Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (895. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bana personel lazım. Gs ile açtım kariyeri 3 sezondur personel sıkıntısı çekiyorum. Altyapı ve as kadro için önerebileceğiniz personeller var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

beyler bana personel lazım. Gs ile açtım kariyeri 3 sezondur personel sıkıntısı çekiyorum. Altyapı ve as kadro için önerebileceğiniz personeller var mı ?

Personel aramadan özellikleri seçip ara, yarım dakikaya buluyorsun alabileceğin en iyi personeli.
  • 16 ile 17 arasında çok fark var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

16 ile 17 arasında çok fark var mı arkadaşlar

Maç motoru biraz daha iyi oldu. Bir sürü küçük değişiklikler var istatikçi mesela çok işe yarıyor. 50 lira altına alınır, yüzlerce saatte oynanır.
  • 26 Mart da verdiğim kutulu fm 17 siparişini D&R bugün kargoya verebildi . çok hızlı çalışıyorlar maşallah .
  • Hay maşallah! Keşke alışverişi iptal etseydin..
  • 16'nın maç motorunu daha çok sevmiştim ben ama transferleri tam olarak yapılan bir veritabanı bulmak zor. Resmi yamada bile eksik transferler varken bir veya birkaç kişinin yaptığı veritabanı güncellemesinde eksikler oluyor doğal olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

Hay maşallah! Keşke alışverişi iptal etseydin..

denedim satış sözleşmesinde 30 gün maddesi varmış sonra gördüm 30 gün içerisinde gönderebilirlermiş satın alınan ürünü :) etmediler . neyse dedim kısmen uygun fiyata alınca bekledim ben de. tek sıkıntısı steam hafta sonu ücretsiz ken açtığım bjk kariyeri yarıda kalmıştı ücretsiz bitince takımımı bile unuttum yahu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

16 ile 17 arasında çok fark var mı arkadaşlar

Yok hocam hatta 16da olmayan hatalar burda var. Tabi + özellikleri de var ama değmez bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyapıdan yetiştirdiğim oyuncular yıldız oluyor fakat 15-20 m€ aradı gidiyor. Ama yabancı oyuncular olunca 50 m€'dan fazlasına çatır çatır gidiyor. Ayrıca bir oyuncuyu bonservisinin altında nasıl satın alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanhoca

quote:

denedim satış sözleşmesinde 30 gün maddesi varmış sonra gördüm 30 gün içerisinde gönderebilirlermiş satın alınan ürünü :) etmediler . neyse dedim kısmen uygun fiyata alınca bekledim ben de. tek sıkıntısı steam hafta sonu ücretsiz ken açtığım bjk kariyeri yarıda kalmıştı ücretsiz bitince takımımı bile unuttum yahu :)

Anladım dostum sonuç olarak artık elinde olması güzel tabi :) Beşiktaş kariyerinde şanssızlık olmuş, bundan sonrası için keyifli oyunlar dilerim..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okanhoca

quote:

Anladım dostum sonuç olarak artık elinde olması güzel tabi :) Beşiktaş kariyerinde şanssızlık olmuş, bundan sonrası için keyifli oyunlar dilerim..

sağolasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Celaleddin Rooney

Altyapıdan yetiştirdiğim oyuncular yıldız oluyor fakat 15-20 m€ aradı gidiyor. Ama yabancı oyuncular olunca 50 m€'dan fazlasına çatır çatır gidiyor. Ayrıca bir oyuncuyu bonservisinin altında nasıl satın alabilirim?

Kulüp itibarına bağlı oyuncunun değeri. Şimdi Kjaer'e 15 milyon fiyat biçiyorlar, Real Madridde olsaydı 30'dan aşağı olur muydu?

Kulübü satmak isteyecek öyle alabilirsin. Sen takımının bel kemiği olan bir oyuncuyu bonservisinin altına mı satarsın yoksa değerinin 2 katından mı açarsın pazarlığa?
  • Ingiltereden bir kariyer acayim diyorum. Belki Arsenal yada Liverpool gibi "uyuyan devi uyandirma, buyuklerin egemenligini bozma" tarzi acarim diyorum. Sizce zevkli olur mu?

@The Stig
    Hocam sen Liverpool kariyeri yapmistin galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 23 Nisan 2017; 21:59:30 >
  • Vay arkadas DR dan 26 gündür beklediğim fm17 kutusu poşeti açılıp kodu kullanılmış çıktı . gece gece sinir krizine girdim. Daha da kutulu oyun falan almam . Bir tek fm yi kutulu devam ettiriyordum tövbe .
  • Arkadaslar merhaba torrent cıktı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobbitkoylusu

Oha kalan gole bakın ? Bug mı bu ?

https://youtu.be/aQxnM-dpmw4

anlamsizce güldüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 420 saatlik oyun süremde neredeyse hiç kalıcı kariyer yapamadım bu oyunda , çok çabuk sıkıyor.

Monaco'yu deneyeceğim son kez , varmı bu takımla kariyer yapan ? Altyapısı ve genç oyuncuları çok cazip geliyor bana. Maddi durum sıkıntısı da olmadığı için oyuncuları elde tutabilirim sanırım.
    Tek problem Fransa ligi , daha önce hiç oynamadığım için bilmiyorum zevklimidir değilmidir diye. Geçen gün 100 yıllık kariyer indirdim reddit'den , Fransız kulüpleri domine etmiş Avrupa'yı. Lig sıralamasında da birinciler. Tesadüfmü bilmiyorum ama bu ligde uzun yıllar kariyer yapan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim rekabet ortamını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catho

420 saatlik oyun süremde neredeyse hiç kalıcı kariyer yapamadım bu oyunda , çok çabuk sıkıyor.

Monaco'yu deneyeceğim son kez , varmı bu takımla kariyer yapan ? Altyapısı ve genç oyuncuları çok cazip geliyor bana. Maddi durum sıkıntısı da olmadığı için oyuncuları elde tutabilirim sanırım.
    Tek problem Fransa ligi , daha önce hiç oynamadığım için bilmiyorum zevklimidir değilmidir diye. Geçen gün 100 yıllık kariyer indirdim reddit'den , Fransız kulüpleri domine etmiş Avrupa'yı. Lig sıralamasında da birinciler. Tesadüfmü bilmiyorum ama bu ligde uzun yıllar kariyer yapan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim rekabet ortamını.

redditte biri monaco oynarken 5 yılda hiç şampiyon olamamış PSG yüzünden :D

Eğer sıkılmak istemiyorsan Altınorduyu al, altyapı müthiş, yabancı oyuncu yasak. Yap bakalım şampiyonlar ligi şampiyonu. 10 sene oynarsın rahat sadece türk olunca

• Börcır kullanıcısına yanıt
    Hocam türkiye ligi çok sıkıntılı ya. Avrupada hiçbiri başarılı olamıyor oynattığımız takımlar dışında , takımda ki oyuncular her transfer döneminde büyük kulüplerin tacizine uğruyor. Oyuncular sürekli yeni sözleşme istiyor , altyapılar iyi değil ( diğer kulüplerin) yerli oyuncu bulmakta problem olabilir. Kulağa eğlenceli gibi geliyor ama keşke onu en başlarda yapsaymışım , şuan için ona tahammül edeceğimi sanmıyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.