Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (366. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
37
Favori
213.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim.Yanlış hatırlamıyorsam exp 50tlye düştümüştü porscheyi net hatırlamıyorum illaki düşücektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EXios kullanıcısına yanıt
    Bekleyelim o halde :) 2 araç paketi daha gördüm bunlarda sanırım dahil değil hiçbir pakete. Mountain Dew ve Hoonigan, galiba ayrı satılıyorlar.
    multiplayera bağlanırken hata veriyor; unable dns falan, bunun hakkında fikriniz var mı ? youtubeda gördüğüm her şeyi yaptım, sonuç yok.
  • mustiua M kullanıcısına yanıt
    car pass içine dahiller ancak almak isteyene ayrı ayrı satıyorlar zaten diğerleriyle.

• Teredo sorununu denemişsinizdir ancak ben yazayım microsoftta teredo çözümü mevcut bulamazsanız ben linkini atarım.Bir sürü yöntem göstermiş mc düzelene kadar diğer yöntemleride deneyin çok saçma sorunların çok saçma yöntemleri olabiliyor. Özellikle bu oyunda.Elinize geçen ve ilk sayfadaki farklı yöntemleride deneyin mikrofon,başka mobil oyun indirip durdurma,veri silme vb..

Hocam car pass ile gelen arabaları garajımda mı göreceğim bi sürü araba varda nerede bunlar :) birde teredo sorunu bende de var gears of war online oynayamamıştım. Link atarsanız sevinirim microsoftun sayfasındakileri yaptım üşenmeden ama bi işe yaramadı.

Edit: Pardon, sanırım sizde o sayfayı atacaksınız bende işe yaramadı hiçbiri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiua -- 10 Haziran 2018; 15:6:44 >
    Hiçbir şey çözmüyor
  • mustiua M kullanıcısına yanıt
    https://support.xbox.com/tr-tr/xbox-on-windows/social/troubleshoot-party-chat

Arabalar dlc veya car packs kısmında olması lazım oyun içinde onları tek tek garaja eklemeniz lazım. Toplu ekleniyor mu bilmiyorum.

@DINCERR

Şöyle bir şey buldum görmüşsündür ama yinede paylaşayım dedim.
    https://www.reddit.com/r/forza/comments/54c334/psa_how_to_fix_dns_error_while_trying_to_play/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 10 Haziran 2018; 16:37:47 >

Eyvallah sağolun. Teredo benim pcde yok ya bulamadım ağ bağdaştırıcılarına bakıyorum gizlileri göster diyorum yok :) Herhalde online oynayamayacağım. Buradaki adımlar işe yaramadı bende.
  • geçenlerde haziranda indirime girer mi diye sormuştum sonra dayanamayıp aldım indirime girdiğinde ek paketleri alırım diye planlamıştım ama ek paketlere indirim gelmemiş hay ben böyle işin.... :)
  • SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Ek paketleri bende beklemedeyim hocam bundan sonra iner belki onlarda.
  • Arkadaşlar merhaba

Sonunda kapanma sorunu ile ilgili kendimizde bir çözüm üretebildik.

Sorun yaşayan arkadaşlara kısaca bahsedecek olursam;

Oyun normal bir şekilde açın, giriş menüsüne geldiğinizde , ctrl+alt +del tuşuna basıyoruz .

oradan görev yöneticisi, görev yoneticisinden ayrıntılar, ayrıntılardan oyununun bulup üzerine sağ tık yapıyoruz ( oyun yanıt vermiyor olarak gozukuyor burada ) Sağ tıkladıktan sonra , öncelik ayarla ve ardırdan önceliği YÜKSEK konumuna alıyoruz.

Tekrar oyuna geri dönüş yapıp devam diyoruz.

Oyuna girdikten sonra burası çok önemli , kesinlikle BİLGİSAYARINIZIN SES AYARLARIYLA ONAMAYIN.

Ses ayarlarıyla oynamazsanız bu ayarlardan sonra kesinlikle oyununuz kapanmaz arkadaşlar.

Biz 3 kişi bunu bizzat test ettik. Normalde olup olmadık yerde kapanıyordu , şuan 5 turluk GOLİATH atabiliyoruz durmadan.

Oyunu keyfi yeni yeni çıkmaya başladı.

GİRİŞ MENÜSÜ ;

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 22mert -- 10 Haziran 2018; 18:2:22 >

• Mert arkadaşımın anlattığı gibi 2 haftadır bu şekilde test ediyoruz bir sorun olmuyor. Son 60 saatlik oynama süremde oyun 1 kere kapandı. Garip bir sebepten ötürü oyun esnasında ses seviyesini yükseltip veya alçalttığımızda kapanma sorunu oluyor genelde. Ses seviyesini kurcalamadan saatlerce oynayabiliyoruz
  • hocam 44 gb indirmişken pc mavi ekran verdi
    mavi indirme brı en başta fakat indirilen 46/55 diyor
    hi. duraklatmadım sıkıntı olmu mudur?
  • dejavu15 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bende bu sorunun maduruyum. İşlem önceliğini yükseğe çektim bu mesajınızdan önce hala aynı sonuç vardı. Bu sefer tekrar denedim kulaklığımı bilgisiyardan olan bağlantısı ayırdım tekrar girdim ortalama 7dk lık bir oyun oynattı. Ayarlara girince tekrardan attı. Ne yapmam lazım ?

• FH4 Hayirli olsun

Harita birlesik krallik.Mevsim gecisleri var ve artik motosikletlerde olacak sanirim

Ayrica turkce dublaj gelecekmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperXCrossfire -- 10 Haziran 2018; 23:58:29 >

• HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
  • Horizon 4 çok iyi duruyor da, sunum sırasında sürüş mekaniklerini tam cilalamadıkları belli oluyordu. Bu sefer demo tam sürümden önce çıkar inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanyargici

Merhaba. Bende bu sorunun maduruyum. İşlem önceliğini yükseğe çektim bu mesajınızdan önce hala aynı sonuç vardı. Bu sefer tekrar denedim kulaklığımı bilgisiyardan olan bağlantısı ayırdım tekrar girdim ortalama 7dk lık bir oyun oynattı. Ayarlara girince tekrardan attı. Ne yapmam lazım ?
    4670K yetmiyor bu oyuna. Darboğaz yapiyor ne yazık ki. Oyun içinde CPU kullanım değerlerine bakarsanız sürekli %100'e çıktığını göreceksiniz. Ben kapanmaların sebebini büyük ölçüde buna bağlıyorum. Oyunu 4K çözünürlüğe çıkartıp, ayarları ultra ve AA'yı da 8X'e alınca işlemci üzerindeki yükü biraz hafifletip sorunu büyük ölçüde çözdüm. Tabi 4K'da ancak 30 FPS ile oynanabiliyor. 2K 60 FPS'de oynuyorum şu anda. Ara ara yine yapıyor. 30 FPS gözlerimi çok rahatsız ediyor. Bu yüzden katlanıyorum oyunun kusurlarına

• Mevsim geçişleri çok iyi omuş gta 5 de yağmur yağdığında arabayla boş dolanırdım hele yıl başında 2 3 gün kar yağdığında gta 5 oynamayı bıraktığım halde açıp saatlerce dolanırım tekerlerin karı ezme sesine bağımlıyım fh4 dede olur umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.