Şimdi Ara

FORD KUGA 2013 10.000 KM İZLENİMLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
5.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.0 motor SUV lerde almak istediğim araçtır kendisi. Hem farklı hem asi ^^ incelemeniz muazzam olmuş, Allah kaza bela vermesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir yazı,güzel bir araç. Peki yakıt için prins sıvı sistem düşünmez misiniz? Benim çok iyi tanıdığım İzmirli bir ustam Kuga Prins Sıvı sistem montajını yaptı. Hiç benzin kullanmadan,tork artışı sağlayıp, %45-50 arası net tasarruf yaparsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

2.0 motor SUV lerde almak istediğim araçtır kendisi. Hem farklı hem asi ^^ incelemeniz muazzam olmuş, Allah kaza bela vermesin.

Faydalı olabildiysem ne mutlu bana,gerçekten keyif alarak sürüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Çok güzel bir yazı,güzel bir araç. Peki yakıt için prins sıvı sistem düşünmez misiniz? Benim çok iyi tanıdığım İzmirli bir ustam Kuga Prins Sıvı sistem montajını yaptı. Hiç benzin kullanmadan,tork artışı sağlayıp, %45-50 arası net tasarruf yaparsınız.

Prins ecoboostlara montajının başladığını iletmişlerdi ama ilk defa taktıran birini duydum. Açıkçası yorumları merak ediyorum. Taktıran arkadaşınızın görüşleri aktardığı bir yer var mı? Veya takan bayinin?

LPG ile focus 1.6 eb benim kriterlerime uyuyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbatasoy

quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Çok güzel bir yazı,güzel bir araç. Peki yakıt için prins sıvı sistem düşünmez misiniz? Benim çok iyi tanıdığım İzmirli bir ustam Kuga Prins Sıvı sistem montajını yaptı. Hiç benzin kullanmadan,tork artışı sağlayıp, %45-50 arası net tasarruf yaparsınız.

Prins ecoboostlara montajının başladığını iletmişlerdi ama ilk defa taktıran birini duydum. Açıkçası yorumları merak ediyorum. Taktıran arkadaşınızın görüşleri aktardığı bir yer var mı? Veya takan bayinin?

LPG ile focus 1.6 eb benim kriterlerime uyuyor artık.

Ben şimdilik lpg taktirmayi düşünmüyorum ilerisi için belki fikrim değişebilir sizin için hayirli olması dileklerimle

• Prıns takılıyor araca 8000 t.l gıbı yanılmıyorsam bır fıyatı var epeycene fazlaa...
  • Kesinlikle kriterleri değerlendirin. Bu sistemle bu performansta araç çok keyifli olacaktır. Özelden ustanın bilgilerini attım. İyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaya589

Prıns takılıyor araca 8000 t.l gıbı yanılmıyorsam bır fıyatı var epeycene fazlaa...

Şimdilik taktirmayacagim 8bin gibi bir rakamsa taktırmam zaten senede 10bin km den fazla yapmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nejoz

quote:

Prıns takılıyor araca 8000 t.l gıbı yanılmıyorsam bır fıyatı var epeycene fazlaa...

Şimdilik taktirmayacagim 8bin gibi bir rakamsa taktırmam zaten senede 10bin km den fazla yapmıyorum.

yeni ekran gelmiş diye duydum hocam doğru mu, servislerde takıyorlarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: Nejoz

quote:

yeni ekran gelmiş diye duydum hocam doğru mu, servislerde takıyorlarmış.

Ayrıntılı bir bilgim yok hocam lakin kuga forumunda bazı arkadaşlar bahsediyordu ve yaptıran arkadaş vardı galiba.

• Nejoz kullanıcısına yanıt
    Ford sürücüsüne keyif verir

• quote:

Ford sürücüsüne keyif verir

Feel the difference

• Nejoz kullanıcısına yanıt
    Go Further

• Elinize sağlık hocam güzel inceleme olmuş zevkle okudum.
  • quote:

Go Further

türkleşelim kuzu kurdun yol fordun
    şu sene sonu indirimleri başlasın bakalım ben de alacağım c4 yerine. yakıt 2 katı olacak ama ne yapalım.
  • Güzel bir inceleme, benim de zamanında merak ettiğim araçlardandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Elinize sağlık hocam güzel inceleme olmuş zevkle okudum.

Ne demek hocam yardımcı olabildiysek ne mutlu bana

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    İmkan varsa yakıtı dert etmeyin, Focus 3 dizel var 115'lik ortalama 8-9 arası dert etmiyorum çünkü yeri geliyor trafikten çıkmak için 4000 devirleri aniden görüyorum ama klima kapalı artık 7-8 e geriler diye düşünüyorum hem araç yeni zaten 7 binde falan. İmkan varsa değer benzinlinin yakıtına

• AbesLang kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Hocam .
  • Güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonNn_ -- 24 Eylül 2014; 22:31:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.