Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az yukarda video hocam bir bak bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • büyük devre arası güncellemesine kadar eski serilerden devam
  • Haderslev kullanıcısına yanıt
    Windows 10 güncellemesini yaptım, şu ana kadar hiç hata vermedi. Teşekkür ederim hocam.
  • Beyler logo ve face pack önerisi var mıdır?
  • ibretlik gol
  • sivassporfun kullanıcısına yanıt

• Haderslev kullanıcısına yanıt
    Ahahahah bütün gariplikler beni buldu bu oyunda

• FM 16'yı tekrar indirdim şunu anladım ki bu oyundan sonraki serilerle boşa vakit kaybetmişim. Fm 16 aşktır candır gerisi heyecandır. Yeni oyunu almadım bile. Oyunun maç motoru çok iyi istediğin taktiği çatır çutur oynatıyorsun. Allahın belası 19'da forvetleri topla buluşturamıyorum. Oyunu geliştireceklerine her sene daha da geriye götürüyorlar. Fifa 1 bunlar 2. Piyasa da tekel 2 futbol oyunu para basıyorlar ama gelişim 0.
  • Beyler bu oyunu asus zenbook da oynayan var mı? varsa hangi modeli ? Birkaç modeli var, şimdi alırım çalıştırmaz üzer beni, tek oynadığım oyun bu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruuuuud

Beyler bu oyunu asus zenbook da oynayan var mı? varsa hangi modeli ? Birkaç modeli var, şimdi alırım çalıştırmaz üzer beni, tek oynadığım oyun bu :)
    https://www.footballmanagerblog.org/2019/06/best-gaming-laptops-football-manager-2020.html burda oyunu oynatacak en ucuz pcleri sıralamışlar
  • KhaZiggs kullanıcısına yanıt
    Ocak ayında transfer dönemi bitince kadro güncellemesi gelir ve oyuncu güçlerinde de ayarlamalar yapılır. Ancak bu değişimleri devam eden kariyerde göremezsin. Yeni kariyere başlayınca onda görürsün. Ben de bu nedenle Beşiktaş kariyerine ocak güncellemesi sonrası başlamayı düşünüyorum. Şu an kadroda Ajdin Hasic bulunmuyor. Ocakta gelmesini bekliyorum.
  • Arkadaşlar oyunda duran top taktikleri yok mu ben mi bulamıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Arkadaşlar oyunda duran top taktikleri yok mu ben mi bulamıyorum?
    taktiğinize girin sol üstte duran toplar var bir tüyo vereyim en çok golü kornerlerde ön direk endirekt sbleri de uzak direğe yaparak buldum uzun boylu kafa vuruşu yüksek oyuncuyu koyarsınız düzenleyip
  • Arkadaşlar merhaba benim oyundaki sorunum şu. Bu sorun son güncellemeden sonra meydana geldi. Oyun gayet akıcı oynarken herhangi bir problem ile karşılaşmıyorum sadece maç maratonunda görseller yüklendikten sonra donma problemi ile karşılaşıyorum. Misal ben tam maç oynamıyorum kritik anları oynuyorum örneğin maç başladı atıyorum 7. dk da görseller ekrana geldi bir pozisyon olacak tam oyuncuların görselleri yüklendiğinde donuyor ama bu olay sadece ilk ve ikici yarıda oyuncuların görsellerinin ilk yüklendiği zaman oluyor bir süre sonra devam ediyor ama 2-3 dk takılma oluyor. İlk yarı ve ikinci yarı da olan ilk takılmadan başka takılmalar olmuyor. Maç akıcı bir şekilde devam ediyor. Büyük ihtimalle ekran kartının güncel olmamasından kaynaklanıyordur dedim ama oda güncel yetmedi yenisini indirdim bendeki aynı versiyonda olanını ama yine düzelmedi. Sizce neden olabilir ilk defa böyle bir problem ile karşılaştım biraz araştırdım ekran kartının güncel olmaması oyunu açarken ekran kartınız güncel mi diye oyunun uyarı vermesi işin garibi bende uyarı da vermiyor ekran kartınızın güncelliğini kontrol edin diye.

• Arkadaşlar oyunda anlamadıgım bir olay var. Oyuncu arama kısmından filtreleme yapıyorum filtreme uymasına rağmen bazı liglerden oyuncular görünmüyor, elimle yazınca oyuncu cıkıyor ama. Bunun sebebi nedir? Online oynuyoruz diğer oyuncular da görüyor o ligdeki oyuncuları mesela ben de görünmüyor
  • faksu.42 F kullanıcısına yanıt
    Ben de şuna dikkat ediyorum benzer şekilde. Personel aramasında filtreledikten sonra 3-5 tane çıkıyo ki o özelliklerde az olma ihtimali de yok.

• İlk sezonda Leeds'i ait olduğu yere premier lige çıkardık.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • faksu.42 F kullanıcısına yanıt
    Filtrelemenin yanında olması lazım başka bir ayar var. Sizin takımınıza gelmesi muhtemel olanların görünür olmasını sağlıyor. Mesela Altınordu ile kariyer yapan biri oyuncu arama seçeneğinden Messi, Ronaldo,.. gibi yıldızları görse de alamayacağı için onları göstermez. Tüm oyuncuları görmek için bunu kapatman lazım. Aynı şekilde diğer çalışanlar için de bu durum söz konusu.
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. FM'de en son 2016'yı zevkle oynamıştım. Sonra da herkesin dediği gibi, sadece renk değişiyor, transferler güncelleniyor, hop 179 TL.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnuviel37

Filtrelemenin yanında olması lazım başka bir ayar var. Sizin takımınıza gelmesi muhtemel olanların görünür olmasını sağlıyor. Mesela Altınordu ile kariyer yapan biri oyuncu arama seçeneğinden Messi, Ronaldo,.. gibi yıldızları görse de alamayacağı için onları göstermez. Tüm oyuncuları görmek için bunu kapatman lazım. Aynı şekilde diğer çalışanlar için de bu durum söz konusu.
    O filtreleri kapatıyorum hocam zaten Transfer ve Kiralama seçenekleri dediğin sanırım gelmekle ilgilenen oyuncuları gösteriyor, onları kapatmama rağmen çıkmıyor oyuncu.
  • 
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.