Şimdi Ara

Football Manager 2022 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
22
Favori
96.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • logo paketi bulamadım güncel logo paketini nerden indirebilirim

• roomonecool kullanıcısına yanıt

O zaman hocam Durmaplay'den 190'a almak en mantıklısı ve en uygunu ? Daha düşmez kısa vadede herhalde

• Statist kullanıcısına yanıt

https://sortitoutsi.net bu siteden her türlü paketi indirebilirsiniz.

https://sortitoutsi.net/graphics/logos logo için ayrıca bu linki kullanabilirsiniz

• Galatasaray'da Falcao'yu gönderebileniniz oldu mu? Devre arasına geldim ne kiralık ne satılık hiçbir şekilde satamadım.

• Gamesatis dan alaniniz var mı? Orada 25 TL sanırım hesabı paylaşıyorlar aile ile. Bilemiyorum nedir nasıl oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu FM 19 ve 20'de olan klasik koyu tema 21'e tam sürümde gelir mi yada bulabileceğimiz bir yer varmı gözlerimi bozdu iyice bu tema ekrana bakamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç motorunu geliştirmişler, günler arası geçiş ve kayıt süreleri kısalmış bunlar ilk fark ettiklerim. Beşiktaş ile açtığım kariyerde sezon başında çok fazla sakatlık sıkıntısı çektim, en az 5 6 oyuncu minimum 4 hafta sakatlandı burada bir sıkıntı var sanırım düzeltmeleri gerek.

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

O şuan kapalı beta da bizden bir tık önde oynuyor o yüzden tam sürümde Ömer Faruk Beyazla sözleşme yenileniyor

• Statist kullanıcısına yanıt

• fc nobrain F kullanıcısına yanıt

Evet MasterCard kampanyası vardı bitmediyse steamde geçerli 250/50 bilginiz olsun

• roomonecool kullanıcısına yanıt
    Yani? Gelmeyecek mi öyle bir güncelleme? Beklemeyim mi boşuna?
    Bu çocuk için neden böyle bir şey yaparlar anlam veremiyorum..

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

24 Kasım'da tam sürüme geçtiğinde gelecektir

Neden böyle bir şey yaptıkları içinde FM Türkiye araştırma yapan firma Ömer beyaz için ilk başta çıkan haberlere göre bildirdikleri ni tam sürümde düzeleceğini söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roomonecool -- 15 Kasım 2020; 18:22:20 >
  • olası Steam indirimi için ne düşünüyorsunuz ? bu Black Friday,ya da yıl sonu gibi indirim olur mu?

ne kadar beklemek gerek?

• ThreePeatLAL kullanıcısına yanıt

Yukarıda söyledim kısa süre içinde indirim gelmez 24 kasımdan itibaren oyun 249 TL olacak indirim görürse yine 224 TL olacaktır tahminim

• The-Keysi kullanıcısına yanıt

Dimi bu beyaz kısımlar göz alıyor çok. Sadece oranın rengini değiştiremiyor muyuz acaba bilgisi olan var mı? Normalde koyu teması da olurdu bu sefer tek tema ile geldi oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ebbsfleet

Dimi bu beyaz kısımlar göz alıyor çok. Sadece oranın rengini değiştiremiyor muyuz acaba bilgisi olan var mı? Normalde koyu teması da olurdu bu sefer tek tema ile geldi oyun.

Tam sürümde koyu tema gelir diye tahmin ediyorum

• The-Keysi kullanıcısına yanıt
    İnşallah daha önce beta&tam sürüm tema ayrımı yoktu diye hatırlıyorum.

• Betaya sahip olan arkadaşlardan biri Benfica'nın oyun başlangıcındaki transfer bütçesini yazabilir mi acaba sevabına? 

• quote:

Orijinalden alıntı: ebbsfleet

İnşallah daha önce beta&tam sürüm tema ayrımı yoktu diye hatırlıyorum.

Valla hatırlamıyorum ki ama koyu tema olmasa bile sitelerde mutlaka koyu tema çıkar o şekilde indirir oynarım. Bu orjinal halini oynarsam kör olucam.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.