Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (952. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alt liglerden takım alıp memnun kalan var mi gs yapıyorum ama antrenör vs icin Temmuz ayından çıkamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 gb Rami, 2 gb Nvidia 610m ekran kartı, i5 3210m işlemcisi olan bir laptop Fm 2018'i açar mı beyler, ona göre alacağım.

5 lig ve büyük veri tabanında pc oyunu açar mı?

Not: 3D maç motorunu kullanmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 3 Ocak 2018; 17:5:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim dizüstü daha düşük özelliğe sahip, açıyor. Grafik ayarlarını kıstım, üç boyutlu oynuyorum hatta. Sıkıntı olmaması gerek sizin bilgisayarda da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Benim dizüstü daha düşük özelliğe sahip, açıyor. Grafik ayarlarını kıstım, üç boyutlu oynuyorum hatta. Sıkıntı olmaması gerek sizin bilgisayarda da.

Kaç lig açtınız ve veritabanının büyüklüğü nasıl?

Bir de pcnin özelliklerini yazabilir misiniz?

• Şu anda oynamıyorum oyunu ama oynarken alt liglerle beraber 4 - 5 lig açtım büyük veritabanıyla. Ki bende futbolcu yüzleri, takım logoları da var.

i5 460m işlemci, 4 GB ram, Ati 5650m 1 gb da ekran kartı var.
  • Rahat rahat açar. Ben 8 senelik kasada 6 lig büyük veri tabanıyla açıyordum hatta fm 2017 de 10 lig açtığım oldu.
    7 ligi götürür sizinki.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar biri cevap versin lütfen.

Oyunum orjinal fakat bu seride kafama takılan 2 problem var

1 - Galatasarayı aldım U21 ve U19 oyuncuların potansiyelleri yüksek Porto,Ajax gibi 8,9 tane oyuncu var böyle niye böyle acaba ?

2 - Oyuncuların bonservis miktarı çok gözüküyor mesela ben Latoreviçi devre arasında serbest bıraktım bir anda fiyatı 6.5 milyon euro oldu+sunderland kaptı adamı. Sivas sporun hücum hattı pahalı aynı şekilde Antalyasporun vs buna ek de jong serbest bıraktım bonservis direk 1.5 milyon euro oldu sizce bu hata değilmi ? FM 17 'de serbest bıraktıktan sonra adam futbola küsüp antrenör ,gözlemci olurdu
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    Oyuncunun değeri ilk başta gittiği lig+takımın itibarına göre değişiyor. Galatasaray altyapısındaki wonderkid tabir edilen oyuncu bulunması tamamen fmnin Türkiye ligi araştırmacılarının gözlemlerine dayanıyor. Atalay dışında doğru dürüst gelişen yok diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar senedir FM-CM oynarım. İlk kez bir seride yabancı oyuncu transfer etmeden oynuyorum
    Evet doğru tahmin ettiniz, Altınordu'yu aldım

Normalde regen oyuncularla oynamayı çok sevmezdim. Hatta oyunun gerçekliğine gölge düşürdüğünü düşünüp, aslında olmadığını bildiğim bir oyuncu ile oynamaktan zevk almazdım. Ki 8-9 sene oynadıktan sonra regenler çoğaldıkça kariyerimi bitirip yenisini açardım. Ama ilk kez gene bir seride o regenlere sığınmak durumunda kaldım

Potansiyelini bildiğim birçok yabancı olmasına rağmen, bunları kadroma katamadığım için elbette bir burukluk oluşuyor. Ama genel anlamda mutsuz muyum? Hayır..Şu an oyunda daha önce tecrübe etmediğim şeyleri yaşamaktan keyif alıyorum.

Piyasada senelerdir aynı oyunu transfer güncellemesi ile tekrar tekrar karşımıza çıkaran ve çok küçük şeyler dışında yeni bir şey sunmayan bir firma olunca, biz de bu tür değişiklikler yaparak kendimizi yeni bir oyun oynuyoruz diye kandırabiliyoruz :)

Sizler de her sene aynı şeyleri yapmaktan sıkıldıysanız, Altınordu kariyeri sizlere de yeni ufuklar açabilir Hımm unutmadan Athletic Bilbao'da, Altınordu İspanya şubesi :)

• Arkadaşlar sizce okulların sömestr tatiline gireceği zaman indirime girer mi ? Liselilerin tatilinden faydalanalım bari

• fc nobrain F kullanıcısına yanıt
    hocam zaten voidu'da 65 lira oyun. bundan da aşağı inmez diye düşünüyorum.
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    Aynen bende gördüm hemen kaptım:)

• Arkadaşlar ben de oyunu voidu indiriminden aldım ama hem finallerden dolayı hem de oyun üzerindeki olumsuz eleştrilerden dolayı bekleyeyim ara transfer güncellemesiyle başlayayım diyorum. Bu güncelleme ne zaman olur bir bilginiz var mı?

Geçen baktığımda daha pahalıydı sanki. 65 altına düşmez gibi haklısın hocam. Malum ortamlara da haziran falan gibi düşecek herhalde yine geçen seneki gibi. Peki şey soracaktım voidu'dan aldığımız key'i steam'e girip kuruyoruz anladığım. Offline olarak oynayabiliyor muyuz oyunu yoksa mutlaka internet gerekli mi ? Hiç key almadım daha önce kutuludan farkı oluyor mu yani
  • fc nobrain F kullanıcısına yanıt
    evet sana keyi veriyorlar sen girip indiriyorsun oyunu. online-offline oynayıp oynamamak sana kalmış farketmiyor
    eyvallah hocam. Hiç key almayınca baya amatör sorusu olmuş :(
  • oyun gercekci, 25 milyon euro ya devre aras cenk tosun u aldilar
  • burda oyunu düzenli oynayanlarla birlikte neden online lig kurup oynamıyoruz?
  • Janti kullanıcısına yanıt
    Hocam cenkin yerine kimi aldiniz?

• 
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.