Şimdi Ara

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.795
Cevap
19
Favori
72.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk antrenman turları geride kaldı. Assetto Corsa üzerinde deniyorum ben de, sürücülerle 1 dakika olan farkı yarım dakikaya kadar eritmeyi başardım Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen Pisti öğrenip chair drive yapmak lazım biraz Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen Çok zevkli pist ama.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

ben de f1 2020'de deniyorum. 1.47.6xx'e inebildim en fazla. daha düşebileceğimi sanmıyorum :D bir de gt sportta denerim eve gidince.

• Psyduck17 kullanıcısına yanıt

F12020 biraz daha affedici sanırım, arkadaşıma sordum o da 1:50 yaptım dedi. Ben Race Sim Studio araçlarını satın aldım. DFGT kullanıyorum. Pro modda 2:50 ile başladım, Gamer mod ile 2:10’a inebildim en son. Pisti ezberlemek lazım daha iyi dereceler için.

Antrenman turları Leclerc ve Vers’in kazalarıyla noktalandı. Yazık oldu, seans bitmek üzereydi.

Perez yeni kontratı kapmış Red Bull’dan ama ben pek beğenmiyorum son haftalardaki performansını. Vers’e yardımcı olmazsa ne takımlar ne pilotlar sıralamasında Mercedes’i zorlayamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 27 Ağustos 2021; 17:6:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redbull dümdüz bir kanatla. Uzun zamandır yağışlı havada bu kadar düz bir kanat görmemiştim. Drs açık gibi gidiyor resmen
    Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen
    Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

• Takvimde kalmamız iyi oldu. 1 hafta ileriye kaymışız. Böylece iptal olmak zorunda kalmadık. Sevindirici haber. 8-10 ekimde olacakmış.

• Yağmur yağmur dediniz, alın yağdı, hatta o kadar yağdı ki sıralama turları ertelendi Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

Edit: Başladı ve müthiş geçiyor sıralama turları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 28 Ağustos 2021; 16:48:56 >
  • Ulan Norris'in şanssızlığına bakın. Pole alacaktı büyük ihtimalle. Yazık be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seb çok kızdı. Kırmızı bayrak gelmeliydi. Lando kolunu tutuyordu. Umarım bir şeyi yoktur, yarın yarışabilir.

• iptal yok istanbul gp devamFormula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• Ne sıralama turuydu be

• şopar kağnıya geçildi. şopar hayranları inlerine çekildi

• Maxxx! :)

Russell naptın sen lan

• hamilton şimdi bottası övmeye daha çok başlar. russell ile takım arkadaşı olmak isteyeceğini sanmıyorum. gridin en yavaş 2. arabasıyla hamilton, bottas ve perezi geçti.

• Hamilton için bu sene son şans , Russell gelince şampiyon olması mümkün değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bottas'ın doğum gününde Russell'dan kendisine Williams koltuğu hediye

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• Yarın russell ilk virajda verstappen'i biçer.

• norris e yazik oldu.pol pozisyonunu alabilecek performansi vardi.yarin yinede bir supriz bekliyorum ondan

genel anlamda mclaren guclu gorunuyordu.riccardo nun 4. olmasi iyiye isaret zira spa butun sezon da yarisilan pistlerin ozeti niteliginde.

tabi bunda mercedes motorunun etkisi azimsanamaz.williams polde baslasaydi ayri guzel olurdu.eski gunlerdeki gibi

redbull un arka kanat acisina anlam veremiyorum.kesin birsey var bu otomobilde.

• Williams sanki bugün BMW Williams gibiydi, başta herkesten farklı lastiklerle çıkıp 5 sn. fark atmaları, neredeyse polü almaları vs.

Sıralama turları Norris’in kazası hariç çok keyifli geçti. Bugün gereksiz zorladı sanki, antrenman turlarında da soft lastiklerle bir deneme yaptı. Daha pitten çıkarken arkayı kaybetti, sonra da yalpalaya yalpalaya turu tamamlamaya çalışırken telsizden dön istersen dediler de kaza yapmadan yarıda bıraktı.

• Norris vites kutusu değişikliği nedeniyle 14.siradan başlayacak.
    Lec 9, Lat 10, Sai 11, Bot 12, Alo 13

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.