Şimdi Ara

Forumun süper yıldızı NAKKA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NAKKA SEN GERÇEKTEN BÜYÜKSÜN POSTLA DEĞİL İŞTE YAZDIKLARIN BİR ÖRNEĞİ DAHA YOK MİLLETTE BUNU GÖRMÜŞKİ SENİ SEVMİŞ.BEN GÖRMEDİMKİ BİRİ YAZDIĞINI ELEŞTİRSE YAZAN SAVUNUP DURUR TAKİ MODLAR KAPATANA KADAR.BU ALAÇAKGÖNÜLLÜĞÜN GERÇEK HAYATTADA VARSA SEN GERÇEKTEN MELEKSİN.

bunu ben demiyorum aşağıdaki linke bakın yeter:http://forum.donanimhaber.com/m_1636141/tm.htm

crackbaba
    Teğmen
    4 Ocak 2005, 21:18:28
    --------------------------------------------------------------------------------
    NAKKA SEVDİM SENİ ŞİMDİ SEN BİR TANESİN BİRİCİKSİN...

4 Ocak 2005, 21:24:09
    --------------------------------------------------------------------------------
    Teşekkürler nakka
    4 Ocak 2005, 21:25:52
    Nakka ölseydi ne olurdu:Melek
    4 Ocak 2005, 21:40:46
    BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİN TEŞEKÜRLER NAKKA

quote:

nakkadan

Not: takımlar kasıtla seçilmemiştir.... gife dikkat ediniz...

SİLİNDİ VE GEREĞİ DÜŞÜNÜLDÜ: anlaşıldı ki tepkiler var ve amaç olan espri iyi anlaşılmadı.. önemli olan forum huzuru olduğundan değil bir mesaj binlerce mesaj forum huzuru ve arkadaşların gönül rahatlığı için feda edilir ve EDİLMİŞTİR...SEVGİ VE SAYGI SİZEDİR DOSTLAR...

quote:

Orjinalden alıntı: nakka

SİLİNDİ..........................

sadece alıntı yaptığım yerde espri niteliğinde duruyordu ben de o amaçla koydum ama anladım ki tepki aldık...mutlaka ki haklı olduğunuz taraflar da var ama niyet önemli ama mademki öyle göründü GEREĞİ DÜŞÜNÜLDÜ: tabii ki bu forumda tek değilim ve SEVGİLİ ARKADAŞLARIMLA BU FORUM GÜZELDİR O HALDE YAZI MI ARKADAŞLARIM MI DERSENİZ TABİİ Kİ BİN TANE YAZIYI SİZİN ADINIZA FEDA EDERİM...sevgi ve selamlar....

İŞTE SENİ BU KİŞİLİĞİN BURAYA TAŞIDI UNUTMA:

(en son oy tarihi : 5 Ocak 2005, 3:10:02)
    nakka 20% (41)
    mewluth 16% (33)
    iski 11% (22)
    Hellmarch 4% (8)
    gun 3% (7)
    shairim 3% (6)
    kender 2% (5)
    crackbaba 1% (3)
    tedoa 1% (3)
    medrebaz 1% (3)
    cLk 1% (2)
    U T K U 0% (0)
    manyak 0% (0)

Buradada klonajinsky başta olmak üzere sonra nakkaya ne kadar teşekkür etsem azdır ikiside büyüklüklerine yakışır bişi yapmışlar herkese örnek olsun:

quote:

klonajinskyden

kolpadan sallama nakka derken.antitezinizi destekliyecekde bir kaynak bulmalı göstermelisiniz.adam kaynak vermiş.siz o kaynakta kolpa diyosunuz.james gelmiş o yaşta çocuk adet görmez o yüzden hamile kalamaz diyor.herkeste hanımağaya inanıyor.

quote:

nakkadan
    klona objektifliğini ve kararlılığını kutlarım ve teşekkür ederim.. seninle belki kavgamız da oldu tatlı-sert tarzda, mademki sevmediğini düşündüğüm bu bazda sen objektif olup beni haklı yönümle destekledin ben de kendimi yenip senin bu tavrına teşekkür etmeliydim gerekeni yaptım...selam.. -eski geçen olumsuz herşey tarafımca unutulmuştur- nakka

• DOSTUM YAĞCILIĞI SEVMEM (İMZAMA BAK)
  • wallahi yağ değil allah belamı versin kendimden birşey diyorsam ben kanıt verdim bu adam bunları yapmacık yapıyorsa sözümü geri alırım nakka gibi 20 eleman olsa forum birmilyon kişi olur yemin ederim

ama başka yokmu var tebi çok değerli başka arkadaşlarda var negative mewluth vanhojdonk faruk umutcan fasoağa çakır42 citizen

yoksa çok kişi var takdir ettiğim ama gündem ve yasdığı son mesajlar ve yaptığı insani jest beni mest etti doğrusu bu kolay kolay yapılmaz o kadar milletin önünde üstelik sanasl alanda
  • 1 DOKUN 1000 AH İŞİT DİYE BUNA DERLER
    SÜPERSTAR NAKKA
    YOK SÜPERSONİC NAKKA
    quote:

Orjinalden alıntı: aykent

wallahi yağ değil allah belamı versin kendimden birşey diyorsam ben kanıt verdim bu adam bunları yapmacık yapıyorsa sözümü geri alırım nakka gibi 20 eleman olsa forum birmilyon kişi olur yemin ederim

ama başka yokmu var tebi çok değerli başka arkadaşlarda var negative mewluth vanhojdonk faruk umutcan fasoağa çakır42 citizen

yoksa çok kişi var takdir ettiğim ama gündem ve yasdığı son mesajlar ve yaptığı insani jest beni mest etti doğrusu bu kolay kolay yapılmaz o kadar milletin önünde üstelik sanasl alanda

• Nakka sen bizim her seyimissin nooluyo yaaaa niye turkce karakter kullanamiyorum... [[[]]];;;''',,,...///\\\
    alla alla turkce karaterlere bak ne yaziyo

• nakka yı bende severdım..ama dun bı topıce attıgı bı mesajla butun dusuncelerım degıstı..topıc sılındı o ayrı konu
  • ülem yazdım pişman oldum adamı konuşa konuşa başına bişi geliyormuş düşünsenize akşama nakka ölmüş diyorlar ne deriz ardından
  • yav bu crakbaba sureklı aglıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: tedoa

yav bu crakbaba sureklı aglıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: crackbaba

Nakka sen bizim her seyimissin nooluyo yaaaa niye turkce karakter kullanamiyorum... [[[]]];;;''',,,...///\\\
    alla alla turkce karaterlere bak ne yaziyo

bilgisayarını güvenli kipte aç ve regeditten navexcel isimli dosyaları sil. hdd den de sil. heryerden sil.. sonra yeniden başalsın bilgisayarın. sonra güzelce bir spybot ile tarat bilgisayarını yada herhangi spy yakalayan programla, mis gibi olursun.. he tabi son dil seçeneklerinde türkçe iso varya onu seç. tamamdır bu iş....

• FORMUN EN' İYİM
    manyak 0% (0)
  • quote:

Orjinalden alıntı: manyak

FORMUN EN' İYİM
    manyak 0% (0)

ehehe,
    sen manyakların en manyağısın bea...

• yaw ne diyeceğimi bilemiyorum bu topici yeni gördüm, hele ölmüş deseler ne yapardık deyişin beni mahvetti...kurban olsun nakka size dedik buna ne diyeceğimi bilemiyorum... HEPİNİZ SAĞOLUN VAROLUN.... yakında nakka sizin için ölsün topici açtırmayın bana....SEVGİLER...

• sende sağol aç bakayım şu ölürüm topikini nakka farkını görelim ama mithiş bişi olmazsa seni taça atarız ona göre hade bakem
  • bence nakka iyibi insan ne olursa olsun
  • başar senin hatırına affedildi....zaten yeni ve acemi bilmiyor burayı....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.