Şimdi Ara

Forex Yatırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler forex kullananan var mı para kazanan var mı ?Normal borsadaki gibi işlemler yapabiliyormusunuz ?

• Forex yatirim değil kurtlar sofrasıdır. Bulaşma derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sercanklc1 kullanıcısına yanıt
    Forex de işlem yapan var tabi. Kazanan var mı o da var tabi.

destekfx demo
    kullanıcı numarası : 1258196
    şifre : semazen12

en az 800 usd lik yatırımla benim aldığım yerden alıp aynı lotla tabi.
    Benim sattığım yerden satarsanız aylık 200 usd kazanırsınız.
    Minimum risk ile işlem yapmak isterseniz tabi.
    Ben riski yükselteceğim derseniz
    ayrı mesele.
    forexamca@gmail.com
    daha detaylı sorularınız olursa mail adresinden ulaşabilirsiniz günün her zamanı kolay gelsin.
  • Forex kullanmayı bilmeyenler öncelikle forex nedir ? buna değinelim. Forex kısaca paradan para kazanmak biraz daha açarsak. Paranın döviz karşılığı kurlar arasındaki farklardan kar veya zarar etmek için paraya yatırım yapmaktır. Böylece düşük kur ile satın alacağını bir miktar parayı daha farklı bir para birimine değiştirdiğinizde kur değişiminden kar elde edebilirsiniz. Burada da forexten para kazanmış olursunuz.

Detaylı anlatım için forex ile ilgili makaleleri okumalısınız.
  • arkadaşlar forex işlem yapmak isteyen yardımcı oalcam sinyalleri takip edin sadece önce anlayın iktirarlı işlem yapcaksanız adım gibi anlayınız ve elbet birileri gelip fesatlık iftira yalan ve kuyu kazmayan gelenler olacak buna kulak kesinlikle asmayınız dax 30 endek konu acıyorum öncelik ordan baslıyacayız yeni konu nerden acılıyor bakalım önce
  • yeni konu nerde açılıyo bir yardımcı olsun unutmusuz :)
  • Forex piyasası ciddi bir eğitim ve disiplin gerektirmekte.Kendim uzun yıllar forex piyasa analisti olarak tecrübelerimden paylaşabilirim.Özellikle teknik analiz konusu olmazsa olmazlardandır.Piyasada para kazanmak isteyenler ciddi anlamda Day trade yani gün içi al sat tan uzak durmalılar eğer ki yeterli teknik ve temel bilgileri yoksa.Keza başarılı trade edebilmek eğitimle de sınırlı değildir,bir takım psikolojik yeterli özelliklerinde kişide bulunması gerekli.Kısacası Forex kolay para yeri değildir.Ciddi gelir elde edenler elbette vardır ancak trade doğru şekilde yapıldığı sürece.
    Profesyonelliği amaçlayan yahut forex in inceliklerini bilmek isteyen yatırımcılarla iletişim kurabilirim. fxtrader_101@hotmail.com
  • isteyen takip edebilir ghercek hesapta tartışmaya istediğinizi yazın neyin nasıl işlem yaptıyını söylemeyiniz lütfen sadece nasıl işleme yapılacayını bilin ve aktif işlem yapın

takip edilecek site linki veriyorum tartışma yani yorumunuzu oraya yaızn en kısa şekilce hızlıca cevap yazarım

http://tr.investing.com/traders/harbi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 26 Aralık 2015; 17:47:04 >
  • Forexde para kazanmak küçük yatırımcı için neredeyse imkansız, inanılmaz donanımlı ve yetenekli olmalısın.

Sektörün ortalama %75-80i kaybediyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

Forexde para kazanmak küçük yatırımcı için neredeyse imkansız, inanılmaz donanımlı ve yetenekli olmalısın.

işte o yüzden beni takip edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbibirii

quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

Forexde para kazanmak küçük yatırımcı için neredeyse imkansız, inanılmaz donanımlı ve yetenekli olmalısın.

işte o yüzden beni takip edin.

No thx
  • çok bilmişler gelmesin bilenler devam ettin güya kazanıyorlarsa linki günceldir.
    http://tr.investing.com/traders/harbi
  • Forex yatırım biraz riskli bir durum, güvenilir yer bulmak çok önemli. Bir tanıdığımhttp://www.integralforex.com.tr ile forexe yatırım yaptığını söylediğinde bizde kardeşimle merak ettik ve iletişime geçerek yardımlarıyla birlikte yatırım yaptık. Şu ana kadar bir sıkıntı çıkmadı, umarım bundan sonra da çıkmaz. Sizlere de tavsiye ederim. Her şekilde sizlere yardımcı oluyorlar
  • arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle alman forex diye robotu 1 kuruş dair vermeğin işe yuaramıyor arkadaşın biri aldı hep zarar uyardıgım halde kullandı :) neyse alacak olanlar sakın almasın benden size tavsiye videolara bakıpta inanmayın basittir onları uygulamak
  • forex ten para kazanan da var kaybeden de. aslında bu iş seçtiğiniz kurum ve işlemlerin yöntemine bağlıdır.
  • Uzak durun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolarla altın alıp satabileceğim platform nedir acaba tabi şu vergi rezaletini yaşamadan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Avantajlı yönlerinden ötürü yatırımcıların sıkça tercih ettiği piyasalardan biri olan forex, bilgi ve deneyim gerektirir. Bu ikisi olmadan işlem yapmaya kalkan acemi yatırımcıların kaçınılmaz sonu para kaybıdır. Herkes forexten kazançlı çıkmayı istese de ne yazık ki yalnızca bazıları bunu başarabilir.

Piyasalarda sürekli olarak fiyatların değişmesi, yatırımcıların kar etmesini sağlar ya da zararına yol açar. Aslında her ikisini de hesaplamak mümkün olduğu gibi bunları yönetmenin de yolları vardır. Riskler azaltılarak zarar minimum seviyeye indirilebilir.

Forex piyasasında tüm yatırımcıları ilgilendiren fakat çok azının bilgi sahibi olduğu bu konu risklerin yönetilebilmesini sağlar ve sonuçta yatırımcılar daha fazla zarar etmekten kurtulur. Aşağıda, forexte kar – zarar yönetimi hakkında detaylı bilgileri bir araya getirdik;https://borsanasiloynanir.co/forex-piyasasinda-kar-zarar-yonetimi-ve-hesaplamasi/

• Forex piyasası ciddi bir eğitim ve disiplin gerektirmekte.Kendim uzun yıllar forex piyasa analisti olarak tecrübelerimden paylaşabilirim.Özellikle teknik analiz konusu olmazsa olmazlardandır.Piyasada para kazanmak isteyenler ciddi anlamda Day trade yani gün içi al sat tan uzak durmalılar eğer ki yeterli teknik ve temel bilgileri yoksa.Keza başarılı trade edebilmek eğitimle de sınırlı değildir,bir takım psikolojik yeterli özelliklerinde kişide bulunması gerekli.Kısacası Forex kolay para yeri değildir.Ciddi gelir elde edenler elbette vardır ancak trade doğru şekilde yapıldığı sürece.
    Profesyonelliği amaçlayan yahut forex in inceliklerini bilmek isteyen yatırımcılara BalansFx'i tercih ederim. Sürekli paylaştıkları fırsatlarla çok büyük kazandırıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.