Şimdi Ara

Fotoğraf makinesi mı Kamera mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony hdr xr 550v kameram var teknik özellikleri

Objektifleri kameraların yeterince geniş olmadığı için yakın çekimlerde biraz sıkıntı yaşıyorum

bu kamerayı satıp full hd video kayıt eden Sony Alpha SLT-A55VY , Canon EOS 600D vb 1900-2000 tllik slr bir fotoğraf makinası almalı mıyım kısa film çekeceğim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PiSiK0PATR -- 3 Temmuz 2011; 13:53:16 >

• Bence saydığınız fotoğraf makinelerinden birini almalısınız :)
  • Eğer amaç video çekmek ise bu konu üzerinde yoğunlaşmış bir kamera tercih etmek daha mantıklı olurdu bence. Güncel dslr makineler gayet iyi video çekiyorlar ona lafım yok ama istekleriniz doğrultusunda lens vb. ekipman alamayacaksanız istediğiniz verimi elde edemeyebilirsiniz.

Bir de ufak tavsiyede bulunayım. Dslr almaya karar verirseniz video modunda af yapan bir model tercih edin. Elle netleme yapmak hem zor olacaktır hem de görüntüde titremeye vs. neden olacaktır. Bu arada listenize eklediğiniz Nikon d90 full hd değil. Ayrıca ses kaydını da stereo olarak yapmıyor. Fotoğraf çeken biri için önemli olmasa da sizin durumunuzda önemli bir konu bu.
  • GiJaL teşekkür ederim yorumun için nikon yerine sony ekledim zaten onlar temsili o fiyatta herhan gibi bir makine alacağım satarsam

Yakın çekimlerde yaşadığım zorluk büyük sorun oluşturuyor bu yüzden sıkıntılıyım belki de vimeo da fotoğraf makineleriyle çekilen videoların etkisinde kaldım. :D
  • Tabiki kesinlikle fotoğraf makinesi.

Hatta kesinlikle Sony Nex5 1920x1080 çözünürlükte kesintisiz yarımşar saatlik 17Mbps video kaydıyla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.