Şimdi Ara

Forza Horizon 5 duyuruldu: İşte çıkış tarihi ve oynanış görüntüleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
10.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forza Horizon 5 duyuruldu: İşte çıkış tarihi ve oynanış görüntüleri

Microsoft'un sevilen oyun serisi Forza bu sene yeni bir oyunla geri dönüş yapıyor. Microsoft bugünkü E3 etkinliğinde merakla beklenen Forza Horizon 5'in duyurusunu yaptı ve ilk görüntüleri yayınladı. Oyun 9 Kasım'da PC, Xbox One ve Xbox Series X|S'e geliyor.

Meksika'da geçecek olan Forza Horizon 5 özellikle de görsel kalitesiyle izleyenleri etkilemeyi başardı. Ray-tracing ve yeni photogrametri teknolojileriyle gelen oyunda hem araçlar hem de çevre detayları gerçekten de müthiş görünüyor diyebiliriz. Forza serisi yine başarılı bir oyunla yarış severlere bu yıl güzel bir hediye sunacak gibi görünüyor.

Forza Horizon 5 ilk günden Xbox Game Pass'e dahil olacak. Oyun ayrıca Steam'de de yayınlanıyor. Forza Horizon 4 şu anda Steam'de yerel fiyatlandırmayla 92 TL'ye satılıyordu, benzer bir fiyat Forza Horizon 5 için de uygulanırsa elbette çok iyi olur.

• Akıyo bu akşam maşallah.

• Eksbaksın sevdiğim tek oyunu. Gerçi artık PC’ye geçtik gömeriz orda..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bugün acaba duyurulur mu diye düşünmüştüm. Efsane duruyor grafikler. Herkes Japonya da geçecek diyordu ama uzun zaman sonra sağdan gideceğiz. Acaba uzun bir yol olacak mı? Bir de ekran kartlarının fiyatı düşse de güzel bir oyun keyfi yapsak.

• Bronco ve Defender ile çok oynamak isterdim off road parkurları ancak ne yazıkki ps5 sahibiyim

• Ohh be sonunda sağdan gidecegiz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tozun toprağın içinden geçiyorlar araçlarda gram toz yok, su yok, çamur yok inşallah böyle olmaz çıktığında :)

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    İnternete haritası sızdırılmıştı çok uzun bir otobanı vardı.

• Forza 4 daha güzel görünüyordu sanki.
    Partekül efektleride yok gibi hissettirdi, toz,kum,taş,çakıl vs boş gibi.

• Keşke granturismo da bu şekilde olsa otobanlar da kullansak.

• tdu sc bekliyorum.

• Güzel ama farklı bir tema da harita beklerdim.Örneğin ormanlık yol bana forza horizon 3 gibi hissettirdi, çünkü çok fazla benzer mekan her iki önceki oyunda da kanıksadık. Fotogometri farkı kaplamalarda oldukça dikkat çeksede gene de farklı bir harita olsa daha iyi olurdu sanki,mesela keywest ile florida arası yollar olsa ve florida şehir merkezi de olsaydı şehir otoyolları arası olsa daha farklı soluk getirirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 13 Haziran 2021; 22:47:33 >
  • frudi kullanıcısına yanıt
    Granturismo ayrı bir dünya... Ondaki gerçekçiliği hiç bir yarış oyununda bulamıyorum..

• Cm-rc1000 C kullanıcısına yanıt
    Haklısın bende gt oynadıktan sonra hiç bir yarış oyunu sarmıyor nfs heat var sarmadı grid aldım oda aynı şekilde gt ayrı bir dünya ama gönülde keşke diyor otobanda sürsek :)

Otobana gerek yok nurburing nordschlafen pisti yeter😂 hem ps4 pro hemde Xbox series x kullanıcısı olarak granturismo üstüne yarış oyunu tanımıyorum 😁 keşke forzadaki bazı arabalar GT sport ta da olsa.. Audi RS4 RS6 RS5 gibi sağlam gidiyorlar 😁

• Emektar pc ile 4'ü lowda 60 fps oynuyorum zevkli baya. Geçen ultra ayarlarda oynama fırsatı buldum muazzam grafikleri var hala, bana 4ten 5'e pek bir grafik yok gibi geldi hatta bazı noktalarda geride.

Evet eski gt lerdeki pist ve araçlar kısıtlı inş. Yeni gelecek oyunda arabalar daha çok olur.

Yeni GT sadece ps5 e özel çıkacak.. ps4 pro yada gelse çok iyi olur bence... Ki şuan ps5 ps4 ile aynı oyunları oynuyor..

• Gel vicdansız

Direksiyon seti ile iRacing veya assetto corsa comp. denemeni tavsiye ederim konsol oyunları gerçeklik anlamında ezilirler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.