Şimdi Ara

Ford ve Koç, Ankara’ya Avrupa’nın en büyük batarya fabrikasını kuruyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
4.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Batarya paketi üretmek için tesis kurdu diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye ' nin bu yatırımlara ihtiyacı büyük. Ankara tarafının seçilmesi de güzel bir seçim bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • froto 18 den 1000 lot alıp 20 den satmıştım çok yükseldi diye , en son gördüğü 18 di

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten ancak ortak yapar ne yaparsa koç grubu sadece ülkemiz kazanmasın yabancılarda kazansın ki koç grubuda sevilsin dışarda... Yıllardır hazır alıp satıyordu herşeyi zahmet edip ortaklık yapmaya karar vermiş ağalar,alıp satsaydiniz imalat ile ne uğraşıyorsunuz daha diyecek çok şarkı bilmiyorum da sesim çıkmıyor, gerçi bu kadarını da zekii olan insan grubu anlamıştır diye düşünüyorum saygılar sunarım...

• İstanbul dışında başka yerlere yönelmeleri iyi olmuş

• akpliler çıldırmıştır, muhalif koç, reizin aksine istanbul 'a değil, depremden uzak ankara 'ya yapmaya karar vermiş. (mansur yavaş 'a da vergi geliri demek bu ayrıca)

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    İstanbul'un %90'ı deprem risksiz. Bilimsel olmayan, kasdi olarak İstanbul'u riskli gösteren, medyadaki fotoşop haritalara aldanmayın.

Deprem konusuna tarım asır ömür harcamış Ahmet Ercan'ın bilimsel metodlarla çıkardığı Türkiye deprem risk haritasına bakın:

Ford ve Koç, Ankara’ya Avrupa’nın en büyük batarya fabrikasını kuruyor

Batarya fabrikasının Ankara'ya kurulmasının sebebi bence Tuzgölüne yakın olması.

Lityum dünyanın en büyük tuz yataklarından çıkarılıyor. Arjantin'deki Ragozina tuz gölü:

Ford ve Koç, Ankara’ya Avrupa’nın en büyük batarya fabrikasını kuruyor

• İş imkanı olur en azından Ford ve Koç, Ankara’ya Avrupa’nın en büyük batarya fabrikasını kuruyor 

• berkandinçay B kullanıcısına yanıt
    Gebze den Silivri ye sahil boyu birinci derecede deprem den etkilenecek kısım , bu harita yeşil göstermesi risksiz demek mi

• kursa nolcak asgarı ucret bellı iç savas var .

• Alırsın Ford olursun Koç

• S918B kullanıcısına yanıt
    yeşil renk bölgeler depremin merkez üssü olmadığını, sadece enerjisi azalmış, risk içermeyen sarsıntı yaşayabileceğini gösterir. sarı renk bölgeler enerjisi azalmış ancak az da olsa risk içerebilecek sarsıntı yaşayabileceğini, beyaz bölgeler ise hiçbir sarsıntı yaşanmayacak risk içerdiğini gösterir.

• Hayırlı olsun güzel haber. Üretimin ülke geneline yayılması gerekiyor son depremlerden sonra bunun önemini iyice anlamış olduk.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

yapılır da bu kadar mı boş yapılır.

türkiyede togg batarya fabrikasını tek başına mı kurdu mesela?

bugüne kadar alıp satıyordu falan yazmış, bilmiyor olacağını sanmıyorum alenen yalan söylüyor

"1959'da kurulan Ford Otosan, 2022 yılı itibarıyla 721 bin 700 araç, 436 bin 500 adet motor ve 140 bin adet aktarma organı üretim kapasitesi sayesinde Ford Avrupa'nın en büyük ticari araç üretim merkezi konumundadır."

"TOFAŞ (Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.), 1968 yılında Koç Topluluğu'nun kurucusu Vehbi Koç tarafından kuruldu. "

"Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulan, dünya çapında hizmet veren Türkiye merkezli bir beyaz eşya ve teknoloji şirketi."

böyle saçma sapan mesajlar yüzünden koç grubunu savunuyor durumuna düşüyorum

mantıklı mesajlar olsa da yıllarca neden düşük kalite şahinlere bizi mahkum ettiler falan onları konuşabilsek

• berkandinçay B kullanıcısına yanıt

yanlış yazdınız sanırım deprem riskli yerler

valla ali ağaoğlu doğru diyor sanırım istanbulda ölen şanslı en az 500 bin ölen olacak. ki doğru.

• evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    bu şekilde devam etsin en az milyon ölen olur , net bir şekilde 2000 öncesi binalar tamamen yıkılıp yeniden yapılmalı

temel yok bakımsız su içinde rutubetten beton direk çürümüş , temelin 1 metre üstünden aşağısı beton ve demir çürümüş kesilmiş ,

• evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    bende onu dedim zaten , denizden karada 10 km yukarı sahil taraf tamamen birinci derece etki altında Gebze den Silivri ye

• Aydıntepe de giriş kst aldım 2007 de bakarken kiracı vardı demek iyi bakamadım , kiracı çıkınca gördüm ki adamlar 1 mt kare murc yapıp direk dikmiş direk yumruk ile un ufak olup dökülüyordu içindeki demir balya teli , ip gibi olmuş çürümüş , ev ararken baktığım belki en az 50 bina var , fukaraliktan hep eski bina giriş bodrum vs baktığım için diyorum ki , 2000 altı yapılmış tüm binalar , kontrol e bile gerek yok , KESİNLİKLE yıkılıp yeniden yapılmalı

• S918B kullanıcısına yanıt
    Yıla değil, niteliğe bakılır. İskenderun sahil şeridi boyunca binaların coğu 2000 öncesi, zengin işi yapılar, nerdeyse hiçbirinde sıva çatlağı bile yok. Arka mahalleler gecekondu onların önemli kısmı yıkılmış. Bu arada 10 ilde yıkılan binaların %37 2000 sonrası.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.