Şimdi Ara

## Foxconn Overclock Gladyatörü Olmak İstiyor ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • foxconn anakartlar bildim bileli dandiktir.nerde foxconn anakart görsem bi sorunu olur geneldebunu bilmem ama...

şahsen abit / msi / dfi varken işi çok zor gibi anakartlarındaki kondansatörler bile mide bulandırıcıydı inş bu modelde iyi bi iş ortaya koyulur

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dota -- 8 Ağustos 2007; 21:38:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dota

foxconn anakartlar bildim bileli dandiktir.nerde foxconn anakart görsem bi sorunu olur geneldebunu bilmem ama...

şahsen abit / msi / dfi varken işi çok zor gibi anakartlarındaki kondansatörler bile mide bulandırıcıydı inş bu modelde iyi bi iş ortaya koyulur

edit : imla

nerde foxconn anakart gordun de sorunlu cikti, sorsak cevabin var mi? foxconn yillarca ibm, dell, hp'ye anakart uretti.

• quote:

Orjinalden alıntı: Kurt_78

quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Valla Foxconn'un başarılı olmaması için hiçbir neden yok sadece bu işe inanması gerek. Zira finansal olarak çok büyük bir firma olan Foxconn bugün gelinen nokta DFI ve Abit'in ikisini birden alabilecek güce sahip olduğu da biliniyor.

Bazı şeyleri almak icin sırf para yetmez

Para her kapıyı açar

• valla foxconn un harika kasası ve harika psu su ile yaşadığım sorunlardan sonra gladyatör ordusuyla gelsin işe yaramaz.
    madem o kadar büyük ve iyi marka niye güvenilir bir kasa üretemiyo anlamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanalemre

valla foxconn un harika kasası ve harika psu su ile yaşadığım sorunlardan sonra gladyatör ordusuyla gelsin işe yaramaz.
    madem o kadar büyük ve iyi marka niye güvenilir bir kasa üretemiyo anlamıyorum.

senın kullandıgın foxconn kasa çin malı sahte
  • quote:

senın kullandıgın foxconn kasa çin malı sahte

kardeş iyi de gold dan aldım. tamam iyi firma değil ama sahte de satmaz heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: DHHarezmi

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

çok zor DFI ve ABIT varken,foxconn bu 2 sinin arasına giremez.

Fiyatını uygun tutar ve gerçekten sağlam bir anakart yaparsa niçin giremesin ki. Mesela BİOSTAR TA-690G yi çoğu kişi yeriyordu ama görüldü ki AM2 piyasadaki için en iyi hız aşırtma anakartı o. (fiyatını ve tümleşik ekran kartını da hesaba katarsak iyi ötesi olur.)

Bence uygun fiyata ihtiyaçları karşılayacak bir anakart üretirlerse satar. Çünkü herkes 400-500 YTL yatıramıyor anakartlara.

Biostar 690 anakart oc konusunda çok iyi ama likit kapasitorler biraz sorun gibi duruyor aşırı zorlanmada şişme ihtimali var ama genede f/p kralı bir anakart.

• quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

çok zor DFI ve ABIT varken,foxconn bu 2 sinin arasına giremez.

overclock işi sadece bu firmalara mı mahsus her firma anakartına overclock için daha fazla seçenek kılabilir yeterki istesin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.