Şimdi Ara

Fortnite [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
12
Favori
22.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynayan arkadaşlar eklesin.20 yaş üstü ve küfürsüz konuşan arkadaşlar eklerlerse sevinirim
    İd: FighterLawyer
  • tolgay007 kullanıcısına yanıt
    7gb hocam zaten Fortnite indir bir dene ücretsiz sonuçta oyun. Beğenmezsen siler geçersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben varım hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpertr35

7gb hocam zaten Fortnite indir bir dene ücretsiz sonuçta oyun. Beğenmezsen siler geçersin.

Yok ben fortnite ı indirdim zaten pubg hiç oynamadım o yüzden merak ettim hangisi daha iyi acaba diye
  • Ben bu oyunda sorun yaşıyorum, yeni mekanalra girdikçe aniden fps düşüyor, ms yükseliyor felan.
    Gtx 950m
    4 gb ram
    i7 işlemci
    Low ayarlarda donuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

quote:

Orijinalden alıntı: alpertr35

Yok ben fortnite ı indirdim zaten pubg hiç oynamadım o yüzden merak ettim hangisi daha iyi acaba diye

PUBG daha iyi. Fortnite çok Arcade ama build yapma falan var eğlenceli baya götürüyor.20'yi geçik maç attık arkadaşla neredeyse. PUBG'deki sona kalma gerilimi yok ama bunda.
    Ben Pubg oynamadım ama oynayan arkadaşlarında söylediği izlediklerime de dayanarak şöyle bir yorumda bulunayım. Bu oyun daha eğlence kafası ile oynanacak bir oyun Pubg daha ciddi bir oyun ona göre Pubg den alacağın heyecan, gerilim hatta sinir duyguları daha çok olacaktır. Bunda kazansan seni tatmin ediyor ama kaybetsen üzülmüyorsun. Ben mesela heyecan, gerilim ve sinir duygularını istemediğim için şuana kadar Pubg almadım çünkü biliyorum az çok H1Z1 den beni mutlu eden duygular değil, zaten hayatın içinde bolca stres var bana göre.

Yalnız oyun ücretsiz olmasına ve saatlerce oynamama rağmen şuana kadar oyun keyfimi etkileyen hiçbir bug ile karşılaşmadım hatırladığım 1 tane bile bug yok Fortnite a dair. O işi çok güzel yapmışlar tebrik edilmesi lazım. H1Z1 zaten bug cennetiydi, Pubg konusunda da az da olsa aynı yorumları duyuyorum ancak bu oyunda gerçekten bazı sıkıntılar aşılmış.

Bir eleştirim olacak grenade launcher ve roketatar çok güçlü kurduğunuz base i paramparça ediyorlar. Ona biraz dengeleme gelmesi lazım bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 30 Eylül 2017; 12:34:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Ben bu oyunda sorun yaşıyorum, yeni mekanalra girdikçe aniden fps düşüyor, ms yükseliyor felan.
    Gtx 950m
    4 gb ram
    i7 işlemci
    Low ayarlarda donuyor.

oyunda optimizasyon sorunu var ,sorun senden kaynaklanmıyordur bence cok duydum benzer sorunları
  • Pubg ve battle royale oynamış biri olarak bana gore rahatlıkla soylebilirim ki battle royale daha eğlenceli. Pubg 50-60 tl vermeyin.

• steam e eklenme durumu yokmu oyunun
  • yükleme %85'te iken (tahminen kalan mb 800mb kalan dakikada 20-30 dk) bir anda kalan zaman 5-10 saniye oldu ve kalan mb 1-2 mb. Sonra indirmeye %0dan başladı bir anda %6 oldu.

Böyle saçma birşey olabilirmi kardeşim ya
    daha oyuna başlamadan sinirim bozuldu
  • oyun pubg dan daha güzel arkadaşlar ekleyin dferaw15
  • Squad için oyuncu aradığım oyun nick:QRKENN4

• Sürekli 4.aradığımız oyun ekleyin serkan1907 yaş ort. yüksek..
    Pubg tabi ki
  • Blacklated ekleyin oynayalım
  • Selam arkadaşlar, bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Playerunknown's Battlegrounds'a rakip olarak çıktığı söylentileriyle oyun dünyasına bomba gibi giriş yapan Fortnite Battle Royale modu ücretsiz olarak sunuldu.

Buyrun Türkçe ilk bakış videosu (Oyun Steam'de yok, videonun açıklama kısmında oyunu ÜCRETSİZ olarak indirebileceğiniz link var)

https://www.youtube.com/watch?v=fHf54LTT2u0&t=22s

Bu da AWP ile gelen harika Birincilik Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=USs2gjmYLuY&t=592s

Ayrıca birlikte oynamak isterseniz 1000 kişilik Discord grubumuza bekleriz. Twitch yayınları da yapıyoruz ve canlı yayınlarda birlikte Playerunknown's Battlegrounds, Last Man Standing ve Fortnite Battle Royale gibi oyunları oynuyoruz.

Twitch :https://www.twitch.tv/kozmikkarinca

Discord :https://discord.gg/tSnTAJQ

Gelin birlikte oynayalım. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barocker -- 3 Ekim 2017; 16:1:48 >

• Oynayamak isteyen varsa eklesin Flxion7
  • Bugün oyuna güncelleme ile Duo modu ve supply drop eklenmiş.

• oyun felaket hack dolu :) şuan pek oynanabilir değil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.