Şimdi Ara

FORD TAKSİ GRUBUNDA ARIZA YAŞANLAR SİZLER İÇİN BURDAYIZ..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FORD marka araç kullanan üye arkadaşlar sizlere hizmet etmek için bu forumda yer alıyoruz..
    Herhangi bilgi alışverişi araçla ilgili bilgi ve arızaları sizlerle karşılıklı paylaşımla çözmek için msjlarınızı beklıyorum...

• dostlar acil yardım ;
    2000 model focus ambiant gp sahibiyim. çeyrek depo civarlarında benzinle uzun ve dik yokuşlarda araç stop ediyor. marşa bastığımda araç çalışıyor fakat gaz yemiyor ve stop ediyor. aracı yokuş aşağı çevirip denediğimde sorun kalkıyor. düz yollarda hiç sorun yaşamıyorum. ayrıca dikkatimi çeken, arabam eskisi kadar atak değil. bu konu hakkında yadımcı olabilirseniz sevinirim.
    ayrıca uygun fiyata yedek parça alma konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    uuguraltun@hotmail.com. 0 536 281 40 40
  • bana da bi yardımcı olursanız sevinirim 2006 focu tdi ghia kullanıyorum bugün sürüş esnasında kısa bir süre fren sistemi uyarı lambası yandı sorun ne olabilir acaba?
  • focus göğüs kısmında maun olan kısım klima çıkışları ve katran çerçevesi kaca acaba
  • fren sistemi uyarı lanbası için yardım istemiştim ama sorunu buldum fren hidroligi eksilmiş yinede teşekkürler.
  • Merhabalar kusura bakmayın cevap biraz geç oldu..
    Sizin arabanazın daha önceden benzik ışığı yakarakmı gittiğiniz bir kaç kez bunun sonucu benzin pompanız komple benzin azaldıgı için benzin pompası artık yeterince bar basıncı uygulamıyor..
    Onun için benzin pompası bu araçta komple değişmelidir..
    Fiyatı orjinal 240 ytl
    yan sanayisi 160 Ytl dir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.