Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1047. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10451046104710481049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boşver düşsünler de sen bu bölüme bi fenerbahçe kariyer konusu falan aç bence oradan devam et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam inşallah bir daha çıkamazlar

Sattılar maçı.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9DE6A5ECA -- 17 Aralık 2018; 0:40:23 >
  • adamlar zaten kazanamıyomuş ki şu maçı nası satsınlar :D zaten bu yıldan sonra ligi domine edeceksin

• beyler allah aşkına bu nedir ya

• Nedir bilmiyorum ama arkadaş insana benzemiyor

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    22-23e kadar haşa peygamberliğini ilan eder artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 17 Aralık 2018; 3:24:14 >
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

2022/23 sezonunayım Ekim ayının sonun da ligin yarısı bitti kasım aralık ocak 73 gün maç gözükmüyor oyun saçmaladı bu konuda bilginiz var mı?
  • Yürüyedur ! kullanıcısına yanıt
    Dünya kupası dolayısıyla öyle.

Sonraki sezon düzelir.

• teşekkür ederim hocam.
  • 26-27 sezonu :) çılgın gelişmemiş ama iyi yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 17 Aralık 2018; 14:56:14 >
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Aynen 17 yaşındaki haline bakinca messi gibi 20ler görmeyi bekliyodum :D bu portekizliler fmden oyuncu sisirip reelde satiyo net yani

• Yapay zeka kötü geliştirebiliyor oyuncuları. İnsan elinde daha çok yükselebilir.
    Oyunun genelinde yüksek profiller. Karar alınıp topluca indirilmesi lazım heryer yıldız kaynıyor.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    En son fm 10da bu böyleydi, 11 ile ozellikleri dusurmeye gittiler ki beni cok sevindirmisti bu daha gercekci oluyodu, yavas yavas dediğin gibi oluyor ayar cekilmeli.

• Arkadaşlar merhaba, ben oyunu yeni indirdim fakat bir sorun var. Başlar başlamaz Fenerbahçeyi aldım fakat oyuncu değerleri aşırı saçma. Mesela eljif elmas 46 m euro bunun gibi oyuncu değerleri aşırı yüksek. Slimani 147 m euro. Bakıyorum yeni başlayan arkadaşlara özellikle youtubeden, değerleri normal olması gerektiği gibi. Bu sorunu nasıl çözebilirim.

• Dejavu0707 D kullanıcısına yanıt
    euro olduguna emin misin hocam

• Doğru kardeşim bu euro değilmiş bende diyorum neden böyle , kafayı yedim :D Bunu nasıl düzeltebilirim euro olarak
  • Dejavu0707 D kullanıcısına yanıt
    saü üstte fm logosuna tıkla açılan seçeneklerden tercihlere gir, açılan ekranda para birimini değişebilirsin

bu bölüme girince sol üstte tercihler göreceksin tekra, oradan biçimler bölümüne girip başka şeyleri de değiştirebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 17 Aralık 2018; 18:9:12 >

• beyler takımımda pellegri var real madrid 85m teklif ediyor çok çok düşük bir rakam.Adamı zar zor ikna ettim şampiyonlar ligini alcaz bu sene diye.Şimdi de sakatlandı 5 ay.Bu sene bu adam yüzünden şampiyonlar liginden elenirsem yine gitcem diye tutturur mu bu adam.Keşke oyunda fırça atma olsa daha yeni sözleşme imzaladın hayırdır ya da sakatlandın o yüzden şampiyon olamadık falan diye ne kadar çok arıyorum o seçenekleri.
  • beyler yasak mı burada bilmiyorum ama benim bir discord sunucum var.Aranızda gelmek isteyen olursa özelden yazsın daha seri konusabiliriz taktiklerimiz tavsiyelerimiz vs.İsteyenler mesaj atsın.
  • Arkadaşlar bende Napoliye olan sempatim dolayısıyla başladım kariyere,bütçe hilesi yaptım editörden ve oyundan zevk alarak oynuyorum, aranızda böyle yapıp oynayan varmı hiç merak ettim😁

• 
Sayfa: önceki 10451046104710481049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.