Şimdi Ara

FPS'den anlayanlara bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadan düşman geldiği nasıl anlayacağız? İnterternete baktım yok böyle bir şey. Bazen sesleri falan duyuluyor ama her oyunda olmuyor.

• Kusura bakma ama çok saçma bir soru.Neyse Black Ops Zombi modunda geliştiysen bir ara atarız.
  • Eğer ses sistemin varsa 7.1 back surroundlardan çok net alırsın sesi bana çok kolaylık sağlıyor. 5.1 varsa yine fayda sağlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık kullanacaksın ve ses kasacaksın.Kulaklık kalitesi de önemli bir faktör.
  • Sağolun arkadaşlar

@Art is a bang: annemin karnında öğrenmedim dostum FPS oynamayı. Third-person'a alışık biriyim, FPS oynayınca zorlanmam normal. Saçma bir şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Knight

Arkadan düşman geldiği nasıl anlayacağız?

arkana bakarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

quote:

arkana bakarak

Önden 20 adam gelirken arkana dönebiliyorsan helal sana
  • ben ölünce anlıyorum genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tim_Robbins

ben ölünce anlıyorum genelde

Sebepsiz güldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tim_Robbins

ben ölünce anlıyorum genelde

Al benden de o kadar
  • arkanı devamlı duvara yasla arkandan gelen olmaz :) radara bak aralıklı .. ben multidede singlede böyle yapıyorum .. birde kontrolleri hızlandır ben en hızlı ayarda oynuyorum hemen arkama dönebiliyorum .. ama tabi kaç yıllık konsol kullanıcısıyım alıştım.. hızlı ayarda dönüşler ve hedef alma alışmayan için çok zordur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSAC -- 20 Haziran 2013; 21:25:28 >
  • quote:

Arkadan düşman geldiği nasıl anlayacağız? İnterternete baktım yok böyle bir şey. Bazen sesleri falan duyuluyor ama her oyunda olmuyor.

surekli arkanada bakicaksin dusman geliyormu diye eger arkandan gelen senin arkandan geldigini anlamayip ates acarsa zaten senden cikan kanin yonunden arkandan geldigini anlayip hizli hareket etmen lazim. geneldede gözün radarda olsun o zamanda arkandan gelenleri farkedebilirsin. kisacasi haritayi ezberledikten sonra nerde ne zaman arkandan gelicekleri tahmin edebilirsin. ona gorede tetikte oynarsin ok.
  • İşte böyle taktiklere ihtiyacım vardı, çok sağolun beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

quote:

arkana bakarak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.