Şimdi Ara

FRANSIZ YABANCILAR LEJYONU TANITIM / FRANSA ACİL MÜDAHALE ÖZEL TİMİ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
12
Favori
23.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar,

Lejyon'a katılacağım, gelmek isteyen ciddi dostlar varsa mail yoluyla veya site üzerinden ulaşırlarsa beraber gidebiliriz.

Mail Adresi: lejyon@protonmail.com (lejyon[at]protonmail.com)
  • Yaşıyor musun?
  • Buna katılan Türk ve Allah bilir ama nasıl Müslüman olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fallout new vegas...

• en son 9 ay önce girmiş foruma, öldü galiba
  • Yaşiyorsan ses ver bekliyoruz

• Fransızlar savaşmayı bilmiyor yabancı asker almışlar xdxd
  • o sıkılan paintball mermisi değil ergenler, bilesiniz.
  • ben çalışmalara başladım kafaya koydum gidicem şansımı deniycem askerlik yaptım daha önceden muhtemelen bunun biraz daha ağır eğitimlisi .

cervens.net/forum/index.php

bu forumda yardımcı oluyor çoğu kişi.

ilk etap da para biriktirmeye başladım , spora vs. başladım muhtemelen mart nisan gibi giderim haber ederim forumdan .
  • arcmage_enes kullanıcısına yanıt
    1989 da mahallemizden biri katılmıştı 15 yıl lejyonda görev yaptı; geri döndüğünde anılarını anlatırken eğitim çok zordu, eğitmenlerimiz bize devamlı hatırlatıyordu bugün eğitiminiz çok kolay asıl zor olanı yarın yapacağız diye daha ilk günden canımıza okudular derdi, başçavuş olarak geri dönmüştü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: degobar

1989 da mahallemizden biri katılmıştı 15 yıl lejyonda görev yaptı; geri döndüğünde anılarını anlatırken eğitim çok zordu, eğitmenlerimiz bize devamlı hatırlatıyordu bugün eğitiminiz çok kolay asıl zor olanı yarın yapacağız diye daha ilk günden canımıza okudular derdi, başçavuş olarak geri dönmüştü...
    daha önce askerlik yaptığım için az buçuk tahmin edebiliyorum zor olacak konudaki arkadaş hiç oturmadıklarını yazmıştı zor olacak ama önce fransa vizesi almak bence o daha zor
  • arkadaş noldu acaba

• Leyjon birliğini bilmiyorum ama Fransa'ya vize almak çok zor.Ret yedim.Tavsiyem hiç çaktırmadan Turist olarak başvurun,yalan söyleyin Paris'e gidecekmis gibi yapın evraklari,rezervasyonları sonra iptal edin,Marsilya'ya gidin.Hakettikleri o,dürüstlük bazen zarar.Mal Mal evraklar istiyo Taksim'deki konsolos.

• Bugün itibariylede İtalya'dan red yedim.İstedikleri her saçma evrağı eksiksiz olarak teslim ettim,gene red.Bu birliğe girmek için Fransaya ulaşmak lazım,oda imkansızlaştı Türk pasaportunun beş para etmezliğinden dolayı.Varmı hala gitmeyi FFL'e gitmeyi planlayan.?

• Hala görev yapmakta olan Türk bir lejyoner
    Meraklısına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 8 Kasım 2018; 11:29:56 >
  • nüfuslarının yarısından fazlası afrikadan getirdikleri köleler, getirilenlerin 10 katını da katlettiler. zerre hazetmiyorum. ayrıca en önemli özellikleri neymiş? teslim olmak mı? fransızların teslim olmakla ilgili yapılan geyiklerini bir bilseniz 10 senelik malzeme çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

Hala görev yapmakta olan Türk bir lejyoner
    Meraklısına...

Bu adamı bulamıyorum.Personel teminde görevli fransızların belgeselinde izledim.Afrikalı birine verdi evraklarını gönderdi birlikten.Türk ismini kullanmıyor tahminimce...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysandikci -- 16 Kasım 2018; 9:8:40 >

• ysandikci kullanıcısına yanıt
    Bulup ne yapacaksın ki ?
  • Davet isteyecem veya varsa vize almamın bir yolu yazsın.Benim vize adına yapabileceklerimin bittiğini düşünüyorum.İllaki vardır bir fikri...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.