Şimdi Ara

Ford Focus Teyp Kodu ACİL!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
832
Cevap
94
Favori
241.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Ford Focus Teyp Kodu ACİL!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan1319 -- 3 Mart 2014; 2:57:21 >
  • emrahgokcek E kullanıcısına yanıt
    Torpidoyu aç feneri sol taraftan içeri tut teybi ve üzerindeki kodu görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan1319 -- 3 Mart 2014; 7:32:04 >
  • M363209 modelı kodu olmuo benım teyıp ın kodunu degıstırmıs arabayı aldıgım kısı bana vermıstı kodu ama bulamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Model m363209 kode ıstıo yardımcı olursanız sevınırım

• ...........................................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream18 -- 7 Mart 2014; 22:19:03 >
  • benım teyp te kod ıstıyor arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım M363209
  • dream18 D kullanıcısına yanıt
    program ne bizde bakalım kimsenin yardıma niyeti yok
  • emrahgokcek E kullanıcısına yanıt
    7767
  • 1268
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatahmet

program ne bizde bakalım kimsenin yardıma niyeti yok

Emrahgokcek 7767 dün forumda sorun vardı hem kendimi ciğazını hende senin kini buldum..bir proğram var o cözüyor..
  • Tesekkur edıyorum arkadaslar cok saolun bı de M021168 bunu da halledebılırmıyız aceba

• arkadaşlar benimde seri numara M020430 teyp kodunu yazabilirmisiniz şimdiden teşekkürler..
  • M021168 model arkadaslar cevap yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahgokcek

M021168 model arkadaslar cevap yok mu

M021168 akşam a kannat etmediniz geceye kaldı iş..:::))

5450

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream18 -- 7 Mart 2014; 22:19:35 >
  • M020430 lütfen cvppp...
  • merhaba arkadaşlar,2009 ford focus titanium TDCİ araç aldım 2.el olarak.araç sahibi kitapçığının kayıp olduğunu söyledi.bizde önemsemedik.aküyü değiştirdik,teyp kod istemeye başladı,aracı aldığımız kişiye sorduk kodu bilemedi.torpido gözüne baktım kapalı kutu plastik hiç bir şey yazmıyor.güneşliğe baktık nafile.bu teybin seri no'sunu nasıl bulacam.nerde yazabilir acaba.servise sordum seri no'dan bulabiliriz gibi laf etti servis ücreti olarak 100 TL talep ettiler.bende götürmedim. burada forumda hayırsever bir arkadaş çıkarda yardımcı olur diye düşünüyom.saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakedan

M020430 lütfen cvppp...

M020430          4941     Bilader  buyur
  • quote:

Orijinalden alıntı: allüş76

merhaba arkadaşlar,2009 ford focus titanium TDCİ araç aldım 2.el olarak.araç sahibi kitapçığının kayıp olduğunu söyledi.bizde önemsemedik.aküyü değiştirdik,teyp kod istemeye başladı,aracı aldığımız kişiye sorduk kodu bilemedi.torpido gözüne baktım kapalı kutu plastik hiç bir şey yazmıyor.güneşliğe baktık nafile.bu teybin seri no'sunu nasıl bulacam.nerde yazabilir acaba.servise sordum seri no'dan bulabiliriz gibi laf etti servis ücreti olarak 100 TL talep ettiler.bende götürmedim. burada forumda hayırsever bir arkadaş çıkarda yardımcı olur diye düşünüyom.saygılar

Teyibi cıkart yerinden öyle bak eskilerde görünüyor topido kısmında yeniler olmaya bilir
  • dream 18 kardeş onu bende biliyom ama sony teyp çıkarılamazmış 2 elektrikçi arkadaş dedi,ancak servis çıkartabilir dedi,ne kadar doğru yanlış bilemiyorum ama bende servise 100 TL vermek istemedim.belki ustadan ustaya farklılık gösterebilir onu da düşünüp araştırma yapacam
  • seri no m332830 lutfen acil yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadoka -- 15 Mart 2014; 15:54:57 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.