Şimdi Ara

Format sonrası Driver yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar benım Eski Windows XP bilgisayarım vardı formatladım ama Şimdi driver falan yok Nasıl Tanıtabilriim ATİ ekran Kartım. - Asus M2N - anakart ismide o. yada bır program ile yapabılır mıyım ? İnternet Bağlantım var.

- Çözdüm arkadaşlar , Slim Driver Programı ile ücretsiz bir şekilde yaptım. Google'de aratıp bulabilrsiniz , konu kilitlenebilir -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi governors -- 1 Mart 2012; 15:10:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: governors

S.a arkadaşlar benım Eski Windows XP bilgisayarım vardı formatladım ama Şimdi driver falan yok Nasıl Tanıtabilriim ATİ ekran Kartım. - Asus M2N - anakart ismide o. yada bır program ile yapabılır mıyım ? İnternet Bağlantım var.

işletim sistemini xp mi kurdun? ekran kartının modeli ne tam olarak?

çok gerekli driverları "driver max" programı ile kurabilirsin. free sürümü 24 saatte 2 tane driver kurmaya izin veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namıdiger-golkipir -- 27 Şubat 2012; 16:47:15 >
  • Ekran kartı modeli nedir? AMD nin sitesinde olması lazım driver. Sen söyle modelini ona göre bakalım.
  • Donanımlarını bilmiyorsan eğer Driver Solition 12 Programı işine yarayacaktır sistemini denetler ve bütün sürücülerini bilgisayarına yükler bilgisayarcıların kullandığı bir programdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AcayipHerif

Donanımlarını bilmiyorsan eğer Driver Solition 12 Programı işine yarayacaktır sistemini denetler ve bütün sürücülerini bilgisayarına yükler bilgisayarcıların kullandığı bir programdır.

sağol bi bakayım :)
  • arkadaşlar bendede internet yok :D şimdi realtek ethernet driver indirdim sizce çalışırmı ?
  • Önce bir bilgisayardan internete girebilmek için ne kullanıyorsan onun driverını yükle daha sonra da diğer aygıtlarının sitesine girip güncel driverlarını indir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamePlayer

arkadaşlar bendede internet yok :D şimdi realtek ethernet driver indirdim sizce çalışırmı ?

AIDA 64 ile anakart moedılını bul sonra onun drıverlerını yukle :)
  • EVEREST ULTIMATE EDİTİON indirirek tüm donanım aygıtlarının isimlerini öğrenebilirsin

Buyur Link

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=aida64-extreme-edition-everest-ultimat&lid=1232
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.