Şimdi Ara

FORD FOCUS (CELİK JANT YARDIM)!!!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
100.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim kendi arabamdaki jantı koyim size

FORD FOCUS (CELİK JANT YARDIM)!!!!!!!
  • Bi de buraya bakın isterseniz..

http://www.cikmajantlar.com/index.php/urunlerii.html?page=shop.browse&category_id=28

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tylol_Hot -- 22 Eylül 2010; 19:41:36 >
  • Konu hort ama tesadüfen şimdi sahibinden deki vitrinde bunu gördüm. hemde 850 lira.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-focus-st-5x108-16inc/detay
  • Fiyatları öğrenmek için aradım, Dynamique jantı verip Expression jantı almaya 250 TL istiyor.
    Hayatta üstündeki jantı verip OEM jant almam fakat herkesin zevki ayrı tabi.

Ayrıca fiyat biraz fazla geldi bana sonuçta çıkma jant alıyoruz sıfır değil. Üzerindeki jantları 400TL ye satarım zaten. 650TL ye geliyor neredeyse fiyatı. 150TL daha koy sıfır bi jant al...
  • quote:

Orijinalden alıntı: @NTARES

quote:

Orjinalden alıntı: volkan_kolay

225/45 R18 focus ST jantları bence bu iş için tam ideali bi keresinde standart bir focus üzerinde görmüştüm çok yakımıştı, çamurlukları çok güzel dolduruyor ve focusa agresif bir görünüm veriyor..

Kesinlikle katılıyorum. Focusa en çok yakışan jant bu.

arkadaşlar bu jantların 16'' olanı yeterli olurmu 2009 focusuma,almayı düşünüyorumda.17'' leride yakıta yansıtıyomuş olayı doğrumudur,araca yoruyormuş?birde bu jantların piyasası nedir almaya kalksam?aracım aşağıdaki resimde.jantlar yakışmıyo aracıma ya dolma gibi duruyo 15'' olunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacko_aj_s -- 10 Kasım 2010; 19:33:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jacko_aj_s

quote:

quote:

225/45 R18 focus ST jantları bence bu iş için tam ideali bi keresinde standart bir focus üzerinde görmüştüm çok yakımıştı, çamurlukları çok güzel dolduruyor ve focusa agresif bir görünüm veriyor..

arkadaşlar bu jantların 16'' olanı yeterli olurmu 2009 focusuma,almayı düşünüyorumda.17'' leride yakıta yansıtıyomuş olayı doğrumudur,araca yoruyormuş?birde bu jantların piyasası nedir almaya kalksam?aracım aşağıdaki resimde.jantlar yakışmıyo aracıma ya dolma gibi duruyo 15'' olunca.

üstad sen o jantları nasıl taktın o güzelim arabaya istetmeyi tak daha iyi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: spa®co

quote:

Orijinalden alıntı: jacko_aj_s

quote:

quote:

üstad sen o jantları nasıl taktın o güzelim arabaya istetmeyi tak daha iyi :D

sorma üstad 2 sene evvel taktım hala duruyo.hep paraya dayanıyo özel zevkler maalesef.yakın zamanda 16'' st yada collection jant takçam inş..

• Ankara'da çakma veya orjinal Focus ST jantları tabiri caizse kaynıyor..

Volvo ve Ford'un bijon aralıkları 5x108.. Kendi aracıma Spartacus veya madea jant ararken, millet model adlarını bilmediği için girdiğim jantcılara "s.a. 5x108 jant var mı elinizde?" dediğim zaman direkt hepsi beni bu focus ST jantlarına götürmüştü artık illallah ettim görmekten..

Yalnız Focus'a çok güzel gidiyor, kesinlikle bunu takmalısınız bence...
  • O JANTLARDAN 4 TANE VAR KARDEŞİM 4 AY ÖNCE ALDIM 205/55 16 JANT ORJİNAL JANTI SÜRTTÜĞÜM İÇİN YENISI GELMEDI VE TATILE GIDECEĞİMDEN DOLAYI BUNLARI TAKTIM GECICI OLARAK VE ŞİMDİ SATIYORUM ESKİŞEHİRDEYİM İLGENİRSEN BAKARIZ
  • selam cantlar duruyorsa ben talibim m.esrefkavak@hotmail.com fiyat yazarsanız
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.