Şimdi Ara

FOTOĞRAF ÇEKERKEN YER BELİRLEME ÖZELLİĞİ HATASI (YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar işim gereği çekilen fotoğrafların haritada yerini işaretlemesi özelliğini kullanıyorum. Ama çektiğim fotoğrafların harita üzerinde sapmaları oluyor.
    Aynı anda aynı yerde çektiğim fotoğraflar haritada biri başka yerde biri başka yerde çekilmiş gibi gösteriyor.
    Var mıdır bir çözümü yoksa böylemi kullanmaya devam edecegiz..
    Kullandığım iphone 4s ios 5 sürümü
    NOT : Önceki telefonumda iphone 4 idi ve sürümler 4.3.3 ve 5.0 idi aynı sorunu yaşıyordum.

• Yok mu bir çözümü arkadaşlar
  • lokasyon ile ilgili bir sıkıntın olabilir mi ? şuan haritayı açar mısın doğru yerini gösteriyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

lokasyon ile ilgili bir sıkıntın olabilir mi ? şuan haritayı açar mısın doğru yerini gösteriyor mu ?

lokasyonda yok bir sıkıntı igo,harita düzgün calışıyor acaba bu sorun sadece benim iphone larda mı cıkıyor ortaya yoksa herkeste var mı aynı sorun :(
  • Ne kadar mesafede lokasyon hatasi aliyorsun 1-3 km de altinda ise normaldir konumlara bakarken biraz daha zoom la haritayi

• quote:

Orijinalden alıntı: Afyonteam

Ne kadar mesafede lokasyon hatasi aliyorsun 1-3 km de altinda ise normaldir konumlara bakarken biraz daha zoom la haritayi

Eğer 1-3 km normal dıyorsanız yapacak bir şey yok demektir .. Katlanacağız artık
  • Fotograf cekmeden once pusulayi acip konumunuzu belirlerseniz fotografin konumuda daha dogru cikacaktir.
  • Yer neresi
     FOTOĞRAF ÇEKERKEN YER BELİRLEME ÖZELLİĞİ HATASI (YARDIM)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.