Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dirar'ın profili beğendim, böyle her özelliği barındıran oyuncuları severim.

Neto ve Isla'yı beğenmedim.

Mehmet Ekici'nin zihinsel özellikleri berbat. Güç çok düşük. Hız da öyle; ki yavaş bir oyuncu değil.

Giuliano iş yapar. Eljif Elmas çok kötü ama potansiyel nasıl, ne kadar gelişiyor görmek lazım.

Valbuena'nın hızını 10 yapmışlar, komik.

Soldado zihinsel olarak çok kuvvetli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Şunu söyleyeyim. Uzun zamandır bu kadar farkın olduğu bir FM oyunu oynamıştım. Ciddi yenilikler var.

Ben tr ligine büyük oyuncular gelsin istiyorum rakipler gidip brezilya 3.liginden oyuncu kiralıto

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekleyebilir misiniz?

Teşekkürler.
  • Bjk nasıl arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray'ın stadı garip bi şekilde "Yeni Rize Şehir" olarak görünüyodu oyunda

Miles bey'e yazdım.ne dese beğenirsiniz???

Miles Jacobson‏ @milesSI 17 dk.17 dakika önce

we don't use sponsors names in stadium names.

ulan Rize ne alaka İstanbul ile

o zaman en azından Ali Sami Yen olarak değiştirin dedim...

şaka gibi...
  • ThreePeatLAL kullanıcısına yanıt
    farklı bir sorundan kaynaklı bu hata. oyunu ingilizce yapınca ali sami yen gözüküyor. fm türkiye yetkilileri bildirdi full sürümde çözülecek.
  • Konya romadan gerson'u kiraladi az once

• Durma Play'den oyunu aldığımızda LTD Edition değil mi ? Touch ile ayrı ayrı satılıyor ama FM 2018'de Limited Edition yazmıyor. Şimdi alsam beta için kodu alabilir miyim acaba ?
  • Galatasaray'ın altyapısında ki oyuncular nasıl acaba ? Bu u17'de parlayan gençler eklenmiş mi oyuna ?
  • İndiren arkadaşlar 3 büyüklerin oyuncu profillerini paylaşabilir mi? Hepsi olmasa da kilit oyuncular olabilir. Ve takımların hiyerarşi durumunu merak ediyorum.
  • Menüler çok karışık olmuş. Geçmiş oyunlarda tak tak yaptığım işleri kurcalayıp duruyorum. Sinir bozucu şekilde karışık..
  • Eklenmiş ve geneli de iyi, atakan ve recep neredeyse wonderkid seviyesinde.

Burada genel anlamda profiller var ancak gösterim bu sekilde, dun liste halindeydi kime bakmak istersen ona gidiyodun da degisti sanırım

http://dosya.turksportal.net/research/FM18beta/

Oyunda kayboluyorum her sey karisik geliyo bana, direkt maca geciyorum full sürüm gelene kadar kasmalar eksikler girilene kadar ugrasmayacagim gozlemcilerle personelle falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 27 Ekim 2017; 16:24:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu şuan alsam betaya girebilirmiyim ?
  • Oyunu ortak almak isteyen veya almış olup paylaşabilecek olan var mıdır? Ben offline takılırım, ayda bir online olup güncellemeleri kontrol ederim sadece. Düşünen arkadaşlar özel mesaj ile iletişime geçebilir.
  • Kardeşim mesajın sayesinde çekilişi gördüm katıldım ve kazandım teşekkür ederim

• Vyaçeslav kullanıcısına yanıt
    buna sevindim, demek ki işe yaramış çabam :) iyi oyunlar hocam, ben de katılmıştım (oyun zaten var bende) kazansaydım burada çekiliş yapacaktım :D

• Oyunu bende almıştım arkadaşıma vericem şimdi 3 kişi çevrimiçi oynayacağız :D

• Beta çıkınca ben 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vyaçeslav -- 27 Ekim 2017; 17:45:14 >
  • Merhaba arkadaşlar acaba Kylian Mbappe profili yayınlandı mı ? 17 de en sinir bozucu olan oydu adamı kanat yapmışlardı ve bi türlü forvet olmadı güncellemelerde 18 profili nasıl acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: catho

Galatasaray'ın altyapısında ki oyuncular nasıl acaba ? Bu u17'de parlayan gençler eklenmiş mi oyuna ?

Atalay , Ozan ve Recep fena değil.
  • 
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.