Şimdi Ara

[FREE] NO PAIN NO GAIN MW2 KLANI(Domination sevenler)34 UYE -HER GUN 20:00 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
5.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10-11 e kadar durabilirim ben 15 dk sonra oyundayım zaten.
  • alala 2 tane mesaj atmış dün anlamadım. dün noldu ya oynuyoduk kalabalık sağlanmıştı ne güzel hop bi koptu herkes kaçıştı sonra tam toplanıyoduk derken weberasın net koptu galiba bidaha dağıldık dahada girmedim sonra zaten herkes başka oyunlara girdi neyse haftaiçi tekrar düzenleriz inşallah.
  • TTNET sagolsun bi kopardi neti bidaha iflah olmadi modem uyudum simdi kalktim daha yeni gelmis ama hala kopup duruyor bu ttnete ne desem ne kufur etsem azdir ya:(
  • çok uzak bi kesimdemi oturuyosunki abi sen. bende uzun süredir hiç sorun olmuyo oldumuda tam oluyo neyse artık başka sefere bu akşam 8 den sonra girebilirsem girerim.
  • Aslında cumartesi oyanaycaktım ama arkadaş gelince fazla duramadım Spec Ops oynadık arkadaşla
  • ondan sonra net gitti zaten weberas ta dağıldık.
  • arkadaşlar bugün saat 8 de gelen var mı ?
  • Ben gelirim, hatta zaten dediğim gibi hergün gelirim ben akşamları ancak sen bende eklimisin alperbjk yoksan ekleyeyim.
  • yokum sanırım sende psn imzamda
  • Peki eklerim seni, diğer arkadaşlarıda bekliyoruz yalnız
  • PSN'im imzamda.Headset de var.Bende klana üye olmak istiyorum
  • PSN : SENCORi LÜTFEN BENİDE KLANA ALINIZ HER AKŞAM 22:00-00:00 DÜZENLİ KULLANICI!
  • üye sayısı artmış baya ben 2 gündür yoktum pc nin hdd bozuldu onunla uğraştım kusura bakmayın bu akşamda bi eğlence fln olmazsa gelmeye çalışıcam.
  • Eee bugün nedir planımız aslında bugünlerde içimden Mw2 oynayasım gelmiyor genellikle GTAIV oynuyorum.Ama toplanırsak her türlü olurum aranızda.
  • zodiac aynısı banada oldu walla ama biraz farklı mw2 deil hiçbi oyunu oynayasım gelmiyo full film izleyesim var gece giremem heralde zaten mw2 oynayarak yeni yıla giren kişi sayısının çok olucağını sanmıyorum bu gün bişi çıkmaz bence ama yarın bütün gece oynarım.
  • Beyler oyuna girmeden önce kafaları güzel edin öyle girin oyuna. Daha rahat oyun oynayıp daha rahat adam vurursunuz. Kafalar kıyak MW2 oynayacakları beklerim.
  • daha güzel vurma konusunda eminmisin usta yani doğrusu dağları taşları daha rahat vururuz tamam da adamı nasıl vururum o kafayla bilmiyorum zaten adam vurma gibi bi kaygım olmaz sanıyorum kafa iyiyken geziniriz öyle ortalıkta hatta TF 141 ile OpFor kardeşliği ilan ederiz.
  • girelim mi bugün oynarmıyız?
  • Geceye kesin oynarız.
  • Vallahi ben girerdim aslında ama bugün full arkadaşlar geleceği için girmem zor ama toplanırsak 1-2 el gelirim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.