Şimdi Ara

Foxhole,Battlefield 1,Overwatch,Gta5,Path of Exile Discord Grubu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Foxhole,Battlefield 1,Overwatch,Gta5,Path of Exile Discord Grubu

Forumda araştırdım ama herhangi bir gruba rastlamadım. Arkadaşlar foxhole için discord'ta grup oluşturdum. Oyuna yeni başlıyorum herhangi bir bilgim yok beraber öğreniriz. Yaşım 32 İsmim Cem gelmek isteyenler için link veriyorum. https://discord.gg/AYEQdSF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefes123 -- 23 Ağustos 2017; 13:38:46 >

• Arkadaşlar oyun gerçekten savaşın TAMAMINI gözler önüne sürüyor. Oyunda IKMAL ve ÜRETİM en az ÇATIŞMA kadar önemli belki daha fazla.. Çatışma bölgesine cephane , ilk yardım ekipmanları , araç vs. yardımı o bölgeyi almak için çok ciddi bir önem arz ediyor. Daha fazla anlatamayacağım ben de yeniyim. Şu ana kadar gördüğüm şeyleri yazdım. Ayrıca 30 dk da falan biten savaşları beklemeyin oyun günü olarak 142. Gün de olan savaş gördüm. Maksimum 120 kişilik sunucular bulunmakta. Oyun daha alpha fakat gelişip mükemmel bir hal alacak , inanıyorum..

Kanala herkesi bekliyoruz arkadaşlar birlikte çok daha zevkli olabilecek bir oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarla gerçektende müthiş zevkli olacak gibi bencede gelen olsa birde
  • Oyun baya zevkli yalnız. Fakat kopuk kopuk oynayan takımdan ziyade beraber koordineli hareket eden takımlar çok zevkli oluyor.
  • Oyunu alsammı kararsız kaldım sizce almalımıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerry Way

Oyunu alsammı kararsız kaldım sizce almalımıyım

Takımla beraber takılırsan inanılmaz eğlenceli. Biraz önce 7-8 kişi adamların baseini basmaya gittik biraz çatıştık. Kapıdan tank çıktı üzerimize gelmeye başladı. Bizde etrafa dağılıp tankın kafasını karıştıralım da o ara rpg indirsin diye beklerken kimsede rpg olmadığını anladık.O anda 2 tank daha gelince basee doğru topuklamaya başladık. Yolda bıze destek vermek için gelen takım arkadaşlarımız bizim feryat figan kaçışımızı görünce geri basee topuklamaya başladı. İçeri giren 3 tank ağzımıza yüzümüze etti. İçerdeki 20-25 takım arkadaşımın çağresiz bağrış çağrışlarına rağmen inanılmaz güldüm.

Bence denemek için bir şansı hakediyor. Hem pahalı da değil.
  • Oyun çok güzel ve eğlenceli, son zamanlarda oynadığım en keyifli oyun diyebilirim. Forumun neden dikkatini çekmemiş anlamadım doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerry Way

Oyunu alsammı kararsız kaldım sizce almalımıyım

valla alsan mı almasan mı o senin ekonomik durumuna bağlı ama arkadaşlarla oynanırsa güzel tek başına sıkılırsın.
  • Arkadaşlar gelin gruba hepiniz önümüzde kimse duramaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ByCiga

Arkadaşlar gelin gruba hepiniz önümüzde kimse duramaz

• 17 kişi olduk arkadaşlar bekleriz
  • Evet arkadaşlar 20 kişi olduk grupta foxhole harici battlefield 1 , overwatch, pubg, rainbow six siege, path of exile, gta 5 daha aklıma gelmeyen bir sürü oyun türünü oynayan arkadaşlar mevcut sizleride bekleriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.