Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

İkinci sezon için taş gibi takım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Şampiyonlar Ligi Play-off turundan elenen takımlar direkt olarak Avrupa Ligi'ne kalıyor mu oyunda yoksa bakabilecek var mı ona ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotharbey21

Arkadaşlar Şampiyonlar Ligi Play-off turundan elenen takımlar direkt olarak Avrupa Ligi'ne kalıyor mu oyunda yoksa bakabilecek var mı ona ?
    Kalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam bug oluştu sandım bir an kariyerimde de değilmiş.
  • Fm 2018 oynuyorum, 2019 almaya degecek fark varmi beyler? Alirsam ne artisi olur? Yoksa yama kullanip oynamaya devammi edeyim?

• Herkese iyi akşamlar

Uzun zamandır FM oynuyordum ancak bu sene oyunu almama rağmen yoğunluktan dolayı çıktığından bu yana oyunu 1 hafta ancak oynamışımdır.

Oyunda ayrıca oyun içi editör programı da alınmıştır.

Uygun fiyata verebilirim. Özel mesaj üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Merhabalar size bir sorum var cevap verirseniz sevinirim
    oyuna başlarken aç lig seçiyorsunuz (Fm 2019) Database ayarlarından sadece büyük kısmınımı seçiyorsunuz yoksa gelişmiş ayarlarlarda oynuyor musunuz?

İ5 8500, GTX 1060 6gb, 8 GB 3000 mhz ram Ayarlarınızı paylaşırsanız sevinirim
  • arkadaşlar merhaba.
    eskiden sıkı bir fm oyuncusuydum.şimdi iş güç derken fazla oynayamıyoruz.oyunu almadım.benimle oyununu steam üzerinden aile üzerinden paylaşabilecek arkadaş var mı? çok sevinirim.
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gio88

Şliginde 2 sezon üstüste gol kralı.Ligte 3 sene üst üste gol kralı olan Arp adlı oyuncumun değerinde 22 milyon yazıyor.Yıllık 9 milyon kazanıyor.Sebebi ne olabilir?
    hocam onun çok fazla parametresi var, en önemlileri yaş, lig kalitesi, sezon performansı ve sözleşme bitişi. sezon performansı iyimiş, eski oyunlarda(2012-2013) sözleşmesinin bitimine 18 ay kalmaya başlayınca oyuncu değeri her ay oransal olarak düşüyordu(güncel oyunlarda da aynıdır muhtemelen). bunu kontrol edin bir de lig kalitesi durumu var. oyun her ligin kalitesi için bir puan veriyor( liglerin sıralandığı bir grafik vardı oyundan bakabilirsiniz ingiltere premier lig birinci mesela). şimdi öyle bir durumda x oyuncusu aynı statlara sahipken çekya liginde değeri 5 milyonken ingiltereye transfer olunca değer birden 40 milyona zıplıyor. arp benim oyunlarımda 5 büyük ligin şampiyonluk adayı takımlarına gidiyordu ve değerinin 50-60'tan aşağı olduğunu görmedim henüz.

• Bu sene oyun genelindeki regen oyuncuların potansiyellerinde ciddi bir dengesilik var. Deneme amaçlı aynı takımla, aynı veritabanıyla iki kariyer açıyorum, ilk kariyerimde tam 16 tane 180+ potansiyelli regen oyuncu çıkarken, ikinci kariyerde bu sayı sadece 4 oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sismancocuk -- 8 Şubat 2019; 13:2:1 >
  • GS ile iki sezon bitirdim. Her transfer dönemi transferle uğraşmaktan canım çıktı. aldığım her oyuncuyu yarım sezon sonra başka bir takım istiyor ve adam hemen mutsuz oluyor ve gitmek istiyor. Büyük sorun bu kimse takımda kalmak istemiyor.
  • Manchester United'dan teklif almasına rağmen, daha iyi oyuncularla bir arada oynamak istiyorum deyip Shanggang isimli Çin takımına gitmek isteyen oyuncu var oyunda. Yapay zeka bu kadar da gerizekalı olmamalı ya.
    / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • bu sene konu çok tenha,oynayanda çok aslında ama.
    Gs kariyerimden çok zevk alamadım.3 sene de uefayı aldım hiç load save yapmadan. şampiyonlar ligi uefa zorluyor ama lig kalitesi düşük kalıyor göztepe kayseri falan 2.oluyor. İngiltere sunderland (sunderland til i die izledim evet) başlıcam aslında ordada bir sezonda çok fazla maç yapılıyor onu çok sevmiyorum. Galiba en iyisi almanya 2.liginden başlamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: llAkabell

bu sene konu çok tenha,oynayanda çok aslında ama.
    Gs kariyerimden çok zevk alamadım.3 sene de uefayı aldım hiç load save yapmadan. şampiyonlar ligi uefa zorluyor ama lig kalitesi düşük kalıyor göztepe kayseri falan 2.oluyor. İngiltere sunderland (sunderland til i die izledim evet) başlıcam aslında ordada bir sezonda çok fazla maç yapılıyor onu çok sevmiyorum. Galiba en iyisi almanya 2.liginden başlamak
    İspanya ikinci liginde de bir sürü tarihi çok iyi olan kulüp var.

• Kış güncellemesi geldimi arkadaşlar ?
  • Ayrton Senna da Silva kullanıcısına yanıt
    https://sortitoutsi.net/ burdan indirebilirsin, her zaman güncel transfer yaması oluyor
    https://sortitoutsi.net/ burdan indirebilirsin, her zaman güncel transfer yaması oluyor
    sortitoutsi yaz google a, o siteye üye olursan her zaman güncel transfer yaması indirirsin
  • Maalesef bu seneki oyun gerçeklikten baya uzak olmuş(gerçi son seriler genelde öyleydi ama bu seneki ayrı saçma), ilk 2 sezonu maç maç oynadım. İlk sezon Fenerbahçe ile şampiyon oldum sonraki sezon 3. oldum ve fazla vakit harcamamak için sürekli olarak takımı hazırlayıp Temmuz-Mayıs arası "Go On Holiday" modunda devam ettim. Bu şekilde yaklaşık 20 sezon oynadım ve hepsinde takım şampiyon oldu, ayrıca 2-3 defada şampiyonlar ligini aldı. Takımın sezonda sadece 5 gol yemesimi deyin, sürekli şampiyon olmasımı deyin, tatilde ŞL yi almasınımı deyin, baya kolaylaştırmışlar.
    Zaten sürekli olarak 18-19 yaşında 4-5 yıldız potasinyelindeki oyuncuları 10-20 m$(özellikle brezilyalı) alıp 2-3 sene sonra 60-70m$ a satmak çok kolay(20 sezon sonra 1600 m$ bütçe oluyor ve her sene yönetim 100-200m$ ihtiyacım var diyip el koyuyor).
    Tabi benim oynadığım şekil doğru bir şekil değil ancak takım başında 1 ay tatile gitmesen sürekli transfer teklifi ve futbolcu konuşmasından oyun ilerlemiyor. Bu şekilde oynayan arkadaşlara tabiki lafım yok ancak 01-02 den beri oynayan biri olarak bu seneki detay artmasına rağmen mantık pek olmamış.

• 
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.