Şimdi Ara

FORD FOCUS ZETEC-S ile ilgili bilgi ve deneyimlerinizi baylaşalım.(eski kasa) (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.682
Cevap
8
Favori
434.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: lmnggen

özyürek teşekkür ederim dostum...
    gauge menüdeki hızla gösterge arasında 4 km gibi bir fark var az gösteriyodu sende nasıldı hatırlıyomusun?... dikkatimi çeken bişey daha vardı göstergedeki tüm ışıklar yandığında daha önce hiç görmediğim yeşil bir ışık yandı üzerinde ne yazdığını hatırlamıyorum şuan... devir saatinin ortasına yakın biyerde çıktı bu ışık... nedir acaba?

Meraba dostum.. O gördüğün 4 km'lik sapma her hızda değişiyor... Doğrusu da dijital olan...

Senin gördüğün yeşil lamba muhtemelen O/D yani Overdrive lambası..
    Otomatik araçlarda işe yarar..
    http://www.ozyurek.org/gosterge_lamp/09.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozyurek -- 27 Şubat 2008; 21:47:34 >

• dijital olan doğru demek... haklısın 4 km lik sapma her hızda değişiyor...
    ayrıca aynı yeşil den bahsediyoruz...
  • Arkadaşlar merhaba, 2004 focus HB bir araç aldım, almadan önce buradaki bütün sayfaları okumuştum, ilk sayfalarda aracın kullanma kılavuzunu elektronik olarak gönderebilen bir kaç arkadaş vardı, onlardan bende rica ediyorum.
    ikucuk@iski.gov.tr
  • arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullan kullanma kılavuzunu gönderdim inşallah faydalı olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bülent Şengönül

arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullan kullanma kılavuzunu gönderdim inşallah faydalı olur...

Kullanma kılavuzunu buldunuz mu?

Bir arkadaş daha arıyordu forumda.
  • xenox merhaba pm den verdiginiz email adresnizi ekledim messenger açıkken iletişim kurarsanız kullanma kılavuzunu gönderebilirim arayan başka arkadaş olursada yardımcı olmaya çalışırım
  • Benim de ihtiyacım var klavuza, gönderebilirseniz memnun olurum. Aracım 2004 focus comfort.
  • Takıldığım bir problem var. Benim aracın motor bloğunun üzerinde Zetec-s gibi bir yazı yok. Silinmiş midir, Yoksa başka bir motor tipinde olabilirmi?
  • aracın motoru zetec-se sıkılma
  • kullanma kılavuzu isteyen arkadaşlar pm den email adresi verirse messeger açıkken gönderebilirim...
  • Bülent Bey... Bu kılavuza hepimizin ihtiyacı var...
    İlginiz için teşekkürler...
    Ama rapid'e falan yükleseniz ordan alsak... Msn de 50 mb dosya zor... Mutlaka kesinti olur kopar bişeyler olur...
  • Arkadaşlar ben Bülent Bey'den kılavuzu alabildim. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Şu an elimde ve isterseniz Rapid'e yükleyeyim.

Yalnız beni şaşırtan bir şey var. Kılavuz JPEG formatında. Yani her bir sayfa ya taranmış, ya da foto çekilerek eklenmiş. Word veya PDF formatında değil. Gerçi benim için sorun değil JPEG olması ama bu kadar işle nasıl uğraşılmış ona şaşırdım ben.

Önce Bülent Bey'e sorayım: izin verirseniz ve diğer arkadaşlar da isterse Rapid'e atayım mı bu kılavuzu?
  • arkadaşlar iyi akşamlar :
    yol bilgisayarı güzel güzel çalışırken,şuan bütün degerleri verirken,yalnızca depoda kalan benzinle ne kadar gidebilecegini gösteren deger göstermiyor;acaba neden olabilir bu
  • Bir soru:

1600 cc Focus I'de 3.viteste iken son hız kaç km.ye çıkabilir?
    Ben bugün 3.viteste biraz zorlayayım bakayım dedim de ibre aldı başını gitti... Acıdım aracıma, bıraktım.

Cevap aşağıdaki tabloda:

FORD FOCUS ZETEC-S ile ilgili bilgi ve deneyimlerinizi baylaşalım.(eski kasa)
  • Bu arada, tabloda da görüldüğü gibi 1.6 ZETEC-SE'nin iki farklı aks oranı var.

Aracım hangisi nasıl bileceğim? (2004 Focus 1.6 Comfort Sedan)

Bir de, kılavuz hazır, Bülent Bey'den onay bekliyorum. Onaylarsa linki buradan vereceğim...
  • xenox tabiki link adresini verebilirsin ben yapacaktım ama vakit bulamadım ayrıca kibarlıgın içinde teşekkür ederim...
  • Teşekkürler Bülent Bey...

Buyrun arkadaşlar Focus Kullanma Kılavuzu

http://rapids-hare.com/files/96238212/FOCUS_KULLANMA_KILAVUZU.rar.html

Aradaki tireyi (-) kaldırıp adres çubuğuna kopyalayın...

Ne var sanki linki gösterse DH...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenox -- 1 Mart 2008; 20:57:09 >
  • Dostum sayfa görüntülemiyor. Sorun bendemi yoksa herkes mi görüntüleyemiyor.

İyi Geceler Dilerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xenox
    Bir soru:
    1600 cc Focus I'de 3.viteste iken son hız kaç km.ye çıkabilir?

Aşağıda verdiğim değerler gerçek hızlardır.. Göstergede görünenle alakası yoktur.. Çünkü göstergelerin hepside hatalıdır...

Sadece 3. vitesler....

185/65/14 (Ambient_Comfort

195/60/15 1.6 Ghia

195/60/15 2.0 Ghia

• @ozyurek, teşekkürler. Bunlar ne yahu böyle? Bu devirlerde araba mı kullanılır? Kıyamam Focusuma!
    Bir de aks oranı olayına el atıversen... Benim 1.6 Comfort'un aks oranı hangisi oluyor? 3.82 mi 4.06 mı?

@karaaagac, linki DH göstermiyor nedense. Ben de hile yaptım araya TİRE koydum. Adrese tıkla sonra adres çubuğundan TİRE'yi siliver. Açılıyor.

Focus Kullanma Kılavuzu:

http://rapid-share.com/files/96238212/FOCUS_KULLANMA_KILAVUZU.rar.html

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.