Şimdi Ara

Frostpunk Türkçe Altyazı Desteği ( AiBell Game Localization ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunu defalarca bende bitirdim, gözüme batan bişey olmadı. Görsel alıp keşke Aibel'e yollasaydınız...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TackleBarry kullanıcısına yanıt
    Oyunu defalarca bitirmek ile dikkat arasında fark vardır diye düşünüyorum :))

Mesela defalarca oyunu bitirmek için her oyunu açtığınızda karşınıza ''BAŞLAMAK İÇIN HERHANGI BIR TUŞA BAS'' yazısı çıkıyor değilmi ? En basiti oyun ilk açıldığı an karşımıza çıkıyor. Türkçe karakter desteği yok desek İÇIN < deki ilk harf İ nasıl oluyor ? :)

Kendisine ve şuan buraya hataları görsel olarak yüklemiyorum ki daha çok kişi hatalara dikkat edicek, bir diğer sebebi ise çevirmene göndermem ''aa bak hata bulmuş hemen gönderiyor'' gibi bir algı oluşmamasından, kendisi böyle bir talepde bulunursa elbette seve seve yardımcı olurum. Resmi Türk projesi ve olumsuzluklar yaşansın istemem. :)

İşin dahada kötüsü bir youtuber en son çıkan DLC ''Son güz'' incelemesindede belirtmiş zaten yazım hatalarının olduğunu düzeleceğini vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RekLiii -- 24 Ocak 2020; 23:59:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RekLiii

Oyunu defalarca bitirmek ile dikkat arasında fark vardır diye düşünüyorum :))

Mesela defalarca oyunu bitirmek için her oyunu açtığınızda karşınıza ''BAŞLAMAK İÇIN HERHANGI BIR TUŞA BAS'' yazısı çıkıyor değilmi ? En basiti oyun ilk açıldığı an karşımıza çıkıyor. Türkçe karakter desteği yok desek İÇIN < deki ilk harf İ nasıl oluyor ? :)

Kendisine ve şuan buraya hataları görsel olarak yüklemiyorum ki daha çok kişi hatalara dikkat edicek, bir diğer sebebi ise çevirmene göndermem ''aa bak hata bulmuş hemen gönderiyor'' gibi bir algı oluşmamasından, kendisi böyle bir talepde bulunursa elbette seve seve yardımcı olurum. Resmi Türk projesi ve olumsuzluklar yaşansın istemem. :)

İşin dahada kötüsü bir youtuber en son çıkan DLC ''Son güz'' incelemesindede belirtmiş zaten yazım hatalarının olduğunu düzeleceğini vs..
    ''BAŞLAMAK İÇIN HERHANGI BIR TUŞA BAS'' ifadesi evet, tamamen font sorunuyla ilgili bir şey. "Türkçe karakter desteği yok desek İÇIN < deki ilk harf İ nasıl oluyor ? :)" mesajı maalesef üzülerek söylemeliyim ki, oyun dünyasında Türkçe dil desteğine ait font dosyalarının yetersizliğiyle ilgilidir.

Diğer konularda ise elbette özelden bilgi iletmenizi çok isteriz. Sorumluluk sahibi bir firma olduğumuz için ''aa bak hata bulmuş hemen gönderiyor'' gibi bir düşünceye asla sahip değiliz.

"İşin dahada kötüsü bir youtuber en son çıkan DLC ''Son güz'' incelemesindede belirtmiş zaten yazım hatalarının olduğunu düzeleceğini vs.." ifadesini ise detaylı şekide açıklamanızı rica edeceğiz. Zira yazım hataları düzeltilmesi gerekiyorsa zaten biz düzeltiriz ancak bu bahsedilen youtuber'ın kim olduğunu bilmiyoruz. Bu konuda da bir link verirseniz çok seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsRuleS

''BAŞLAMAK İÇIN HERHANGI BIR TUŞA BAS'' ifadesi evet, tamamen font sorunuyla ilgili bir şey. "Türkçe karakter desteği yok desek İÇIN < deki ilk harf İ nasıl oluyor ? :)" mesajı maalesef üzülerek söylemeliyim ki, oyun dünyasında Türkçe dil desteğine ait font dosyalarının yetersizliğiyle ilgilidir.

Diğer konularda ise elbette özelden bilgi iletmenizi çok isteriz. Sorumluluk sahibi bir firma olduğumuz için ''aa bak hata bulmuş hemen gönderiyor'' gibi bir düşünceye asla sahip değiliz.

"İşin dahada kötüsü bir youtuber en son çıkan DLC ''Son güz'' incelemesindede belirtmiş zaten yazım hatalarının olduğunu düzeleceğini vs.." ifadesini ise detaylı şekide açıklamanızı rica edeceğiz. Zira yazım hataları düzeltilmesi gerekiyorsa zaten biz düzeltiriz ancak bu bahsedilen youtuber'ın kim olduğunu bilmiyoruz. Bu konuda da bir link verirseniz çok seviniriz.

Alıntıları Göster
    Geri dönüşünüz ve güzel anlatımınız için çok teşekkür ederim. Youtuber'ın kesinlikle ama kesinlikle kötüleme amaçlı dile getirdiğini düşünmüyorum. Linkini elbette sizlere ulaştırıcam. Ayrıca oyun içerisindeki yazım hatalarını gördükcede sizleri bilgilendireceğim. :) Youtube inceleme linkini özel olarak göndermem mümkünmü acaba ? :)

• Çıkışını yaptığı ilk günden bu yana yeni içerikler eklenmeye devam edilen, Türkçe altyazı desteğini sunduğumuz Frostpunk oyunu için son DLC paketi olan "On The Edge" ek paketi şimdi yayınlandı!

https://store.steampowered.com/agecheck/app/1147010/
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt
    internet sitenizde the banner saga oyununu gördüm steamde türkçe görükmüyor, oyunda acaba türkçe destek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarışGürbüz

internet sitenizde the banner saga oyununu gördüm steamde türkçe görükmüyor, oyunda acaba türkçe destek var mı ?
    Bu konuda daha önce de cevap vermiştik.

Frostpunk Türkçe Altyazı Desteği ( AiBell Game Localization )
  • Türkçe altyazı desteği sunduğumuz Frostpunk, 10 Haziran 2021 tarihine kadar Epic Games Store'da ücretsiz olarak yayınlanacaktır!

https://www.epicgames.com/store/tr/p/frostpunk

• 11 Bit Studios oyunlarında %80'e varan indirim fırsatı!

Aralarında Türkçe alt yazı desteği sunduğumuz oyunların da bulunduğu 11 Bit Studios Sonbahar indirim fırtınasını sakın kaçırmayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 7 Ekim 2021; 21:30:50 >
  • 11 Bit Studios oyunları adeta bir sanat eseridir, alın aldırın. Şimdiden Frostpunk 2 için çok heyecanlıyım.

• TackleBarry kullanıcısına yanıt

gerçekten öyle bende bekliyorum herkesede tavsiye ediyorum strateji severlerin kesinlikle oynaması gereken bir oyun

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.