Şimdi Ara

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
118.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: plateau

benim arabamın sağı solu tıkırdıyor kardeşimdaha 3500km'de...sağ ön ve arka kapı kilitlerinden geliyor özellikle,kasislere girdiğimde...bir de ön camla konsolun birleştiği yerden-ne varsa orada-tuhaf bir gıcırtı geliyor,nasıl iş anlamadım...araba 1500km'deyken başladı ufaktan bu sesler...kabus gibi...bir de o kadar itinalı kullanıyorum ki arabayı,şantiyede yada yük taşımada falan kullansam ne olacak allah bilir...yarın ankara otokoç'a götüreceğim,inşallah hallederler...tek korkum servistekilerin önemsemeyip,tamam oldu işte yaptık diyip yalapşalap bişeyler yapıp beni başlarından savmaları...

ben Kastamonu'da ikamet ediyorum,geçen hafta buradaki servise götürdüm bu tıkırtılarla ilgili...adam vazelin yağı sürdü ya kilitlerehakkaten o gün ses fln kalmadı kokpit gıcırtısı dışında ama daha ertesi gün başladı bizimkiler...

inşallah giderirler şu tıkırtıları,valla sıfır arabadan soğudum yahubeceremezlerse buraya yazarım,bi akıl verirsiniz belki...

Forumda senin gibi tıkırtı sorunu olan bi arkadaş serviste çözdürmüştü problemini, bir daha yaşamadım o tıkırtıları diyodu ama... Bi araştır bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 30 Kasım 2006; 13:10:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ford_istanbul

black/white kardes benim arabamda stil pakette var ondan fiyatı öle

benımkındede var stil paket bız sırket adına kredıyle aldık(sırket arabası deıl sırket saten bızım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 30 Kasım 2006; 15:55:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: plateau

benim arabamın sağı solu tıkırdıyor kardeşimdaha 3500km'de...sağ ön ve arka kapı kilitlerinden geliyor özellikle,kasislere girdiğimde...bir de ön camla konsolun birleştiği yerden-ne varsa orada-tuhaf bir gıcırtı geliyor,nasıl iş anlamadım...araba 1500km'deyken başladı ufaktan bu sesler...kabus gibi...bir de o kadar itinalı kullanıyorum ki arabayı,şantiyede yada yük taşımada falan kullansam ne olacak allah bilir...yarın ankara otokoç'a götüreceğim,inşallah hallederler...tek korkum servistekilerin önemsemeyip,tamam oldu işte yaptık diyip yalapşalap bişeyler yapıp beni başlarından savmaları...

ben Kastamonu'da ikamet ediyorum,geçen hafta buradaki servise götürdüm bu tıkırtılarla ilgili...adam vazelin yağı sürdü ya kilitlerehakkaten o gün ses fln kalmadı kokpit gıcırtısı dışında ama daha ertesi gün başladı bizimkiler...

inşallah giderirler şu tıkırtıları,valla sıfır arabadan soğudum yahubeceremezlerse buraya yazarım,bi akıl verirsiniz belki...

AYNI SORUNLARI İLK 1000 KM DEN SONRA BEN DE YAŞADIM ANCAK 6 AYLIK BAKIMDA KAPILARDA BİRBİRİNE GEÇEN PARÇALARI DEĞİŞTİRDİLER DE KURTULDUM ALLAHA ŞÜKÜR. TAKTIKLARI PARÇALAR FARKLIYDI VE GARANTİDEN YAPTILAR. ÇÖZÜMÜ BULMUŞLAR İÇİN RAHAT OLSUN.

• quote:

Orjinalden alıntı: black/white

quote:

Orjinalden alıntı: ford_istanbul

black/white kardes benim arabamda stil pakette var ondan fiyatı öle

benımkındede var stil paket bız sırket adına kredıyle aldık(sırket arabası deıl sırket saten bızım)

black/white arkadasım ben sana orjinal fiyatını sölemısım kusura bakma yaaa

herseyle birlite 36000 filan buldu......
  • arkadaslar bu connect işi hastalık herhalde arac cok yakıyor bazen satıp ufak bir sey alayım diyorum ama aracın basına ne zaman gecsem bu fikrim değişiyor bir de 75 bg deluxe paketin en son fiyatını bilen var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: racert

arkadaslar bu connect işi hastalık herhalde arac cok yakıyor bazen satıp ufak bir sey alayım diyorum ama aracın basına ne zaman gecsem bu fikrim değişiyor bir de 75 bg deluxe paketin en son fiyatını bilen var mı

karde arac cok yakıo dıonda aracın hangısı 90 lıkmı 75lıkmı bu ıkısı ıse hak verıorum
  • merhaba arkdaşlar bnde 2003 model 75 lik connect var bunu satıp 2007 model bi tane Glx almayı düşünüyorum. ve sizden bilgi almak istiyorum motoru açılmış en son kaç yapıo.ses sistemi düzelmişmi , süspansiyon sisteminde değişiklik varmı, serii mi,daha mı sessiz, 0-100 nasıl,konfor nasıl , yakıtı nasıl,plastik kalitesi nasıl (özelllikle dış plastik),işçilik hangi yönde değişmiş eğer glx bulunan bi arkdaş bnii bilgilendirirse çok memnun olurum.
    saygılarımla....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectgücü -- 5 Aralık 2006; 19:30:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

merhaba arkdaşlar bnde 2003 model 75 lik connect var bunu satıp 2007 model bi tane Glx almayı düşünüyorum. ve sizden bilgi almak istiyorum motoru açılmış en son kaç yapıo.ses sistemi düzelmişmi , süspansiyon sisteminde değişiklik varmı, serii mi,daha mı sessiz, 0-100 nasıl,konfor nasıl , yakıtı nasıl,plastik kalitesi nasıl (özelllikle dış plastik),işçilik hangi yönde değişmiş eğer glx bulunan bi arkdaş bnii bilgilendirirse çok memnun olurum.
    saygılarımla....

ben en son 197-198 gordum dahada cıkacagı kanaatındeyım kıskananlar hemen atlamasın ohaaa mohaaa fena bozulurlar

ses sıstemıne gelınce ana unıte super ama hoparlorlerde ıs yok hos onu deıstırcem saten

plastık kalıtesıne gelınce sınıfına gore ısdare eder

performansda en ıyısı 0-100 teknık 12.5 (otomatık cekıs kontrol sıstemı oldugu ıcın acemıler bıle patınajla zaman kaybetmez)

75lık ve 90 lıga gore ıcı super ıc donanımda saten sınıfında 1ıncı

motor sesı ıcın yalıtım cok gusel olmus kardeslerınınkıne gore daha az ses verıo ıcerı ıllahakı tıcarı sınıftan arac alcaksan alabılecegın en ıyı arac

arac ince ayrıntılarıyla super bı gorunum almıs kroım on panjur --- govde rengı tanponlar ----- renklı camlar(sıyah) -----bendekı ay tozu grısı arac on numara bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 5 Aralık 2006; 21:54:28 >

• iç dızaynı çok hoş...
  • arkadasım ben connect_110ps aldım fuul+stil paketli

araba tek kelimeyle mükebbel al mutlaka düsünme....herseyyile güzel
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

merhaba arkdaşlar bnde 2003 model 75 lik connect var bunu satıp 2007 model bi tane Glx almayı düşünüyorum. ve sizden bilgi almak istiyorum motoru açılmış en son kaç yapıo.ses sistemi düzelmişmi , süspansiyon sisteminde değişiklik varmı, serii mi,daha mı sessiz, 0-100 nasıl,konfor nasıl , yakıtı nasıl,plastik kalitesi nasıl (özelllikle dış plastik),işçilik hangi yönde değişmiş eğer glx bulunan bi arkdaş bnii bilgilendirirse çok memnun olurum.
    saygılarımla....

ben en son 197-198 gordum dahada cıkacagı kanaatındeyım kıskananlar hemen atlamasın ohaaa mohaaa fena bozulurlar

ses sıstemıne gelınce ana unıte super ama hoparlorlerde ıs yok hos onu deıstırcem saten

plastık kalıtesıne gelınce sınıfına gore ısdare eder

performansda en ıyısı 0-100 teknık 12.5 (otomatık cekıs kontrol sıstemı oldugu ıcın acemıler bıle patınajla zaman kaybetmez)

75lık ve 90 lıga gore ıcı super ıc donanımda saten sınıfında 1ıncı

motor sesı ıcın yalıtım cok gusel olmus kardeslerınınkıne gore daha az ses verıo ıcerı ıllahakı tıcarı sınıftan arac alcaksan alabılecegın en ıyı arac

arac ince ayrıntılarıyla super bı gorunum almıs kroım on panjur --- govde rengı tanponlar ----- renklı camlar(sıyah) -----bendekı ay tozu grısı arac on numara bence

Birazda yakıtından bahset x litre/100 km x=? biraz mat sorusugibi oldu ama...

• vala benımkı ortalama 150bınlıra yakıo kmde kı bunu yakması motoruna ve agırlıgına gore cok dogal
  • quote:

vala benımkı ortalama 150bınlıra yakıo kmde kı bunu yakması motoruna ve agırlıgına gore cok dogal

black/white arkadasım yaaa senin araban kac km de ....
  • İstanbul ve Ankara trafiğinde benim bildiğim normal şartlarda 75 lik connect 200 civarı, 90 lık connect 220 civarı yakıyormuş. 110 luğu bilemiyoruz, biraz daha yaygınlaşsın motorları biraz daha km yapsın belli olur. Evet 90 lık 150 yakar ama şehiriçinde(istanbul veya Ankara trafiğinde) değil... Şehirler arasında 90 lık 150 yakıyor. (Basmadığın sürece...)

Bu rakamlar kullanıcıya göre elbette değişir ama abartılı şekilde değişmez... Çok yakmasının sebebi belli aslında,araç çok ağır hatta caddy dende ağır.... En ağır ticari araç şu an connect.... Tabi bu, aracın çok güzel yol tutmasını ve virajlara çok rahat girebilmesini sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 8 Aralık 2006; 11:52:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

İstanbul ve Ankara trafiğinde benim bildiğim normal şartlarda 75 lik connect 200 civarı, 90 lık connect 220 civarı yakıyormuş. 110 luğu bilemiyoruz, biraz daha yaygınlaşsın motorları biraz daha km yapsın belli olur. Evet 90 lık 150 yakar ama şehiriçinde(istanbul veya Ankara trafiğinde) değil... Şehirler arasında 90 lık 150 yakıyor. (Basmadığın sürece...)

Bu rakamlar kullanıcıya göre elbette değişir ama abartılı şekilde değişmez... Çok yakmasının sebebi belli aslında,araç çok ağır hatta caddy dende ağır.... En ağır ticari araç şu an connect.... Tabi bu, aracın çok güzel yol tutmasını ve virajlara çok rahat girebilmesini sağlıyor.

benım arac glx110 luk ortalama150

ford ıstanbul ===5.000 felan
  • set kardeş sen bizim eski connect topiclerimizin kilidini aç en iyisi biz ordan takip edelim
  • arkadaşlar connectlerin yıllık vergisi ne kadar??????????????????????????
  • slm herkese bende ford connect sahibiyim.
  • Ne güzel hepimizde buradayız birlikten kuvvet doğar, ne öyle ayri gayri...

Connectciler burada....
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

Ne güzel hepimizde buradayız birlikten kuvvet doğar, ne öyle ayri gayri...

Connectciler burada....

haklısın kardes bolesı daha ıyı kapı kapı gezen dılencı gıbı topic topic gezıoduk
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.