Şimdi Ara

Forum... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hehehe o zaman bizde yine çıkıyor demekki sen bişileri yanlış yapıyorsun..
    İlk önce config.asp yi ayarla sonra wwwroot klasörüne at snitz forumun hepsini..Daha sonra ASP express den aç istediğin dosyayı.Ve view e bas.Sonra üstteki pop-up dan local host u göster..Ha bu arada diyarbakırların basket reklamını kaçırmayın!!!Devam edelim,İşlem bitti snitz ile uğraşa bilirsin:)
  • saol:) ben nerde hata yaptıgımı anladım şimdi...ben personal web serverımı kurmadım.ondan oldu...:) windows Cd im yokta .kuramadım..onsuz olacağını sanmıştım...halletces...napalım...

Yejan Tarık
  • :)) hehe istersen sana e-mail den gönderebilirim..PWS yi..Ama 2.4 Mb nin üzerinde çıkarsa setup dosyası gönderemezsem kusura bakma:)
  • bunu ıcq dan yapabilirmisin benim için?
    mailden olmassa ıcq dan yollarsan sevinirim 121322400

Yejan Tarık
  • elbette yardım için elimden geleni yaparım:)
  • selam
    tam olarak nasil bir cevap bekledigini anlayamadim...cunku arkadaslar yeterince bu konuda aciklayici cevaplar vermisler...ben de yakin zamanda snitzForums u indirdim...2 satirda duzenleme yapman yetiyor...ve sonrasinda tasarimi begenmiyorsan oturup dosyalari acip tasarimi uzerinde oynamalar yapman gerekiyor... config.asp dosyasinda kullandigin database sekli olarak belirlemen gereken bir satir..baslarindaki ' isareklerini kaldiracaksin..atiyorum access 2000 kullaniyorsan onun basindakini kaldirip satiri aktif yapcaksin...bir de gene hemen altinda aciklama yapilmis bir satir daha var..onunda sana uygun olan satirini aktif yapacaksin..isin acikcasi birebir kullanmak istiyorsan durum bu... icindeki readme.txt den de gerekli aciklamayi alabilirsin..asp dosyalarini edit mi etmek istiyorsun..notepadde acip editle...ozel harikalar yaratan bi program araman bosuna..sevgiler

Eylem Erdem
  • unuttum:)
    bi de homesite ve dreamweaver programlarinda da edit edebilirsin..asp ler degisik renklerde gorunur ...editplus diye bi programcikta isine yarayabilir..renk olarak yardimci olurlar sadece..sevgiler

Eylem Erdem
  • forumotion kullanabilirsin kod bilgisi gerekmiyor.

horting...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.