Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bem FM18 i ilk kez bugün aldım. Bugün biraz bakıyım dedim. Bursaspor u aldım takım olarak.Kariyeri açtığım andan itibaren yapmam gerekenler neler?

Bi arkadaş antrenörlerini ve personellerini ayarla transfer et dedi. Ama çok karışık geldi bana. Hangi antrenörün sözleşmesini fesh edicem vb.. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese Merhaba Arkadaşlar.

Bem FM18 i ilk kez bugün aldım. Bugün biraz bakıyım dedim. Bursaspor u aldım takım olarak.Kariyeri açtığım andan itibaren yapmam gerekenler neler?

Bi arkadaş antrenörlerini ve personellerini ayarla transfer et dedi. Ama çok karışık geldi bana. Hangi antrenörün sözleşmesini fesh edicem vb.. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

SAVINIEN de benim hesap ama sorın çıktı mesaj atamıyorım ondan.Bilgi vermekmisteyen steam i ekleyenilir mi. Burda sorun oluyor.

Id: Herculè Savinien

• quote:

Orijinalden alıntı: Savinien

Herkese Merhaba Arkadaşlar.

Antrenör özelliklerine bak, örneğin kaleci antrenörü ise kalecilik ile ilgili olan kısımları zaten koyu gösteriliyor. Eğer mevcut antrenöründen daha iyi değerlere sahip bir antrenör bulursan onu al, diğeri ile sözleşmeyi bitir. Oyunun başlangıcı yorucudur biraz
  • Beyler İngiltere liginde manu, arsenal vb. takımların 23 yaş ve alt takımlarında kiralık iyi oyuncular var mı bildiğiniz. Para yok transfer yapamıyorum mecbur kiralık alacağım
  • Bu oyunda yaptığımız taktiğin hiçbir şey fark ettirmediğini düşünen oldu mu? Şu oyunu 16 yıldır falan oynuyorum herhalde.

Rakibi iyice analiz ediyorsun. Bakıyorsun güçlü zayıf bölgelerine, raporları okuyorsun, önceki maçları izliyorsun. Adamlar gayet hep aynı basit bir oyun oynuyor. Sen de ona göre farklı bir önlem alıyorsun. İşte oyuncular taktiğine tamamen alışık, takım uyumu sıkıntısı yok falan. Ama maçta hiçbir şey senin dediğin gibi olmuyor. Müdahale ediyorsun bir etkisi yok gibi.

Çıkıyorsun kaydetmeden geliyorsun aynı maça. Saçma sapan taktik yapıyorsun. Beklere 4'şer kanatlara 4'er adam koyuyorsun 8 kişi kanatta orta bomboş. Ya da ne adamları 3 stoper 3 def ortasaha 3 merkez ortasaha 1 ofans ortasaha gibi tamamen merkeze diziyorsun saçma salak taktikler yapıyorsun yeniyorsun. E ne bu şimdi

Ben boşa mı taktik diziliş talimat uğraşıyorum.

Şu FM ile Fifa tekel olması sebebiyle 1 sene yatıyor resmen 1-2 ay çalışıp her sene de milyonlar kaldırıyor.

• Dis3c kullanıcısına yanıt
    Hocam gözlemcilik kısmında 'Sıcak Baktığı' diye bir seçenek vardır. Ona tik atın

• Bende geçen D&Rada gördüm almamak için kendimi zor tuttum. Bilgisayarım olsa kesin alırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ingiltere lig 2 için kiralık bir forvet lazım.. ARsenal veya manu da varmı genç iyi bir oyuncu... 20 şut gol atamadı takım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Arkadaşlar ingiltere lig 2 için kiralık bir forvet lazım.. ARsenal veya manu da varmı genç iyi bir oyuncu... 20 şut gol atamadı takım..
    James wilson falan kiralanmıyor mu hocam fena değil o çocuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wınchester

James wilson falan kiralanmıyor mu hocam fena değil o çocuk.

Alıntıları Göster
    James Wilson Sheffild'da oynayan ise zaten 11 oynuyor takımında 5 milyon euro bedeli...

İngiltere ikinci ligdeyim.. Manu veya Arsenalin 23 yaş takımında iyi oyuncu var mı?
  • https://forum.donanimhaber.com/fm2018-cekilisi--133373951#133373951 Arkadaşlar yasakmı bilmiyorum ama twitch.tv hesabımın belli bir kitleye ulaşması sebebi ile fm2018 çekilişi yapıyorum katılmak istiyen varsa linki bıraktım yasaksa bildirirseniz kaldırırırım :)
  • Football manager instagram hesabı dünya kupasında gol oldukça kod veriyor.
  • Arkadaslar besiktas la oynuyorum bana antrenör önerilerinizi bekliyorum

birde Beşiktaş la oynamış arkadaşların önerilerini bekliyorum kimleri satayım kimleri alayim

• ksk2000 K kullanıcısına yanıt
    Benim içimde uhte kalmıştı geçen senelerde bu sene ibrahimoviç imza attır ile gelmiyor ama 1.6 milyon bonservise geliyor bjk ye . Tabi kadroyu acilen boşalttım maaş için negredo love tosiç pektemek i paketledim ara transferde ordan gelen kaynakla ibo geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İbra nasil denediniz mi hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Benim içimde uhte kalmıştı geçen senelerde bu sene ibrahimoviç imza attır ile gelmiyor ama 1.6 milyon bonservise geliyor bjk ye . Tabi kadroyu acilen boşalttım maaş için negredo love tosiç pektemek i paketledim ara transferde ordan gelen kaynakla ibo geldi.
    İbra yi denediniz mi nasil oynuyor antrenor durumunuz nedir

• Yarım sezon bitmek üzere beklediğim kadar iyi değil . Ama yine de iyi . Negredo dan 1 tık iyi diyim . Negredo da iyiydi ben de yarım sezonda toplam 19 gol attı .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Yarım sezon bitmek üzere beklediğim kadar iyi değil . Ama yine de iyi . Negredo dan 1 tık iyi diyim . Negredo da iyiydi ben de yarım sezonda toplam 19 gol attı .
    Taktiginiz nasil ben yillardir oynarim forvetlerim istedigim gibi gol atamiyorlar topa sahip oluyorum ama amc lerim dahha. Cok gol atiyor bu yuzden forvet siz daha cok oynuyorum

• Yüz ve logo paketleri için torrent linki var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk2000

Taktiginiz nasil ben yillardir oynarim forvetlerim istedigim gibi gol atamiyorlar topa sahip oluyorum ama amc lerim dahha. Cok gol atiyor bu yuzden forvet siz daha cok oynuyorum

Alıntıları Göster
    topa sahip ol defans kısa pasla çık topu kanatlara ver kanatlardn orta yap. babel özel olarak iç forvet oynuyot maşallahı var. ama ben de taliscadan performans alamıyorum tam olarak . seneye ne muhtemelen yerine pas oyunu oynayabilecek düzgün bir mc bulup 2 mc oynayacağım. bu arada defansif oyun kurucu arıyorsanız ivan marcone ücretsiz geliyor 1 küsür maaşa. ama ne performans verecek öbür sezonda göreceğiz.

• 
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.