Şimdi Ara

Forumda Unutamadığınız Efsane Olaylar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
52
Favori
8.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WISDOM gibi troll'ün bölüm yetkilisi olması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

N8 olayını ve fabrikatör olayının detaylarını anlatabilir misiniz? Milyon kez duydum 2006 uyesiyim ama 2006-2012 arası konu dışını bilmiyorum.

+1 ben de merak ettim.

• Arkadaşın biri klasik "nasılım ssli" diye bir konu açmıştı resimlerde dişleri ayrı gayrı gidiyordu yaklaşık 1 sene önce bilen var mı bilmiyorum ama yorumlar efsanenin ötesindeydi hayatta unutmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

N8 olayını ve fabrikatör olayının detaylarını anlatabilir misiniz? Milyon kez duydum 2006 uyesiyim ama 2006-2012 arası konu dışını bilmiyorum.

fabrikatöroğlu nun olayını Google a yazıp bulabilirsiniz hatta youtube da videosu mu ne vardı. 13 Eylül dh darbesi diye

• Adamın eli sürçmüştü bi konuda birisine annenle baban o gece yatmasaydı yazcakken annemle baban yazmıştı baya eskilerden ss var atabilirim isteyen olursa
  • Bir kere şey olmuştu...
    Bak biliyorsanız anlatmıyım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendini caylayan eleman vardı

• 2 ie

• Geriçeke-meyan,bazı hatalar var lütfen düzeltin ,bide bi çocuk çıplak fotosunu atmıştı malafat 2-3 cm meyan konusu em efsane konudur bence

• 1: coğunun birisi gitar çalarken boyum mu boynum mu nasıl diye konu açmıştı herkes kafasına fotoşop yapmıştı onu hiç unutmam
    2: bildiğin pencere ile ss li hikaye yazan birisi vardı sonra konu kapandı biraz yeni sayılır
    3: evde tek başımayım mutfaktan sesler geliyor diye bir konu vardı onada herkes fotoşop yapmıştı çok sağlam konuydu
    4: elemanın birisi resmen çıkarıp ss gösterdi burada lan dedim ne oluyor hemen konu kapatıldı tabi
  • En iyisi NALLARD 'dı. Adam geçen sene kışın, şu tarihde kar yağacak dedi ( 1 ay öncesinden) ve okullar tatil olacak dedi, kimse inanmadı. Okullar 1 hafta mı ne tatil edilmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Evine giren yarasayı beyzbol sopasıyla öldüren üye. Videosunu da çekmişti. Yarasa odada dönerek uçuyor eleman sopayla bir vuruyordu. O sesi unutmadım hala.

Olay yeri var mi

• Geriçekemeyan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlLR

Gt630 ekran kartıyla ilgili olan bi konu vardı yorumları okudukça gülerim hala

Link ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

Beyaz futbolda abdülkerim dh den birine selam göndermişti donanımhaberden .... diye

Ahahhaha

• Geriçeke Meyan ve Bazı hatalar var olayı en iyisiydi bencede

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekemeyan.

• kalktım hazırda çay buldum onu içtim tabiki
  • Çay olayı çok iyiydi ya Birisi konu linkini yollayabilir mi tekrar okumak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pedrik -- 16 Eylül 2015; 13:04:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pedrik

Çay olayı çok iyiydi ya Birisi konu linkini yollayabilir mi tekrar okumak istiyorum

Linkini bulan varsa atsın merak ettim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.