Şimdi Ara

FORUMDA 1 VARIM 4 YOKUM (1 yıldır)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle on kadar foruma üyeyim ama banla burda tanıştım ilk defa.noluyoruz lan dedim.1 2 3 4 derken artık sayısını hatırlamıyorum.neyse okadar alışkanlık olduki banım açılır açılmaz 1 gün içinde kesin yine banlanıyorum.yoksa huzursuz oluyorum.işin ilginci küfür vs etmiyorum ama bi şekilde bu ban beni buluyor.onunla yaşamayı öğrendim.yani yılın 4 ayı forumdaysam 9 ay yokum.aslında varımda uzaktan izliyorumkonu dışında takılmadan önce ayda yılda bir banlanıyordum.burda ban manyağı oldum.ama genede seviyorum forumuduygularımı sizinle paylaşmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3man -- 25 Aralık 2010; 23:52:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ps3man

banım açılır açılmaz 1 gün içinde kesin yine banlanıyorum.işin ilginci küfür vs etmiyorum ama bi şekilde bu ban beni buluyor.onunla yaşamayı öğrendim.yani yılın 4 ayı forumdaysam 9 ay yokum.aslında varımda uzaktan izliyorumkonu dışında takılmadan önce ayda yılda bir banlanıyordum.burda ban manyağı oldum.ama genede seviyorum forumuduygularımı sizinle paylaşmak istedim

1 yıl 12 ay .4 ay forumdaysan 9 ay nasıl olmuyorsun 8 ay olmaman gerek 1 ay piyangodan mı çıktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThunderVoid -- 25 Aralık 2010; 23:51:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

quote:

banım açılır açılmaz 1 gün içinde kesin yine banlanıyorum.işin ilginci küfür vs etmiyorum ama bi şekilde bu ban beni buluyor.onunla yaşamayı öğrendim.yani yılın 4 ayı forumdaysam 9 ay yokum.aslında varımda uzaktan izliyorumkonu dışında takılmadan önce ayda yılda bir banlanıyordum.burda ban manyağı oldum.ama genede seviyorum forumuduygularımı sizinle paylaşmak istedim

1 yıl 12 ay .4 ay forumdaysan 9 ay nasıl olmuyorsun 8 ay olmaman gerek 1 ay piyangodan mı çıktı?

adam aynştayn beyler
    .sonunda siftahımı yaptım oh be

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

quote:

adam aynştayn beyler
    .sonunda siftahımı yaptım oh be

Yeme bizi niyazi.

• Arkadaş 4 ay forumda 9 ay yok. Arkadaşın bir yılı toplam 13 ay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

Arkadaş 4 ay forumda 9 ay yok. Arkadaşın bir yılı toplam 13 ay.

demekki elemanın hayatı yalan
  • bazen denk geliyorumda bu adamın çok saçma konuları var. yok msnde karılar silmiş sinirliymişde yok kuzenleri gelmiş kafa göz dalıcakmışda yok kız varmış pompa yapmak için nişan yapsamıymyışda. kısacası egzozu patlak doğan slx gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

Arkadaş 4 ay forumda 9 ay yok. Arkadaşın bir yılı toplam 13 ay.

Adam Anştayn 2 Beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah D. Gültekin

bazen denk geliyorumda bu adamın çok saçma konuları var. yok msnde karılar silmiş sinirliymişde yok kuzenleri gelmiş kafa göz dalıcakmışda yok kız varmış pompa yapmak için nişan yapsamıymyışda. kısacası egzozu patlak doğan slx gibi

ADAM DEDEKTİF GAGDET BEYLER.saçma buluyor ama her bişeyimi takip ediyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emrah D. Gültekin

bazen denk geliyorumda bu adamın çok saçma konuları var. yok msnde karılar silmiş sinirliymişde yok kuzenleri gelmiş kafa göz dalıcakmışda yok kız varmış pompa yapmak için nişan yapsamıymyışda. kısacası egzozu patlak doğan slx gibi

ADAM DEDEKTİF GAGDET BEYLER.saçma buluyor ama her bişeyimi takip ediyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.