Şimdi Ara

Forza Horizon 5, 20 Milyon Oyuncuya Ulaştı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bunların hepsini istediğin takdirde kapatabiliyorsun. İstersen dümdüz yolunda, ayarlardan tüm sürüş asistanlarını kapatıp daha gerçekçi bir sürüş deneyim edebiliyorsun. Oyunun çok sevilmesinin temel nedeni zaten oyuncuların istediği gibi oynamakta özgür olması.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunun amacı arkadaşlarınız ile beraber stres atmak araba ile gezmek tozmak kesinlikle, ben hiç yarışları yapmıyorum. Hayatta binemeyeceğim araçlarla birde bu mazot fiyatları ile yapılabilecek en iyi araç etkinliği, ayarlardan simulasyon sürüş dinamiklerine çekerseniz bir nebze daha iyi oluyor.

Motorsport , GT gibi simulasyon yarışları için değil keyiflil bir oyun bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun gerçekten keyifli. Bir süreden sonra bir çok yarış oyunu gibi tekrara düşüyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: Revrains

Mw2005 gelmiş geçmiş en iyi yarış oyunudur ama günümüz nfsleri forzanın üstünden geçtiği asfalt dahi olamayacak derecede içi boşaltılmış tırt oyunlar

Bir yere kadar katılıyorum katılmadığım yer ise bence NFS hala Forza dan daha iyi. Criterion'un güzel bir iş çıkarabilme potansiyeli var.https://www.xfire.com/need-for-speed-2022-wishlist/ bu link de ki tavsiyeleri dinleyip bir de kendileri güzel bir hikaye yazıp başka güzel şeyler katsalar benim için daha Forza'nın esamesi okunmaz. Bir de Underground veya Most Wanted devamı falan gelse tadından yenmez.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri
    Direksiyon seti ile oynamıyorsun belli ki. Bu sebeple sana neden bu kadar sevildiğini anlatmak zor.

Doğru, direksiyon seti ile oynayamıyorum maalesef ki. Adam akıllı olanları olmuş 5-6 Bin TL
  • Forza serisini çok seviyorum ama bana göre bu oyun FH4'ün bir ek paket hali gibi olmuş.
    Üstüne ekstra koyulan pek bir şey yok, ve içi boş her yeri taş toprak dolu bir harita.
    Bana göre tek başına oyun olacak bir yapım olmadı FH5.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.