Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.413
Cevap
55
Favori
390.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bölümün Türkçe altyazısı çıktı arkadaşlar görmeyenler için,

http://www.divxplanet.com/sub/m/16212/Fringe.html

bende şimdi izliycem bakalım..
  • 6. bölümde fena değildi,ancak bu bölümde dikkatimi çeken şey Peter Bishop'un özellikle üzerine basa basa söylediği
    ''şimdiye kadar yaşanan olayların hepsi ''düzen''in işi,sanki bir şeylere hazırlanıyorlar'' cümlesiydi.

bu arada şöyle de bir kötü haber var.

“Fringe”e 3 Hafta Ara Verildi

Bölümlerini merakla beklediğimiz Fringe’te yine bölüm arası verildi fakat bu sefer ara tam 3 hafta olacak. Fringe’te, çekimlerin ve kurguların montaj çalışmasının devam etmesinin üzerinde bir de 4 Kasım’da yapılacak olan Amerikan Seçimlerinin denk gelmesi, aranın daha da uzanmasına neden oldu.

28 Ekim’de, “1×02 - The Same Old Story” yeniden yayınlanacak fakat buna bir anlam verilemiyor. “Acaba, bu bölüm dizinin anahtar bölümlerinden biri miydi?” sorusu da hemen akıllara gelmiyor değil!

Fringe - 1×07 - “In Which We Meet Mr. Jones” ise 11 Kasım‘da yayınlanacak.

Alıntı:fringetr.com

• zar zor bügün indi 720p versiyonu akşam izlecegimde bölüm arası lötü olmuş yaw şimdi terminatörede ara verir bunlar..
  • 6.Bölümde 'Gözcüyü'Gören oldmu? Ben Görmedim ayrıca bölümde güzeldi ama ara kötü olmuş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

6.Bölümde 'Gözcüyü'Gören oldmu? Ben Görmedim ayrıca bölümde güzeldi ama ara kötü olmuş..

Bu bölüm de bence her zamanki gibi iyiydi. Action biraz azdı ancak etkileyici sahneler mevcuttu.

Polis lokantaya girdiğinde lokantanın önünden kırmızı bir araç yavaşça ilerliyordu. Onun içinde olabilir gözcü...

Bir çok cvp vardı bölümde.

Fringe - 1×07 - “In Which We Meet Mr. Jones”

Bu bölümü merakla bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

6.Bölümde 'Gözcüyü'Gören oldmu? Ben Görmedim ayrıca bölümde güzeldi ama ara kötü olmuş..

yoktu ortalarda bu bölümde bizim keltoş aslında bu kadar ara olmazdı ama montaj ve kurgu aşaması bir yana birde amerikadaki başkanlık seçimleride araya girince epey uzun bi ara olacak maalesef

EDİT: yok dedim ama yanılmışım bizim keltoş bu sefer de partide karşımıza çıktı olivia doktorla konuşmak için gittiği partide doktorun tam arka tarafında duruyor yani gene gözetlemede anlaşılacağı üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARATAHTA -- 25 Ekim 2008; 22:16:10 >

• 6.bölüm için söylenebilecek tek kelime: MÜKEMMEL

bence şu an tartışmasız en kaliteli dizi fringe.
    her saniyesinden keyif aldım 6.bölümün
  • quote:

Orjinalden alıntı: kantırcı_1

zar zor bügün indi 720p versiyonu akşam izlecegimde bölüm arası lötü olmuş yaw şimdi terminatörede ara verir bunlar..

zar zor inmese 720p'nin değeri kalmaz
  • başarılı olması halinde adamım joshua jackson'ı hak ettiği yere getireceğini düşünüyorum..
  • Bende nihayet başlıyorum artık ilk bölüm iniyo şimdi biraz geç kaldım ama olsun genede başlardayken yakaladım diziyi.Yorumlarınız hep iyi diyor bakalım nasıl...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjkliali

Bende nihayet başlıyorum artık ilk bölüm iniyo şimdi biraz geç kaldım ama olsun genede başlardayken yakaladım diziyi.Yorumlarınız hep iyi diyor bakalım nasıl...

Eğer lost hayranıysan bu diziyi sevmemek için nedenin yok arkadaş.

Benim takip ettiğim tek dizi losttu, prison break e başladım yeni yeni bir de bu. Diğer dizilerin hepsini denedim ama bu 3 ü kadar heyecanlı değiller.

Tekrar diyorum bu fringe, lost gibi dünyayı yerinden oynatacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emox

quote:

Orjinalden alıntı: bjkliali

Bende nihayet başlıyorum artık ilk bölüm iniyo şimdi biraz geç kaldım ama olsun genede başlardayken yakaladım diziyi.Yorumlarınız hep iyi diyor bakalım nasıl...

Eğer lost hayranıysan bu diziyi sevmemek için nedenin yok arkadaş.

Benim takip ettiğim tek dizi losttu, prison break e başladım yeni yeni bir de bu. Diğer dizilerin hepsini denedim ama bu 3 ü kadar heyecanlı değiller.

Tekrar diyorum bu fringe, lost gibi dünyayı yerinden oynatacak.

Evet lost hayranıyım diyebiliriz. 5. sezonu beklioyrum bende
    1. Bölümü izledim gerçekten güzel.Prison break i izlemedim ama inş onu da izleri bi ara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkliali -- 29 Ekim 2008; 9:24:06 >

• 7. bölüm 11 kasımda yayınlanacakmış
  • Bunlarda İki Hafta Ara Vermeye Baştan Alıştılar
  • Kriz heryeri vurdu
  • Krizden ziyade bu aralar ABD de başkanlık seçimleri muhabbeti var çoğu dizi bu hafta yayınlanmıyor.
  • 1. bölümün detayları, şahsen bu yazıyı okuduğumda ne kadar fazla ayrıntıyı gözden kaçırmış olduğumu anladım:

http://www.fringetr.com/fringe-1x01-detaylari/

Dizi ise süpppperr! Gözcü baya bir ortalığı karıştıracak gibi duruyor...
  • GÖZCÜ bu dizinin en sıradışı karakterlerinden bir tanesi enteresan bir adam -adam mı uzaylı mı o da şüpheli -
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kiryakov

1. bölümün detayları, şahsen bu yazıyı okuduğumda ne kadar fazla ayrıntıyı gözden kaçırmış olduğumu anladım:

http://www.fringetr.com/fringe-1x01-detaylari/

Dizi ise süpppperr! Gözcü baya bir ortalığı karıştıracak gibi duruyor...

Vay be. Bayağı bi ayrıntı varmış. Aynı lost gibi detaylara çok önem vermişler...
  • bende indiriyorum bakalım dediğiniz kadar varmı?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.