENCER01 ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral TOMASİNO’dan oluşuyordu.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral GΣ©ΣĶЏ$Џ, Milli Güvenlik Konseyi Başkanlığı'nın yanı sıra Dernek Başkanlığı görevini de üstlendi.

28 ARALIK 2006 Perşembe günü saat 14.17'da Türkiye radyoları (TRT) Fenerbahçe Marşı'nın çalınmasıyla birlikte yayına geçti. Daha sonra anons yapılmadan 100. Yıl Marşı çalındı. Marşın bitiminde Genelkurmay ve Milli Güvenlik Konseyi Başkanı Orgeneral GΣ©ΣĶЏ$Џ imzasıyla yayınlanan Milli Güvenlik Konseyi'nin bir numaralı bildirisi okunmaya başlandı. Bu bildiriyi 5 bildiri daha izledi.

Dernek yeni bir döneme giriyordu...

Darbe resmen yapılmıştır.

FTATTHTD KULÜBÜ
     FTATTHTD KULÜBÜ

• Alpyanar: Görevimin başındayım

FTATTHTD KULÜBÜ Başkanı Alp YANAR, FTATTHTD KULÜBÜ Eski Başkan Yardımcısı GΣ©ΣĶЏ$Џ’nun FTATTHTD KULÜBÜ ilgili yaptığı açıklamara karşın görevinin başında olduğunu ve genel kurul kararı almayacağını açıkladı.

Güncelleme: 14:37 TSİ 28 Aralık 2006 Perşembe- FTATTHTD KULÜBÜ Eski Başkan Yardımcısı GΣ©ΣĶЏ$Џ’nun geçtiğimiz günlerde yaptığı ‘Biraz daha bekleyip, olağanüstü genel kurula çağıracağım’ açıklamalarına FTATTHTD KULÜBÜ Başkanı Alp YANAR'dan cevap geldi.Yurtdışından dönüşünde havaalanında soruları yanıtlayan Alp YANAR, seçimle işbaşına geldiklerini belirterek, genel kurul kararı almayacaklarını açıkladı.

GΣ©ΣĶЏ$Џ ve yandaşlarının açıklamaları merakla bekleniyor.

• quote:

28 ARALIK İLK BİLDİRİSİ...

28 Aralık 2006 tarihinde, Türk Silahlı Kuvvetleri, "Emir ve komuta zinciri içinde ve emirle" dernek yönetimine el koydu.

Yasama ve yürütme yetkilerini kullanacak bir Milli Güvenlik Konseyi kuruldu. Konsey, Genelkurmay Başkanı Orgeneral GΣ©ΣĶЏ$Џ , Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral MTC, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral THE LEGEND RETURNED, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral SİLENCER01 ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral TOMASİNO’dan oluşuyordu.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral GΣ©ΣĶЏ$Џ, Milli Güvenlik Konseyi Başkanlığı'nın yanı sıra Dernek Başkanlığı görevini de üstlendi.

28 ARALIK 2006 Perşembe günü saat 14.17'da Türkiye radyoları (TRT) Fenerbahçe Marşı'nın çalınmasıyla birlikte yayına geçti. Daha sonra anons yapılmadan 100. Yıl Marşı çalındı. Marşın bitiminde Genelkurmay ve Milli Güvenlik Konseyi Başkanı Orgeneral GΣ©ΣĶЏ$Џ imzasıyla yayınlanan Milli Güvenlik Konseyi'nin bir numaralı bildirisi okunmaya başlandı. Bu bildiriyi 5 bildiri daha izledi.

Dernek yeni bir döneme giriyordu...

Darbe resmen yapılmıştır.
    />

FTATTHTD KULÜBÜ
     FTATTHTD KULÜBÜ

yalnız legend fotoya birebir uymuş

• SILENCER01: ALIRIM SİZDEN TÜM YETKİMİ

Dernek Denetleme Kurulu Başkanı silencer01, alpyanar'ın açıklamalarıyla ilgili, gazetecilere Sri Lanka'nın başkenti Colombo'da, havalimanında yaptığı açıklamada, derneğin ne zaman seçime gideceğinin ya da götürüleceğinin tüzükte belirlendiğini ifade etti.
    Forumdaki geyik derneklerden biri olan FTATTHTD'nin başkanının, geyiğin en önde gideninin tecelli ettiği yer olan Fenerbahçe 100.Yıl Topici ile derneği kıyaslayamayacağını belirten silencer01, şöyle konuştu:
    "Bu haddini aşmak olur. Kendisini Kaf Dağı'nın üzerinde görmek olur. Darbe yapma şansı, forumda bir topicin gelişmesi için her bakımdan kolaylık olsun diye üyelere verilmiştir. Başkanlık hiçbir zaman Ali kıran baş kesenlik değildir, hatta adamlık hiç değildir. Derneklerin birilerinin krallığı olmadığını bu forumdaki üyeler mutlaka göstereceklerdir.
    Sanırım sayın alpyanar modluğa hazırlanıyor. Yöneticilik ulaşmak için de Dernekteki başkanlık sürecini kullanıyor. Takip edin göreceksiniz sayın alpyanar mod olacak."

Dernek Teftiş Kurulu'nun 2 raporunun topici birbirine katma yetkisini kendisine verdiğini vurgulayan silencer01, bu konuda hafta sonuna kadar her hangi bir gelişme olmazsa tüm yetkisini Ajdar'a devredeceğini kaydetti.
    Dernek Başkanı alpyanar, geçtiğimiz günlerde basında yer alan açıklamalarında, 'Bugün forumdaki üyeler de bazı feykler de 100. Yıl Topicinde temizlik istiyor. O zaman topicde de temizlik yapılsın. Haklarında bir sürü şikayet mesajı açılmış, ama dokunulmazlık zırhına sığınanlar var. Öyleyse onlar da süresiz banlansın' demişti.

• BASIN BİLDİRİSİ:TOMASİNO
    FORUMA ADULT BÖLÜMÜ AÇILSIN
  • DAAAARRRRRRRRRRRBEEEEEEEEEEE
  • FRANSA BASINI

AFP ajansının "Alpyanar FTATTHTD KULÜBÜ Başkanlığı Krizinin Çözümü için Bir Plan Sundu" başlıklı haberinde, Dernek gözlemcisi Silencer01’in FTATTHTD KULÜBÜ Güvenlik Konseyi’nde yaptığı açıklamada, FTATTHTD KULÜBÜ krizini çözmeyi hedefleyen, ateşkes ve Gecekuşu tarafından kaçırılan 100. YIL TOPİĞİ üyelerin "FTATTHTD KULÜBÜ'nün yasal yetkililerine" iade edilmesini içeren bir plan sunduğunu, TOPİĞE gönderdiği arabulucu heyetin önerileri üzerine kurulu olan bu planın kalıcı ateşkesin siyasi temelini oluşturduğunu söylediği belirtilmekte, öte yandan Alpyanar’ın, özellikle Gecekuşu'nun silahsızlandırılması gibi DH çözümlerinin uygulanması için bir takvim oluşturmak amacıyla uluslararası bir konferansın yapılması çağrısında bulunduğu ve FTATTHTD KULÜBÜ'ın yeniden yapılandırılması için ayrılacak yardımların toplanmasını sağlayacak örgütsel bir kadronun derhal oluşturulmasını talep ettiği kaydedilmektedir.

Ajansın "TOMASİNO, FTATTHTD KULÜBÜ--100. YIL TOPİĞİ Arası İnsani Koridor Oluşturulmasını Kabul Etti" başlıklı haberinde, FTATTHTD KULÜBÜ Basın Danışmanı cdemir’in yaptığı açıklamada, 100. YIL GEYİKÇİSİ YÜZYILLIK AŞK'ın, FTATTHTD KULÜBÜ ve 100. YIL arasında "insani koridor" oluşturulmasını kabul ettiğini söylediği bildirilmektedir.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.