Şimdi Ara

Forum ve Zaman Kaybı Üzerine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tavsiye üzerine açılan konulara kendini beğenmiş kişilerce sürekli "burda zaman kaybedeceğine git dersine çalış, burda tavsiye alarak hiçbir şey yapamazsın" gibi absürt yorumları gördüğümden ve bundan rahatsızlık duyduğumdan mütevellit bu konuyu açma ve fikirlerimi sizlerle paylaşma gereği duydum.

Bir topluluğa aidiyet hissinin gereksinimi, ilk insanlardan beri süregelen ve modern insanın da en önemli ihtiyaçlarından biridir şüphesiz. Beraber yaşayabilmenin ve toplum olabilme bilincinin yegane sebebi aidiyet duygusudur. Aksi taktirde insan yalnızlaşır, asileşir ki depresyonun ve bilimum psikolojik rahatsızlıkların temelini oluşturan sebep de budur.

İşbu sebeplerden de anlaşılabileği gibi, sınava hazırlanırken yalnız hissetmek farkındalığı azalttığı gibi aidiyet hissini de ortadan kaldırır. Pek fazla zaman kaybetmeden ait olduğunuz yere arada bir göz atarak sınava hazırlanmak tinsel anlamda ilk kıvılcımın oluşmasını sağlayabilecek, içinizdeki koru nevruz ateşine çevirebilecek ve sizi başarıya ulaştıracak olan sebeplerden biridir.

Hayallerinize ulaşabilmeniz umuduyla..

VeniceJacobella / dh'ye mektuplar 1. cilt 1.sayfa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forumun takipcisi olmanin zararli oldugunu dusunen varsa operim yanaklarindan ama burada benim gibi saatlerini harcayip da hala harakiri yapmayan varsa onlari da operim.

• quote:

Orijinalden alıntı: limons

Forumun takipcisi olmanin zararli oldugunu dusunen varsa operim yanaklarindan ama burada benim gibi saatlerini harcayip da hala harakiri yapmayan varsa onlari da operim.

"...Pek fazla zaman kaybetmeden ait olduğunuz yere arada bir göz atarak sınava hazırlanmak..."

• ...tinsel anlamda ilk kıvılcımın oluşmasını sağlayabilecek, içinizdeki koru nevruz ateşine çevirebilecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakobs21 -- 29 Mart 2016; 12:24:10 >
  • Çalışmadığım zaman buraya bakıp içimden en azından sınavla ilgileniyorum diyorum ve vicdanımı rahatlatıyorum. Mastürbasyon gibi düşün. DH forum = Mastürbasyon

• quote:

Orijinalden alıntı: komodoejderi

Çalışmadığım zaman buraya bakıp içimden en azından sınavla ilgileniyorum diyorum ve vicdanımı rahatlatıyorum. Mastürbasyon gibi düşün. DH forum = Mastürbasyon

Umarım seks yaparak geçirdiğin zamanlar, mastürbasyon yaparak geçirdiğin zamanlardan çok daha fazladır 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeniceJacobella -- 29 Mart 2016; 12:52:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeniceJacobella

quote:

Çalışmadığım zaman buraya bakıp içimden en azından sınavla ilgileniyorum diyorum ve vicdanımı rahatlatıyorum. Mastürbasyon gibi düşün. DH forum = Mastürbasyon

Umarım seks yaparak geçirdiğin zamanlar, mastürbasyon yaparak geçirdiğin zamanlardan çok daha fazladır 👍

Vaay inceymiş

• komodoejderi kullanıcısına yanıt
    Neresi ince, seksin daha zevkli oldugunu belirtmis iste

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VeniceJacobella

quote:

Vaay inceymiş

İnce olsa anlamazdım lakin anladım

• quote:

Orijinalden alıntı: V10

Beyler arkadaş mastürbasyon = dhde ygs lysye bakmak, kendini avutmak, seks = gerçekten ders çalışmak diye denklem kurmuş diye düşündüm ama direk gerçek anlamlarıyla kullanmış heralde.

Yani ders çalışmaya ayırdığın vakit burda takılmaya ayırdığın vakitten fazladır diyor diye düşündüm.

• komodoejderi kullanıcısına yanıt
    Hocam 2015 YGS Türkçe'sinde kaç net çıkardınız
  • Milletin aklı bi taraflarına gitmeye baya müsait

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: V10

Beyler arkadaş mastürbasyon = dhde ygs lysye bakmak, kendini avutmak, seks = gerçekten ders çalışmak diye denklem kurmuş diye düşündüm ama direk gerçek anlamlarıyla kullanmış heralde.

Yani ders çalışmaya ayırdığın vakit burda takılmaya ayırdığın vakitten fazladır diyor diye düşündüm.

Zaten oyle kardes ironi yaptim :d

• Ne olmuş burda ☺

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.