Şimdi Ara

FORZATURK - FORZA 6 ve HORİZON 2 Oynayan Türk Oyuncular Topluluğu (XB1) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
9
Favori
10.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

Forza 6 ile horizon 2 deneyimi farkli diyebilirim hocam bence horizom 2 alip oyna sim-arcade karışımı çok kalitelidir. Eksikleri yaristigimiz alanlarin orman daglara cok girmesi. Birde modifiye seçenekleri bazi araclarda az olmasi denebilir. Sürüş hissi en guzel oyunlardan diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Merhabalar,

Forza 6 ile horizon 2 deneyimi farkli diyebilirim hocam bence horizom 2 alip oyna sim-arcade karışımı çok kalitelidir. Eksikleri yaristigimiz alanlarin orman daglara cok girmesi. Birde modifiye seçenekleri bazi araclarda az olmasi denebilir. Sürüş hissi en guzel oyunlardan diyebilirim.

hocam bende horizon u tercih ederim ancak dediğim gibi 1,5 ay sonra 3 çıkacak. 1,5 ay için o kadar para vermeyeyim diyorum 2 ye.

birde bir şey soracağım. horizon da serbest sürüş var mı ? açık dünya mı yoksa sadece yarış mı yapıyoruz ?
  • Horizon 2 de serbest sürüş var. Bu gruptaki en güzel yanlardan biride serbestçe forzaturk olarak caddelerde gezebilmek. Fh3 ile fh2 farklı tadları vereceğine inanıyorum fh3 de araç sayısı artmış olabilir ama markaların kendi içindeki model sayısı azaltılmış durumda. Forza 5 mevcut olsa forza 6 yeni çıkacak olsa bunda diyebilirsin forza 6 çıkacak forza 5 e para vermeye gerek yok ama bence fh 2 kesinlikle alınmalı fh 3 çıksa bile denemelisin daha sonraki indirimlerde fh3 de alabilirsin. XBOX one fh2 için almış biri olarak söylüyorum.
  • Dostum almalısın. Kardeşlik kısmından bul p2 hesap zaten 30-40 tl arası indir 1.5 ay fh2 akar sonra tüh deme
    . FH3 ü sabırsızlıkla bekliyoruz
  • arkadaşlar önerilerinizi dikkate aldım ve bugün fh2 yi satın aldım. akk den dolayı yavaş iniyor 2 güne iner sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

arkadaşlar önerilerinizi dikkate aldım ve bugün fh2 yi satın aldım. akk den dolayı yavaş iniyor 2 güne iner sanırım

ben de horizon'dan ziyade forza 6 alacağım sanırım

simulasyon daha çok ilgimi çekiyor,horizon da seni rahat 2-3 ay idare eder,2-3 ay oyna horizon 2'yi,beğenirsen o dönemde horizon 3 fiyatları azabilir o zaman horizon 3 alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

arkadaşlar önerilerinizi dikkate aldım ve bugün fh2 yi satın aldım. akk den dolayı yavaş iniyor 2 güne iner sanırım

ben de horizon'dan ziyade forza 6 alacağım sanırım

simulasyon daha çok ilgimi çekiyor,horizon da seni rahat 2-3 ay idare eder,2-3 ay oyna horizon 2'yi,beğenirsen o dönemde horizon 3 fiyatları azabilir o zaman horizon 3 alırsın

öyle yapacağım, pist yarışlarını pek sevmiyorum o yüzden xbox ile hediye gelen kutulu forza 6 yı sattım bugün

• horizon 2 yi yeni başladım oynamaya. 2 deki level imiz 3 e aktarılıyor mu ? yoksa sıfırdan mı başlıyoruz 3 e ?
  • Mercedes E63 /////AMG

FORZATURK - FORZA 6 ve HORİZON 2 Oynayan Türk Oyuncular Topluluğu (XB1)
  • Forza 6 oynuyorum bu aralar kariyer modunda %64 lük kısmı açtım. Sanki dön baba dönelim aynı yere gelelim der gibi pistler aynı diğer kilitli alanları göremediğin için şimdi bakamıyorum ama yarışlar hep aynı pistlerde geçiyor. Offline oynuyorum

• Gamertag:Ozanssss

• Merhaba Beyler Forza 6 da suan 8 TL ye satilan Ford racing GT Le Mans eklentisi ne oluyor.Forza 6 ile ilk kez oynamaya basladim bu oyunu.

• FM6 ve FH2 oynuyorum. Kısmetse FH3 'de alacağım. Etkinliklere katılmak isterim.
  • Bende horizon 2 de hemen hemen her akşam online multiplayer yarışırım 300 levelim. Horizon 3 de alacağım. Gt quaresma2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaresma2016 -- 4 Eylül 2016; 15:08:43 >
  • Bu topluluk aktif değil mi artık , horizon 3 oynayan yok mu ?

• Elinde Forza Horizon 2 p1 veya p2 olan varsa alabilirim arkadaşlar. Bulamıyorum başka yerde o yüzden yazdım kusuruma bakmayın

•  FORZATURK - FORZA 6 ve HORİZON 2 Oynayan Türk Oyuncular Topluluğu (XB1)

• 2014 ROLLS ROYCE WRAITH

FORZATURK - FORZA 6 ve HORİZON 2 Oynayan Türk Oyuncular Topluluğu (XB1)  FORZATURK - FORZA 6 ve HORİZON 2 Oynayan Türk Oyuncular Topluluğu (XB1)  FORZATURK - FORZA 6 ve HORİZON 2 Oynayan Türk Oyuncular Topluluğu (XB1)  FORZATURK - FORZA 6 ve HORİZON 2 Oynayan Türk Oyuncular Topluluğu (XB1)

2016 ROLLS ROYCE DAWN

FORZATURK - FORZA 6 ve HORİZON 2 Oynayan Türk Oyuncular Topluluğu (XB1)  FORZATURK - FORZA 6 ve HORİZON 2 Oynayan Türk Oyuncular Topluluğu (XB1)  FORZATURK - FORZA 6 ve HORİZON 2 Oynayan Türk Oyuncular Topluluğu (XB1)

• Bu ekip artık devam etmiyor sanırım.. Veya edenler var mı ? Varsa toplanalım, ben de yeniyim forza motorsport 6da ve direksiyon setiyle oynuyorum.
    gamertag gurcuhamsisi
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.