Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FORUMDAKİ BAYANLARIN PROFİLLERİ NEDEN GİZLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
32
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> FORUMDAKİ BAYANLARIN PROFİLLERİ NEDEN GİZLİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4731 Mesaj
    boş işler bunlar
    |
    |

Fuzuli
  • Teğmen
    223 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: cursed angel

zaten nerde gereksiz bi konu var dark_mage orda anasını saatim.çok mu dert oldu sana forumdaki bayanların gizli olup olmaması...Farkındamısn bi kaç gündür ne yapacagını şaşırdın ne diim ben artık bu kadarda pes...sırf rütbe alabilmek için açmadıgın topic kalmadı yakında fasulyenin nimetleri die topic açarsan şaşırmam walla..

fasülye dedinde aklıma geldi naber nasılsın
    |
    |

M.Kemal ATATÜRK

• Binbaşı
    1592 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un.real -- 19 Mart 2006; 21:09:59 >
    |
    |
    Onun için inilerim.            Onun için inilerim.            Onun için inilerim.       
    Hannan Allah, Mennan Allah, Her dertlere derman Allah.
    Yunus Emre
  • Yarbay
    14853 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: ceylan7a

profilimden profili saklayı işaretliyosun ve gözükmüyoo

sen gizlememişin ama
    |
    |

M.Kemal ATATÜRK

• Yüzbaşı
    762 Mesaj
    Dark alemsin

Profilde ne yazıyor ki? Özel mesaj mı atacaksın kapatmadıysa profil kapalı olsada atarsın? Mesajlarını mı arıyorsun hk. bilgi mi toplayacaksın arama bölümü emrine amade. Profili kapatmak anlamsız çünkü bir işe yaradığı yok. Zaten orayı dolduran bir insan bunu başkaları görsün, kendimi tanıtayım diye yapar. Yoksa kim girip aaaa ne güzel yazmışım, şu hareketli şeyleri de iyi ki koymuşum der.
    |
    |
    göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakim zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardir ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlariyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemistir.''

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    14853 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
    |
    |

We are all just prisoners here, of our own device.
  • Teğmen
    223 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BIYIKLI

Dark alemsin

Profilde ne yazıyor ki? Özel mesaj mı atacaksın kapatmadıysa profil kapalı olsada atarsın? Mesajlarını mı arıyorsun hk. bilgi mi toplayacaksın arama bölümü emrine amade. Profili kapatmak anlamsız çünkü bir işe yaradığı yok. Zaten orayı dolduran bir insan bunu başkaları görsün, kendimi tanıtayım diye yapar. Yoksa kim girip aaaa ne güzel yazmışım, şu hareketli şeyleri de iyi ki koymuşum der.

iyide madem bi işe yaramıyo niye gizliyorlar
    |
    |

M.Kemal ATATÜRK

• Yüzbaşı
    762 Mesaj
    İş olsun işte sor mantıklı cevap veren çıkacak mı? Lem zaten sormuşsun cevabını biliyorsun.
    |
    |
    göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakim zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardir ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlariyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemistir.''

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ARKADAŞLAR FAKE NİCKLERDEN BAHSETMİYORUM . GERÇEKTEN KIZ OLUPTA FORUMDA TAKILAN 1-2 ÜYEYE SIRF MUHATAP OLABİLMEK İÇİN HER DEDİKLERİNİ TAKİP EDEN VE HEMEN ARDINDAN LAF ATANLAR VAR. YANİ SEN O KIZIN PROFİLİNE BAKIYORSUN SON ATTIĞI MESAJLARA DA BAKIP HEMEN HEPSİNE KARŞILIK VERİYORSUN. O SENİ BLOKLUYOR AMA SEN BAŞKA NİCK ALIP TACİZ ETMEYE DEVAM EDİYORSUN. İŞTE SEBEBİ BUDUR ÖĞRENİN. YANİ BUNUN MSN İSTEMEKLE ALAKASI YOK. ( OLABİLİRDE TAM EMİN DEĞİLİM )
    |
    |
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,299
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.