Şimdi Ara

FOOTBALL MANAGER MOBİLE 2017 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
5
Favori
16.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu turkcelestirmek isteyenler için burda dil dosyası var(firma değil kullanıcı turkcelestirmesi) . Genel olarak Türkçeleştirilmiş ama diyaloglar vb. ayrıntılar hala İngilizce . İngilizcesi iyi olanlar kalan kısmı da turkcelestirip paylasirsa çok güzel olur .https://yadi.sk/d/5-yW7Mv236MpBV

Edit: turkce yama araştırırken bu sitede buldum. Ne siteyle ne de yamayla alakam yok. Bilmeyenler nasıl yapılacağına da siteden bakabilir . Emege saygı açısından siteden indirmeniz daha iyi olur . Bir de link paylaşmak yasak mı bilmiyorum . Yasaksa kaldırabilirim .http://fmarsiv.xyz/fm-mobile-2017-turkce-dil-paketi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mskc -- 1 Şubat 2017; 14:51:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mskc

Oyunu turkcelestirmek isteyenler için burda dil dosyası var(firma değil kullanıcı turkcelestirmesi) . Genel olarak Türkçeleştirilmiş ama diyaloglar vb. ayrıntılar hala İngilizce . İngilizcesi iyi olanlar kalan kısmı da turkcelestirip paylasirsa çok güzel olur .https://yadi.sk/d/5-yW7Mv236MpBV

Edit: turkce yama araştırırken bu sitede buldum. Ne siteyle ne de yamayla alakam yok. Bilmeyenler nasıl yapılacağına da siteden bakabilir . Emege saygı açısından siteden indirmeniz daha iyi olur . Bir de link paylaşmak yasak mı bilmiyorum . Yasaksa kaldırabilirim .http://fmarsiv.xyz/fm-mobile-2017-turkce-dil-paketi/

iOS için mi bu?

• nefendim kullanıcısına yanıt
    Android için denedim oldu. İosta da dil dosyasının yerini bulabiliyorsan ve uzantısı da ayniysa sorun olmaz herhalde. Eğer dil dosyasini bulduysan yedekle bunu dene, olmazsa yedeğini tekrar kullanirsin.

• iPad de dosyaları attım ancak olmadı eşitle dedim.

Oyun içinde bir ayar mı var ya da iPad de bir ayar mı yapmam gerekiyor ?
  • Aga çok pahalı biri bana hediye edebilir mi fm yi?

• Oyunu hala oynayanlar varmı aramızda ?
  • Şuan indirimde aldım da pc de ki gibi sarmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: karmixs

Şuan indirimde aldım da pc de ki gibi sarmadı

pc deki ile arasında çok fark var fazla detay yok daha basit daha sade
  • Neler yapıyorsun kısaca bi yazar mısın hangi takım taktik vs ?

• quote:

Neler yapıyorsun kısaca bi yazar mısın hangi takım taktik vs ?

ilk gs ile başladım ilk sene lig ve kupa şampiyonu 2. sene şampiyonlar ligi kupasını aldım şaşırtıcı bir şekilde sonra yeni oyun açtım newcastle ile başladım şampiyon olup premier lige çıktım 5 sezon fln oynadım onda da ama premier lig şampiyonu olamadım 4. sezonda onla da şampiyonlar ligini aldım pc de asla kazanamadım bu kadar şampiyonluğu mesela ama mobile versiyonda mümkün taktik
    4-5-1 oynuyorum atacking paslar mix yön centre pres ve adam adama seçili bu şekilde oynadım hep bayadır oynamıyordum şimdi roma ile yeniden başladım.

Kısacası ilk 2 sene sarıyor sonra rutine bağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realite90

quote:

Neler yapıyorsun kısaca bi yazar mısın hangi takım taktik vs ?

ilk gs ile başladım ilk sene lig ve kupa şampiyonu 2. sene şampiyonlar ligi kupasını aldım şaşırtıcı bir şekilde sonra yeni oyun açtım newcastle ile başladım şampiyon olup premier lige çıktım 5 sezon fln oynadım onda da ama premier lig şampiyonu olamadım 4. sezonda onla da şampiyonlar ligini aldım pc de asla kazanamadım bu kadar şampiyonluğu mesela ama mobile versiyonda mümkün taktik
    4-5-1 oynuyorum atacking paslar mix yön centre pres ve adam adama seçili bu şekilde oynadım hep bayadır oynamıyordum şimdi roma ile yeniden başladım.

Kısacası ilk 2 sene sarıyor sonra rutine bağlıyor.

Fake Photoshop'çu arkadaş

Eyy realite sen kimsin ya??

Elin oyunlarıyla bizi oyalıyorsun; milli fm gelene kadar Çelik çomak oynayacağız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• nefendim kullanıcısına yanıt
    blok
  • quote:

Orijinalden alıntı: realite90

blok

Çok ayıp

• İade ettim oyunu

• Kardeş Türkiye Ligi takım Kayserispor ve İtalya fransa ingiltere diğer ligler olarak save dosyası yapıp yükleyebilirmsin

• Kardeş pm'i cevap atar mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Sf73

Kardeş Türkiye Ligi takım Kayserispor ve İtalya fransa ingiltere diğer ligler olarak save dosyası yapıp yükleyebilirmsin

Yükleyemem kardeş uğraşamam.
  • Tmm kardes

• Blok kaldırır mısın:D

• 15 Tl'ye düşünce almayı düşünüyorum da maç simülasyonu nasıl? Tehlikeli ataklarda yuvarlakları mı görüyoruz hala?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.