Şimdi Ara

Ford Fusion için ESP,Far yıkama sistemi ve ucuz paçalık takımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Benimde aracım Ford Fusion TDCI.
    Kısa paçalık ve far yıkama sistemi arıyorum.Nerden bulabiliriz acaba?

Birde aracıma ESP güvenlik sistemi paketi (ABS,EBD,ASR) eklettirmek istiyorum.Düşük maliyetli ve kredi kartına taksit yapabilecek bayi biliyor musunuz acaba?

• Paçalık ve far yıkama sistemini bilemiyorum ama Ford Fusion için ESP ve ASR opsiyonu yok...

ABS+EBD için de sonradan montajı yapılabilirse bile oldukça masraflı olacağını düşünüyorum...
  • Paçalık tamam,
    ESP, ABS, EDB, ASR far yıkama sonradan takılamaz!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: autoshow

ESP, ABS, EDB, ASR far yıkama sonradan takılamaz!!!

Aslında hepsi sonradan takılabilir, ödenmesi gerekecek abuk bedel kabul edilirse tabi...

Bu sistemlerin hepsi modüler sonuçta... Detaylı bir çalışma ile sonradan monte edilebilirler.
    (Örnek olarak, ABS takılacaksa, tekerlek hız algılayıcıları eklenecek, vs vs...)

Ama çoook pahalıya çıkacağı kesin... (Çıkma parça seçeneğini göz ardı ediyorum...)
  • bence arabanın orjinalligini bozma zaten araba guzel
  • diğer sistemlerini taktıramazsan ABS'yi muhakkak taktır. ABS hayat kurtaran bir sistem.
  • ABS falan uygulamak öyle kolay işler değil çok detaylı ayarlar gerektirir ben aracıma ABS fren sistemi uygulatcam deyipte öyle pat diye uygulatamazsın kısaca sen hiç kasma UYGULANMAZ diye düşün. kaldıkı ben parayı gözden çıkardım desen bile bunu yapabilecek FORD servisi bulabileceğini sanmıyorum çok detaylı bir çalışma gerektirir bu işlemler. Fren merkezi , Ecu da gerekli ayarlamalar , ABS sensörleri , ABS modulator vs vs vs çok uzun iş ESP ASR falan onları katmıyorum bile kaldıkı uygulansa bile orjinali gibi randıman alabileceğini hiç sanmam . sen vazgeç bu işten kısacası. aracını satıp bu donanımlara sahip bir araç alsan daha ucuza mal olur . senin yukarda yazdığın gibi güvenlik paketi (ESP ASR vs) gibi donanim paketleri araç satın almadan önce eğerki istenirse o donanımlara sahip araç elde varsa verilir yoksa sipariş edilir bunlar sis farı alaşım jant vs gibi donanımlar değil yani opsiyonel demek senin sonradan taktırabileceğin anlamına gelmez size aracı satan yetkili detaylı bilgi vermemiş yada siz sormamışsınız .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absinthe* -- 27 Kasım 2006; 11:21:06 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.