Şimdi Ara

Forza Horizon 4 Açılmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Steam de FH4 Ultimate Edition sahibiyim Windows 1909 sürümünü kullanırken oyunu sorunsuz bir şekilde oynuyordum. Geçenlerde bildirim geldi ve kullandığım Windows sürümünün artık desteklenmeyeceği söylendi ben de 20H2 sürümüne geçiş yaptım ve oyunu açmak istediğimde oyun başlatılmıyor hiçbir şekilde açılmıyor yani belli bir süre sonra atma falan da yok çünkü o raddeye hiç gelmiyor Steam'ın oyun başlatılıyor yazısı çıkıyor ve devamı gelmiyor. Dediğim gibi Windowsumu güncelledikten sonra böyle bir sorunla karşılaştım belki sadece tesadüfte olabilir. Fakat araştırma yaptığımda benim gibi bu sorunla karşılaşan bir çok kişinin olduğunu gördüm ve hiçbir çözüme ulaşamamış. İlginç olan da bu sorunun herkeste olmaması sadece bazı kullanıcılarda ortaya çıkıyor her 20H2 kullanıcısı bu sorundan muzdarip değil ama şansıma sorun yaşayanlardan biri de benim. Oyunum ve Windowsum orijinal yardımcı olursanız sevinirim. Gerçekten bu konuda çok mağdurum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quasarda -- 21 Nisan 2021; 0:43:32 >

• sorunun çözümüne ulaştım buraya da linki bırakayım aynı sorunu yaşayanlara rehber olsun.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/forza-horizon-4-acilmiyor.1433322/page-3#posts

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.