Şimdi Ara

### Forgotten Silkroad 40 cap ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
7.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

Evet sizinde düşündüğünüz gibi yedim sonunda kafayı

Son 2 haftadır, hergün, her saat forum sitelerine bakıyorum doğru düzgün bir server yok. Hep 100, 110, 120 ve 130.
    80, 90 caplerde var ama aksiyon yok. Dymerda oynadım, adamda +9 set elinde +11 glavie var hala bot, daha neya kasıyorsun be adam gel job war'a gel pvp'a.

Sıkıntıdan server açıcam az kaldı. Değişik bişey istedim 40 cap mesela

Hatta 1 cap eventları yapıcam. Herkes lv 1 olucak. Ortaya 500 tane mob koyucan 1 HP'den, bu mob ölünce coins düşürcek. En çok kesen/toplayan Silk veya item mall eşyası alıcak.

Hiç bir mobdan, elementmiş, tabletmiş, stonemuş düşmiyecek. Başlarım lan botunuza. Alayını NPC'e koyucam. Gidin kervan çekin, öyle seti düzenleyin.

Bu oynayacağımız map;
     ### Forgotten Silkroad 40 cap ###
    Hotanı çıkarıyorum, zaten max 40lv olucak. Traderlar için en son NPC, ferryde.
    Büyük map istemiyorum. Map küçük olacak aksiyon kaçınılmaz olucak.
    O map üzerinde TG, Uri, Isy, F(özel unique) spawm pointleri belirlendi.

TG'den global chat ve Lv 32-37 arası itemlar düşecek.
    F'den global chat, reverse ve 32-37 arası itemlar düşecek.
    Uruchi'den, 1 aylık pet, global chat, reverse, şapka, ıvır zıvır ve 32-37 arası sos itemlar düşecek.
    Isyutaru'dan, 1 aylık pet, 4 unitli Dress ve 32-37 arası som itemlar düşecek.

Durun hemen, vurmayın. Tamam üzeriniz 32-37 setin hepsi som +10 FB olsa bile Isy'uya kimse tank olmaz, hele onu geç spawmları yaklaştırmaz.
    Isy'nun HP ve Dmg'ini düşüreceğim, spawm olarak TG, Uri ve F moblarını çıakracak. Uniqueler gibi bunlardan da item mall eşyaları kapabilsiniz kaynatasızlar

Şunuda düşündüm, şimdi isy'u kesiceksniz nukersiniz size som glavie yada armor head düşcek. Hadi burdan yak.
    En iyisi somu kaldırıyım ben oraya Moon coins koyayım. Evet 3'er tane moon coins düşecek. NPC'e gidip 2 moon coinse 1 Seal of Moon istediğiniz item'ı alabilceksiniz.
    Partyle keserken coinsler, üyelere paylaşabilr, bundan haberdar olun.

Lv 35, 38 silahların hepsi kalkıyor yani 32-37 setin tier 2 ve 3ü kalkıcak. Adamda lv38 spear olsa, senin en az 32+6 hands yapman lazımki kıçı kurtarasın.

Evet beyler şimdilik aklıma gelenler bunlar. Aa 1dk, en önemli şeyi yazmayı unutmuşum. Rateler konusunda şuan emin değilim.
    Ama trade rate 70x gibi bişey olucak. Drop rate sizi idare edebilcek durumda olucak. Zaten gold ve item düşüceksiniz.
    Mastery cap'i ne yaparsam yapim, galiba herkes dual gidicek. Eğer iyi bir kodçu bulablrsem, tek weapon buildi yaptırmaya çalışcam.
    Onu yapabilrsem Mastery cap 160 olabilir.

Sizinde fikirlerinizi bekliyorum (editör ve koderda arıyorum)

Kullanabilcek olan dressler;

EDIT: Vsro files olucak, snow shield var. O uçan avatarlar yok (adını hatırlamadım şimdi) Premium mevcut. Astral ve immortallarıda uniquelere koyucam.

valla zevkli bişeye benziyo farklılık olsun aç derimmm :D

• Ya iSRO oynayın, ya da hiç oynamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 10 Eylül 2013; 8:50:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Ya iSRO oynayın, ya da hiç oynamayın.

Tamam sen oynamazsın FG
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibelo

quote:

Ya iSRO oynayın, ya da hiç oynamayın.

Tamam sen oynamazsın FG

Alıntıları Göster
    Hiçbir private server'ın ömrü yok. Hepsi kısa sürüyor. Boşa zaman kaybı. Tıpkı iSRO gibi. iSRO'da en azından char'ın duruyor, oyun silinip gitmiyor.

• quote:

Hiçbir private server'ın ömrü yok. Hepsi kısa sürüyor. Boşa zaman kaybı. Tıpkı iSRO gibi. iSRO'da en azından char'ın duruyor, oyun silinip gitmiyor.

2008 darbesini unuttun galiba, oynıyanlarının yarısnın charı uçtu gitti. Pw değiştiremiyordu kimse. Sonra oyun sitesi Joymax panelinden bağlanmaya başladı
  • quote:

quote:

2008 darbesini unuttun galiba, oynıyanlarının yarısnın charı uçtu gitti. Pw değiştiremiyordu kimse. Sonra oyun sitesi Joymax panelinden bağlanmaya başladı

Alıntıları Göster
    Bu saydıklarının neredeyse hepsi Türkiye'den oynayanların başına geldi. Çünkü bilinçsizler. Hepsi kullanıcı hatalarından kaynaklanıyor. ID ve gizli yanıt ile şifre değiştirilmesinden bahsediyorsunuz sanırım. Char alım-satım yapanlar için problem olmuştu o sistem. Ben de yaklaşık 7 yıldır oynuyorum, en ufak bir şey olmadı. Senede 1 kez PW değiştiriyorum, bazen senelerce oyuna ara veriyorum; döndüğümde her şeyi bıraktığım gibi buluyorum. Bilgisayarımda adam gibi bir anti-virüs programı bile yok. Port kapama falan da yapmıyorum. Her şey ortada.

• quote:

Tamam zamanını harcama sen
  • quote:

quote:

Tamam zamanını harcama sen

Alıntıları Göster
    Hocam şunu aç da oynayalım yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

Ses seda yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

Ses seda yok

Alıntıları Göster
    geldim,baktım,gidiyorum.
    (kıbrısa)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

AK-47 var benim evde

Not: Ciddiyim

Rpg roket atarına gider panpa
    bende de var, bende de var

Orask geldi gitti, backto80s geldi gitti, unerground'ın kadrosu çok iyi, hatta editörleri benö açıcağm serverda çalışcaktı. Underground biraz debeleniyor.
    Bakalım beta sornası ne yapacak. Ben zaman kolluyorum, fırsat geçince şak diye açıcam. Diğer serverlardan da ibretlik dersleri çıkarıyorum

Server capi 80 veya 90 ypmayı düşünüyorm. 80 hoş, 90capde de her buildin bi zevki var. Bakıcaz, zmn neleri dğeiştircek.

Alıntıları Göster
    acın oynayalım :)) guzel kulaga hos gelıyo

• Açılacağı yok galiba beklemeyi biraktim kendime guzel sw buldum oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Theodore Cartman.

Açılacağı yok galiba beklemeyi biraktim kendime guzel sw buldum oynuyorum

Benim yapıcağım sistemin aynısı Leyku'da mevcut
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eric Theodore Cartman.

Açılacağı yok galiba beklemeyi biraktim kendime guzel sw buldum oynuyorum

Benim yapıcağım sistemin aynısı Leyku'da mevcut

o 80 cap hocam ya Neyse eğer açarsan geliriz

• Burak ne yaptin actinmi ozele gelirmisin bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodzina

Burak ne yaptin actinmi ozele gelirmisin bi
    Boş zamanı bulurbulmaz bu konuya geldim de açılmamış herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trapped Under Ice

Boş zamanı bulurbulmaz bu konuya geldim de açılmamış herhalde

Alıntıları Göster
    son durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egebey18

son durum nedir?

Yalan oldu, toplamaya çalıştığım kişiler gitti 80cap açtı 5x ratelerle adı underground. Çeviremediler serverı kapattılar.
    Bende artık silkroadla ilgilenmiyorum. Belki silkroad 2 oynayabilirim.
  • quote:

quote:

son durum nedir?

Yalan oldu, toplamaya çalıştığım kişiler gitti 80cap açtı 5x ratelerle adı underground. Çeviremediler serverı kapattılar.
    Bende artık silkroadla ilgilenmiyorum. Belki silkroad 2 oynayabilirim.

Alıntıları Göster
    dün aksam indirdim bitane silkroad 2008 diye bi sw gayet iidi 125 kişi aksam saat 22 de online vardı 1 aylık mıs sw dha

• quote:

dün aksam indirdim bitane silkroad 2008 diye bi sw gayet iidi 125 kişi aksam saat 22 de online vardı 1 aylık mıs sw dha

Yeni bir sistem gelene kadar, tutucak bi server düşünmüyorum artık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.