Şimdi Ara

Fotograf Studyosu için Ana MAkina Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar slmlar. öncelikle derdimi anlatayım size bizim studyomuzda baskı makinası dahil 8 adet makina vardır. şimdi cok fazla yogun iş nedeniyle Arşivlerimiz 2 makinaya dagıtıldı ve ağ baglantısında sürekli şişme soz konusu oluyor. bu yüzden bir tane Ana makina Server tarzı bi makina toplamak istiyorum bütün arşiv onun üzerinde olucak. anakart, işlemci ve bellek secimim asagıda. Switc olarak sağlam sıkıntı olmayacak sekilde sizlerin bana onerebileceğiniz dikkate almam gereken neler olur yarıdımcı olursanız sevinirim.

Ana Kart : Gigabyte 890GPA-UD3H / DDR3 S+GL+1394+16X*2 938pin
    İşlemci : AMD Phenom II 955 X4 (3.2 GHz) 8MB 938p Black Ed.
    Bellek : Kingston HyperX 6 GB (3*2)1600 MHz DDR3 Triple Kit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burkipower -- 4 Eylül 2010; 17:03:27 >

• Bütçenizi ve ihtiyacınız olan parçaları belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.(Monitör-kaçlık hdd vs.)
  • monitor ve HDD sorunum yok onları sorun olmaz benim için. sadece Switc olarak aklım karısık ( şişme olmadan aktif sekilde diger kullanıcıların calısması için).
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireForcexxx

monitor ve HDD sorunum yok onları sorun olmaz benim için. sadece Switc olarak aklım karısık ( şişme olmadan aktif sekilde diger kullanıcıların calısması için).

Kaç portlu istiyorsunuz..8 li var 16 lı var var yani gidiyor.

Edit:Şuan kullanmış olduğunuz Switch marka model nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serrrrro -- 4 Eylül 2010; 18:53:31 >
  • su ana iki tana 8 portlu kullanıyorum. biri asus diğeri Zyxel. bana 16 portluk profosyonel bişey olsa yeterli
  • 3Com En iyi swicth markasıdır..Kullananlar hiç bir sorun çıkmamamıştır 3Com la ilgili biraz araştırma yaparsan daha iyi bilgiler elde edersin... Fakat tercih sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacaksa fazla para vermeye gerek yok.
  • anladım mutlaka daha ii tabiki. tşk ederim bilgi için ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.