Şimdi Ara

Fotoğrafçı Baba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba çocuğum. Son buluşmamızda seni biraz daha toparlanmış, insan şeklini almış olarak gördüm. İnanamazsın, muazzam bir duygu. Şu anda o günden kalan fotoğrafın yanımda. Sırtüstü uzanmış, sol dizini bükmüş, sağ ayağını da onun üzerine atmışsın. Anlaşılan o ki keyfin yerinde 😉
    Ellerini, gözünü, ayaklarını gördüm. Toprak gibisin, huzur veriyorsun, umarım verimli de olursun. Seni izlerken gözüm başka bir şey görmediği gibi kulaklarım da işlevini yitirmişti. Ta ki doktor “sanırım erkek” ve ardından “yüzde seksen erkek” diyene kadar. Ama ben yine de netleşene kadar sana oğlum diyerek hitap etmeyeceğim. Annen benim heyecanlanmadığımı söylüyor. Sanırım heyecan anlayışımız farklı, ya da nasıl söylesem, heyecanlanınca verdiğimiz tepkiler farklı. Ben heyecanlanınca genel olarak susar ve donarım. Çünkü çocuğum, o anki heyecanla yanlış bir şey yapmak veya söylemek istemem. Annen ise yüz ifadesi ile heyecandan korktuğunu ya da çok mutlu olduğunu belli etmez.

Çocuğum senin de yaşam içerisinde heyecanlanacağın anlar olacak. Bu bir mutluluk heyecanı olabileceği gibi sıkıntılı bir süreç içerisinde karar vermenin sorumluluğunun doğurduğu bir heyecan da olabilecek. Mutluluğun yüzüne yansısın… Kritik süreçlerde ise heyecanının yatışmasını beklemelisin doğru kararı verebilmek için. Sakin olmalısın… Bunları söylemek/konuşmak/yazmak için sanırım henüz çok erken, yıllar sonra okursun muhtemelen. Okuduğunda belki de bana hak vermeyeceksin ve ben de sana nedenini soracağım. Neyse…

Artık zeytin tanesi değilsin, çünkü 5-6 santimetre olmuşsun 😊 Ama sen aramıza katılana kadar ben senden bahsederken zeytin diyeceğim. Şu anda senin odanda yazıyorum ve annenin kahkahasını duyuyorum teyzenle birlikte bir şeyler izliyorlar. Annen yerinde duramıyor, çok acil dondurma yemesi gerekiyormuş😁 Biz çıkıyoruz. (02.06.2017)
    Öpüyorum seni.

Fotoğrafçı Baba.

İnstagram:https://www.instagram.com/fotografci_baba/
    Facebok:https://www.facebook.com/fotografcibaba/?fref=ts
    Web:www.fotografcibaba.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.