Şimdi Ara

football manager mobile 2018 türkçe olarak geliyor ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba 10 kasimda google play storede indirilebilecek olan football manager mobile 2018 turkce olarak geliyor.
    forum yonetimide uygun gorurse taktik paylasimi ve genc oyuncu bilgisi icin fmm18 ana konusu olsun bu konu.

oyundaki diher degisiklikler icin :
    https://community.sigames.com/topic/417096-football-manager-mobile-2018-feature-announcement/
    football manager mobile 2018 türkçe olarak geliyor ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İpad cihazlarına yayınladıkları gibi görsel olarak zengin olmadığı sürece bu oyunu oynamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

İpad cihazlarına yayınladıkları gibi görsel olarak zengin olmadığı sürece bu oyunu oynamayacağım.

Logo ve yüz paketlerini indirip ekleyebiliyorsun

• https://fmmvibe.com/files/category/68-football-manager-mobile-2018/

• quote:

Orijinalden alıntı: hanımneder

https://fmmvibe.com/files/category/68-football-manager-mobile-2018/

Torrent linki çalışmıyor. İndirip başka siteye upload etmen mümkün mü?
  • Oyunu alan var mı? Eski oyunlarda türkler sürekli 1 yıldız verip türkçe dili eklensin diyorlardı eklenmiş sanırım. Oyunu almayı düşünüyorum da black friday’de indirime girer mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sör Aragorn -- 22 Kasım 2017; 11:12:11 >
  • var mı oyun androidde, oynanır mı?
  • Oyun güzel de uygulama içi satın alımdaki bütün öğeleri alınca editör de açıldığı için tadı kalmıyor oyunun 😃 Önüne gelene 10-15 atmaktan gına geldi 😃😃😃

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun 30 tl yie hak ediyor mu ? ben de 2017 var ama ingilizce olmasından rahatsızım alayım mı diyorum ama biraz pahalı gibi geldi:D
  • Türkçe olduğu için aldım ben. iPhone için bunu aldım, ayrıca uygulama içi tüm öğeleri de satın aldım. iPad için de touch versiyonunu aldım. İkisi de mükemmel..

• quote:

Orijinalden alıntı: 55345534

Türkçe olduğu için aldım ben. iPhone için bunu aldım, ayrıca uygulama içi tüm öğeleri de satın aldım. iPad için de touch versiyonunu aldım. İkisi de mükemmel..

iPad Pro için touch kafi midir? 2015te touch almıştım, kaldırdılar oyunu.... değer mi sizce?

• arkadaşlar oyunda önerebilceğinz genç ve fazla zorluk çıkarmadan gelicek oyuncu öneriniz var mı fenerbahçeyi aldım fazla bütçe de yok :D
    İpad için kesinlikle touch.. Oyun mükemmel..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.