Şimdi Ara

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
15
Favori
37.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konunun canlandığını görmek güzel. Genel olarak bir ilgi artışı var Türkiye'de.

Yarış inanılmazdı. Ferrari'ler ve Red Bull'lar puan alamadı, Mercedes podyuma çıkamadı. Bu kadar olsalığın bir araya gelmesiyle orta sıra takımlarını izlemek çok zevkliydi. Aynı eski günlerdeki gibi.. Sainz ve Gasly bu yarışta sağlam tecrübeler edindiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene Ferrari iyice çöp oldu. Seneye kim bilir ne olacak. Leclerc de saçma sapan zamanlarda saçma sapan hatalar yapıyor. Verstappen in tırnağı değil bence.

• lazloo kullanıcısına yanıt
    Hocam araç zaten çöp,yol tutuş desen iyi değil,düzlüklerde hız berbat. Verstappen kaç senedir güzel ve stabil bir araç kullanıyor. Seneye de araç aynı olacak zaten. 2022 de anca düzelecek araç.
  • Ferrari'nin 1000. yarışını kutladığı haftada Vettel'e imza attırıp, medyadaki tüm ilgiyi ve haberleri Ferrari'den Aston Martin'e çeken Lawrence Stroll
  • 1000. yarış dolayısı ile yeni güvenlik aracı
    https://twitter.com/MercedesAMGF1/status/1304006440009564161
  • Arkadaşlar f1 yayınını nerden takip ediyorsunuz.Ben tv+ dan ediyorum ama sadece telefondan izleyebiliyorum.Tv den bakayım diyorum tarayıcıdan girince aylardır aynı mesaj var,güya altyapıyı yeniliyorlar.Tv+ üyeliğimi sonlandırıp ssporta üye olup tv den doğru dürüst izleyeyim diyorum tv den artık.ssport kalitesi nasıl acaba,çünkü tv+ da donmalar yayın kalitesin düşmesi falan çok olur,öyle ki pilot ısimleri zamanlar falan okunamaz oluyor

• Vettel çok şanslı;
    Sen Ferrari'den kovul, sonra Aston Martinle anlaş, seneye de Ferrari'yi geç...
  • arkadaşlar istanbul grand prix'te daha önce açık hava bölümünde yarış izleyen oldu mu? Arabaları görmek zor mu? Bazı yorumlar gördüm arabaların seslerini duymak için gidebilirsiniz diye. Gerçekten bu kadar kötüyse tv başında izlemeyi tercih edicem de...
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bakmayın öyle dediklerine pist düzeni aşağıda, yeşil çizgiler açık alan. Piste tribünlerle aynı uzaklıkta hatta daha yakın bölgeler var. Tribün kadar hakimiyet alanı olmasa bile gayet de izlenebilir görünüyor.

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DakotaFred kullanıcısına yanıt
    FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon!

Güncel pist planı yayınlandı

• Yarın ki yarışta Verstappenden sürpriz bekliyorum. Viraj aşırı dar ve geçiş yapmak çok zor. Yarın birden fazla güvenlik aracı girecek
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt

Böyle de denk gelmez ki :)
  • Bottas iyi start aldı bu kez. Gasly ve Verstappen ilk turda yarış dışı kaldı.
  • Honda motorunun sonu. Bunlar motor filan üretmesin. Yazık oldu verstappene

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Böyle de denk gelmez ki :)
    Keşke şom ağzımı açmasaydım. Sinir oldum

• verstappen ne küfür ediyordur
  • Yine kaza. 3 araç yarış dışı. Sainz, Magnussen, Giovinazzi.

• Bottas gerizekalisi. Şuna kemik verinde bıraksın yarışı. Mercedesin köpeği bottas

• Tam da 2020'ye yakışır bir yarış oluyor şu ana kadar.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.