Şimdi Ara

FRP Oynamak İçin Neler Gerekli?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FRP oynamaya başlamak istiyorum oldukça ilgimi çekti. Başlangıç seti tarzında bir şeyler duydum ama bulamadım nereden bulabilirim. Başka neler lazım (arkadaş vs dışında tabi). Tercihen Türkçe bir başlangıç seti varsa(kitap varsa da pdf ya da orjinal olarak) yoksa İngilizcesi de kabulüm bir şekilde hallederim.(Ayrıca karakter kağıtları vs vs neler lazım yazarsanız sevinirim oyuna yabancıyım.)

• Bilgisayar,mouse ve fare başlangıç için yeterlidir hocam
  • Bilgisayardan aynı tadı vermez bence frp onun özelliği masaüstü oynanması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sagda solda bi sorup sorusturun biraz tecrubeli bi dungeon master var mi diye. Biz arkadaslarla ilk oyunumuzu oyle oynadik basit yeni baslayanlara oynattigi bir senaryoyu oynatti keyifliydi bayagi.

Malzeme olarak bir karton oluyor ustunde kareler olan sizin adamlariniz ve dusmanlarin pozisyonlarini belirlemek icin. bikac cesit zari var hepsini ezberden soyleyemeyecegim. Karakter kagitlari oluyor ama yazicidan ciktisi alinabilen seyler bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogauzun

Sagda solda bi sorup sorusturun biraz tecrubeli bi dungeon master var mi diye. Biz arkadaslarla ilk oyunumuzu oyle oynadik basit yeni baslayanlara oynattigi bir senaryoyu oynatti keyifliydi bayagi.

Malzeme olarak bir karton oluyor ustunde kareler olan sizin adamlariniz ve dusmanlarin pozisyonlarini belirlemek icin. bikac cesit zari var hepsini ezberden soyleyemeyecegim. Karakter kagitlari oluyor ama yazicidan ciktisi alinabilen seyler bunlar.

Olsaydı bilirdim yok :D Karakter kağıdı ve senaryo örneğinin varsa linkini atar mısın?
  • http://www.dndadventure.com/ burada da senaryo var istediğini seçebilirsin kardeşim
  • ne seti yahu, indir oyna işte?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.